BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 miesiąc temu #962286 przez Agnilla
oooo pokaze Wam jak sie Polcia relaksuje po rehabilitacji, jak ma masaz ;) babki sa w szoku :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: aklim88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962287 przez Agnilla
i po masazu ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962301 przez martyna_z
Ale napisałyście... weekend nawet nie wiem kiedy minął i nie miałam czasu zajrzeć, ale teraz nadrabiam

Aklim gratulacje! Taka wiadomość na pierwszy rzut :)

Chudzinka to ścismak kciuki żeby udało się teraz wszystko idealnie :)

Mari oby było przyjemnie i owocnie! ;)

Ula zdrówka dla Patki

Moofka zdrówka dla Zosi

Gwiazdka masz pięknego Pluta :) a filmik extra!

Pumcia witam, dobrze trafiłaś :)

Zancik no no już brzuszek ładny widać :)

natkka hmm ja o takich przesądach nie słyszałam i bardzo rzadko zdarza mi sie chodzić na obcasach, więc już dawno powinnam być w ciąży;p

AnaSylv witam :)

Ada, ładna pileczka :) taka zgrabna

Agnilla takiej to dobrze! tez bym tak leżała jakby mnie masowali ;)

Pisałam Wam, że wyniki M odebrałam? I że moim zdaniem ok, humor mu się poprawił aż miło patrzeć, taki struty chodził, bo bał sie że coś nie tak z jego żołnierzykami jest. Ostatecznie potwierdzi się w czwartek po wizycie u lekarza, a teraz szukanie przyczyn u mnie, choć ja diagnozę juz postawiłam ;p
Podziękowania: ulka1983, aklim88, Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #962308 przez Pumcia
Aklim 88 aaaaaaaaaa no to inna sprawa - no pewnie, daj jej trochę powodów do uśmiechu :)
Podziękowania: aklim88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962311 przez Pumcia
Gwiazdko ale się uśmiałam :) bo wiem, że te pieski też nieźle pierdzą :D to dog francuski ? Mąż mi chce takiego sprezentować ale na razie się upieram ale pewnie niedługo ulegnę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962313 przez Pumcia
Mari - ja się nie rozsiadłam a się wyleguję u Was :D tak mi dobrze :D a i jedno pytanie - jak przyjdą testy to pierwszy cykl prowadzić od razu po okresie czy nei warto i zacząć od np 10 dnia? Bo mam raczej regularnie co 27-29 dni . . . Co radzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962318 przez MARI
PUMCIA najlepiej pierwszy cykl zrób sobie cały, zaraz po@ abyś wiedziała co i jak z tą owulką. Ja też mam regularnie co 28-29 i te dni niby powinny przypadać 12-15dc, a testy mi pokazały że owulkę miałam w 17dc. Więc najlepiej sprawdz sobie cały cykl :)

DOBREJ NOCKI KOBIETKI;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962322 przez gwiazdka2014
Pumcia ulegnij... To Buldog francuski jest extra... Juz nam tak nie pierdzi jak kiedyś... Trafiliśmy z karma, nie może jeść drobiu bo jest uczulony.
Sprawdź hodowle bo teraz strasznie mieszka bulwy z mopsami i np. Uszy będzie miał oklapniete... uważaj na nuzyce sprawdź w necie jak wygląda, aha i one musze mieć krótkie ogonki im krótszy tym lepszy. Sprawdź rodziców... Mi się marzy jeszcze jeden ale niniestety Mixhal się nie zgadza.
.
Dziękuję za pochwaly dla Tolinka

Idę spać dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962331 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

Pumcia zaczęliśmy działać przed ślubem bo jakoś nie wierzyłam że się od razu uda, za pierwszym razem zdążyłam zamówić testy i okazało się że jestem w ciąży, a przed drugą ciążą testowałam ostro, ale udało się w cyklu w którym nie testowałam i się nie starałam. A czy mnie testy blokowały czy samo staranie, hmmm ciężko stwierdzić.

Gwiazdka mniejsza moja córeczka bo ona starsza od Antka a ma 6640 gram :-)

Zancik oj jak cudnie już się brzuszek uwypukla :kiss:

Aklim no co ty, widzisz ile tu mamusiek i brzuchatych siedzi.

Pinezka w domku już??? Jak wam???

Nattka heheh to co to za lekarze co zamiast badania porządne porobić każą przestać chodzić w obcasach. A z tym zadrapaniem to a propos duru brzusznego czy co??? Bo tu też nie wiem co ma zadrapanie do zachodzenia w ciążę :silly:

Chudzinka 1:0 dla ciebie czy choroby?

Gwiazdka twoje wzruszanie się nie skończy, jesteś trwale naznaczona :P A jak twoja psina? Nie jest zazdrosny o Antka?

Witaj AnaSylv. Pewnie że możesz skrobnąć nawet częściej niż czasem.

Ada ślicznie wyglądasz. Nic poza brzuchem. Pięknie.

Pola cudna :kiss: :kiss: :kiss:

Martyna to jedno sprawdzone i git. Teraz już z górki będzie ze starankami.

Pumcia edytuj swoje posty żeby nie robić posta pod postem. Pierwszy cykl przetestuj sobie od @ do @, żeby wiedzieć co i jak.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: aklim88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #962332 przez Agnilla
Ann świetną ta książeczka! Natka podobna do Martuli co? :) jaka już duża :kiss:
Tak w ogóle dzień dobry.Pola odwzajemnia buziaki, ale uwazajcie bo zaraza gilami, których ma dziś więcej :/ ja się faszeruje lekami i jest lepiej. Myslalam, ze mnie katar u Poli nie spotka do 18tki a tu lipa ;)
Co jak co muszę przyznać, ze ja tez zaszlam w cyklu bez testów. Tzn jak zaczelam robić to okazało się, ze miałam szybko owulację czego sie nie spodziewalam.
Laski dajcie brzucha ponosić choć na chwilke :) ale takiego większego jakiegoś ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962335 przez Patikierc
Hej! Jezu ale stron napykałyście.. nie wiem czy uda mi się przyeczytać wszystko!
Wyjazd super impreza na całego choć czułam się jakoś dziwnie,i nie chce mi sie palić :pinch: Dzis rano tknięta głupotom męża zrobiłam test....






na zdjeciu mało widać niż jak na to patrze, nie wiem co mam robić poce się :laugh: :laugh: ale w sumie nie dziwie się jak owulacje miałam z 8dni temu że mało widać,powtórze jeszcze za dwa dni,narazie siedze cicho pokazuje tylko wam! albo pójde zaraz na badanie z krwi myślicie że juz można?



Teraz gdy już sie wydukałam do was bede czytać co sie pozmieniało!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #962341 przez aggi
dzień dobry :)

gwiazdka z buziakami od Maksa :D

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


moof
trzydniówka? aaa to szybko przyszła szybko sobie pójdzie :) zdróweczka :*

Agni Pola prawdziwa dama od małego wie co dobre :D

martyna wszystko OK u niego to najważniejsze :) szybko pójdzie zobaczysz :)

pumcia najlepiej cały cykl od razu po @ :)

Ann Natka kolejna forumowa dama rośnie :D :kiss:

Pati ja tu widzę pozytywa ale nie chcę Cię nakręcać :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

A ja zaszłam w 6cyklu z testami owu.... bez testów staraliśmy się ponad rok tzn to było takie 'staranie' że się nie zabezpieczaliśmy i już. Tylko że u mnie chyba bardzo niskie stężenie LH bo testy bladziny i w cyklu którym się udało też mi tu babki owulki nie wróżyły. Już miałam iść po następnej @ do lekarza... no ale nie było następnej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962355 przez natkka
ann -sunshine - ja też nie słyszałam, ale co chwilę słyszymy że lekarz jej tak powiedział więc już lekko zgłupiałam :P
Patikierc - tak po cichu już ci gratuluje :)
Pięknie się zrobiło, już 3 pozytywne testy ciążowe się pojawiły :D super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #962356 przez gwiazdka2014
Pati ja miałam jeszcze bledsza druga kreskę.... Okazlo się ze to Tolinek

Załącznik nie został znaleziony


I

Aggi wwiesz ze na jestem fanka Maxa śliczny

Pola jak zawsze wymiata

Ann gdzie kupiłaś ta książeczkę???
Śliczna Natka, Antek większy bo to głodomor, a ty daje karmisz piersią? Dajesz juz sloiczki??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #962358 przez Chudzinka
Dzień dobry,
Patikiert, jak Ci sikaniec wyszedł (a ładne ostre zdjęcie i widzę na nim wyraźnie druga kreskę), to beta też na pewno wyjdzie :-) wiec ja bym pojechała :-) Gratuluję cichutko :-*
Ann, gardło mnie mniej drapie, został katar, wreszczie przespalam noc. Wyjdę z tego bez leków, najważniejsze, że nie ma gorączki. Ale Natka ciekawie na ta książeczkę patrzy... :-*
No i Pola na masazach... Wo matko!
Zdrowka wszystkim z gilami...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No nattka, jeszcze Ty mam na dniach testa zapodasz I normalnie wszystkie miejscówki będą zajęte. Może by któraś urodziła, co? Żeby mój kropek miał po kim wskoczyć ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl