BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #962081 przez Sandruska1995
Po dziękuje w środę po wizycie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962092 przez ulka1983
Hej :) może dzisiaj was doczytam :whistle:

Aggi dzieki za pocieszenie widać skleroza dopadła nie tylko mnie :laugh: Pati ma niestety katarek i oby się na tym skończyło :unsure:

Chudzinka jak pięknie :silly:
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962095 przez moofka
heloł! melduję że żyjemy ;) zaliczyliśmy 2 lekarzy, morfologię i crp i wychodzi że Zośkę jakiś wirus dopadł :pinch:

Chudzinka uda się uda! dbaj o kropka :kiss:

monique fajnie wiedzieć już kiedy TEN wielki dzień nastąpi czy stresa masz jeszcze większego? :whistle: cieszę się, że wszystko okej :kiss:

zancik dawaj brzucha!

aklim gratulacje!!! dobrze, że umiesz zrobić normalne zdjęcie :woohoo:

Ula zdrówka dla Pati :kiss:

Sandruska matko bosko weź już bądź w tej ciąży i idź stąd bo ręce mi znowu opadły..... no nie wytrzymam dłużej :S

gwiazdka jak Antoś?
Podziękowania: julka, aggi, Asiaa, ulka1983, Ada2424, gwiazdka2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962098 przez gwiazdka2014
Hej

Moofka :-* Ty to jesteś udana

Chudzinka nie ma innej opcji... Będzie kropek....

Sandra nie chodzi mi o zdjęcie tylko o Twoje wkurzające pistolenie...

Moofka Antek rośnie czemu ten czas tak.szybko leci on już ma 4,5 mca szok.... Biedna Zosia a to coś poważnego??

Ulcia :-* poka Patulke
Podziękowania: Chudzinka, ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962104 przez Ada2424
Ha ha Moff o tym samym pomyślałam :laugh: toż to jeszcze takiej osoby tu nie było no poziom poniżej zerówki :laugh: zdrówka dla Zosi.

Zancik właśnie dawaj fotę bebolka :)

Ula zdrowka dla Patrycji a jak Ty się czujesz ? jak dziewczynki ?

[/url] [/url]
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962108 przez moofka
no jak komuś czytanie między wierszami idzie tak samo dobrze jak robienie zdjęć to nie ma wyjścia i trza walić prosto z mostu :whistle: :evil: a z tym zawsze można na mnie liczyć ;)

gwiazdka a leci leci ten czas jak szalony :pinch: ja już nie pamiętam Zośki jak miała 4,5 miesiąca :blink: a wyniki macie okej? Zośka od 3 dni ma gorączkę, słaby apetyt i widać po niej że jest osłabiona :dry: ale odpukać dostała dzisiaj ibum przed 16 i do tej pory temperatura w normie więc może już będzie dobrze :huh:

Ada a u Ciebie już wszystko gotowe? bo też zleciało :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962109 przez majka1987gnoWlkp
specjalnie z łóżka wstałam ciepłego żeby was doczytać bo mi donosą że się dzieje ... lece a tu co?? eee tam :) myślałm że afera będzie jak z karolincią :D:D:D

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962111 przez gwiazdka2014
Moofka moje wyniki super i u Tolinka tez tfuuu tfuuu juz nie bierzemy żelaza Hemoglobina 12,6 płytki ponad 300 tys :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962112 przez Ada2424
Moff ciuszki wyprane i wyprasowane wczoraj właśnie skończyłam jeszcze tylko kocyki i pościel i będzie wsio :) torbę tez juz w połowie mam spakowana także bliżej jak dalej ;) w sumie to od 23 lutego mogę już śmiało rodzic :woohoo: za 2 tygodnie będę na wizycie to dowiem się jaki poród mnie czeka i ile mała waży. Kurcze aż nie mogę uwierzyć że już niedługo córcia będzie z nami :silly:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962114 przez ann-sunshine

moofka napisał: no jak komuś czytanie między wierszami idzie tak samo dobrze jak robienie zdjęć to nie ma wyjścia i trza walić prosto z mostu :whistle: :evil: a z tym zawsze można na mnie liczyć ;)

buehehehehehe

Chudzinka dobrze liczę że testa w 3 urodziny Martuśki będziesz robić? Bo mnie tak z liczenia wychodzi.

Majka super że jakoś sobie wszystko poukładałaś. Ej no niech Misia nie idzie w tropy Natki, bo moja cyrki w nocy już chyba od miesiąca wyprawia. A co do wróżby to oby twój paluch się dziś nie pomylił

Mari jak winko to musi podziałać ;)

Gwiazdka jaki Cud z avatarka do nas zagląda :)

Magmus, wszystko zaraz się poukłada, skończysz jedną, zaczniesz drugą i będzie git

Ula Natka już miała 5 razy katar, wychodzi jeden na miesiąc i tylko raz kaszel do tego i inhalacje. Także trzymam kciuki aby u Pati też tylko na katarze się kończyło. Jak masz inhalator to możesz robić jej z soli fizjologicznej, lepiej będzie się oddychało.

Ojojoj Moof tylko do pracy wróciłaś i już Zosię wirusy łapią, buziakuję i zdrowiejcie szybko

Zancik tez się podpinam pod prośbę o foto, Ada twój też mógłby nam tu zimowe dni osłodzić

Ada a szpital wybrany, jeden wchodzi w grę? Byłaś porodówkę oglądać lub oddział?
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962115 przez Ada2424
Majka Sandra to i karolincie przebija :laugh: :laugh: choć musiałabym się grubo zastanowić nad tym bo w sumie to chyba obie na jednym wózku moglyby jechać bo raczej nie zmadrzala z tego co czytam u nas na wątku marcowym :laugh:

Ann nooo dobra wstawię Wam wielkiego bebola ale jutro bo nie mam aktualnej z tego tygodnia :) szpital wybrany, będę rodzic tam gdzie mój gin pracuje a porodowki jeszcze nie oglądałam w lutym jakoś mają być specjalne dni dla ciężarnych wyznaczane.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962116 przez gwiazdka2014
Biedna Zosia :-* dla ŚLICZNEJ ;-) MAM nadzieje e jej szybko przejdzie :-)

Pokazuje Brzuszki dziewczyny ja za swoim tęskni. w 2018 juz będę (mam nadzieje) miała brzuszek a w nim Frania :-P o taki mam plan ;-)

Wiecie co dziewczyny Sandra dogadalaby się z Karolcia podajmy im na siebie namiary ha ha ha ha



Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: majka1987gnoWlkp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962120 przez Ada2424
Wiecie Dziewczyny jakby ktoś chciał poczytać co u karolinci to zapraszam na nasz wątek ona tam namiętnie pisze :laugh: :laugh:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962122 przez ann-sunshine
Ada kusisz, nie ma co, :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962123 przez moofka
majka spokój i pełna kultura jest :P

gwiazdka nooo to wyniki rzeczywiście dobre :) a Antoś cudny :kiss: ale dalej czysty stary :P może Franek się w Ciebie wda :whistle:

Ada zdecydowanie już bliżej jak dalej :laugh: to Karolincia Was teraz męczy?! ale żeście miały niefart :pinch:

Ann dzięki :kiss: właśnie ja chodzę do roboty i cały czas myślę co tam w domu się dzieje ale mąż grzecznie mi zdaje raporty bo to on ma weekendowy dyżur :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl