BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #962125 przez Ada2424
Ann to dopiero ręce opadają jak czyta się o pierdolach

Moff ona z wątku kwietniowek jest ale u nas cały czas siedzi i się udziela aż się na wątek nie chce wchodzić jak wejdziesz i widzisz 40 nowych i pod każdym postem ona, a takie pierdoly pisze zew głowie się nie mieści nic dziwnego że dużo dziewczyn juz się u nas nie udziela ja też mało co teraz.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962127 przez Chudzinka
Ale się wesoło zrobiło, nie powiem :)
Ja się zdrzemłam w ciągu dnia i... obudziłam się z drapiącym gardłem i zatkanym nosem... No tego mi do szczęścia było trzeba :S
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No Ann, a Martusia by chciała śliczny teścik z dwiema kreseczkami na urodziny? Może da się zrobić ;)
Ada, no faktycznie, Ty się szykuj kochana, bo zleciało jak nie wiem.
Gwiadka, dzięki za cudne foto małego, uściski przesyłam.
I całusy dla Pati, Zosi i wszystkich chorujących. Wcale nie jestem zła, żeście mnie zaraziły :angry: :lol: :kiss:
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962129 przez gwiazdka2014
Chudzinka to ty lez w lozku niC nie rób a my będziemy wszystkie trzymać na was kciuki... Tyle kciukow to na pewno fasol będzie
Antos wysyła buziaczki

Moofka a weź nic nie mów wzial i się skopiować..
Juz jest taki fajny śmieje się w glos... cudownie.. Bylo ciężko na pocztę ale kocham być mammamą... Moofka ja mam Koszmary ze wracam do pracy i nie widzę Antosia :'(

Tak tak Karolcia zadomowiła się u marcowek... Ha ha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962131 przez Pumcia
Cześć Dziewczyny :) wreszcie znalazłam forum na którym warto oko zawiesić :) poczytałam sobie Wasze wpisy od początku i . . . zleciało mi prawie 3 h :P a co nie wolno?:D Znalazłam się tu bo mam mały problem. Mam już 30 lat, jesteśmy z mężem po ślubie od 3 lat i co . . . nadal nie mogę zajśc w ciązę, dlatego zamierzam pobawić się w testy owulacyjne. Zauważyłam, że niektórym sie udało więc i ja nie tracę nadziei. Nasz problem jest taki, że mąż często wyjeżdza - i weż tu się cholera wstrzel ;/ :P nie spinam się jeszcze chodz Pani ginekolog ( którą, zresztą zmieniłam ) była nie miła twierdząc " na co Ty czekasz ? Aż będzie za pożno ? " - przecież nie jestem do Q... nędzy starsza Pania !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962133 przez moofka
Ada uoo matko to się laska rozprzestrzeniła jak jakiś wirus :P

Chudzinka leż i pachnij a kropek niech się zadomawia :kiss: i zdrówka życzymy :kiss:

gwiazdka jak dziecko się śmieje to czysta radość :lol: ja uwielbiam jak Zośka gdacze :woohoo: nie powiem ciężko było wrócić do pracy i szkoda mi że nie mogę już tyle czasu spędzać z Zośką ale co począć, taka kolej rzeczy.... ja dałam radę to i Ty dasz! choć bez płaczu się nie obejdzie, ale jeszcze dużo czasu przed Wami :)

Pumcia witaj :) testuj testuj, będziemy pomagać :) ja urodziłam Zośkę 2 tyg po 30tce i jeszcze planuję drugie za jakiś czas a wiekiem się nie przejmuję choć co niektóre zwą mnie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
julka buziaki dla Ciebie :kiss:
Podziękowania: julka, Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962134 przez Pumcia
Dzięki i również Witam mamuśkę :) ja nie biorę do siebie wieku - zebyś wiedziała jak ta Ginekolog mi nawrzucała ;/ już se nie pofika bo przepisałam się do faceta i jestem mega zadowolona. Przynajmniej lekarz z powołania i kazał mi się nie spinać tylko próbować bo jestem zdrowa - no moża poza anemią ;/ :)

A testy kupiłam na allegro, zauważyłam że nie miałyście większych problemów z nimi więc jak tylko zacznę to na pewno poproszę o pomoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962139 przez Sandruska1995
Super stwierdzenia. Dobrej Nocy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962140 przez Chudzinka
Witaj Pumcia :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Zapraszamy do testowania, chętnie pomożemy jak będziemy w stanie.
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962150 przez ann-sunshine
Bry,

Chudzinka co na katar i przeziębienie z groszkiem to już chyba od nas wiesz, tak więc dziś z łóżka nie wychodź a małż niech herbatkę z malinami i miodem donosi.

Gwiazdka super że wyniki takie dobre i miło czytać że już u was spokojniej i cieszysz się macierzyństwem. A zęby już u was w natarciu?

Witaj Pumcia, ja pierwszą córkę urodziłam miesiąc przed 30, drugą 32, a jak się zdecydujemy i się uda to trzecie bobo będzie pewnie jak będę 35+. Pisz, wklejaj testy, a jak będzie trza to my tu doradzimy i do pionu postawimy. Powodzenia

Ej no weźcie, jakaś breja śniegowa u mnie zalega :sick: :evil:
Podziękowania: Chudzinka, Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962157 przez gwiazdka2014
Hejka z rana

Chudzinak jak się dziś czujesz...

Mój Antos to by tylko chciał szalec... A ja nie mam siły tego klocka podnosić
KKurcze ma jeszcze ten głupi katar.... To już tydzień....

Witam nowa koleżankę.... Wrzucaj testy dziewczyny doraddoradza, uspokoja, postawią do pionu... :-)

Ann mi też się marzy trójka ale czy będzie nas stać...
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962159 przez Pumcia
Dzięki Dziewczyny :)

Chudzinka - trafne spostrzeżenie :D witaj w klubie :P

ann-sunshine - właśnie o takie różnice wieku między dziećmi mi chodzi, dlatego jak już skonczyłam 30 mogę zabrać się do roboty :)

Witam również Cię gwiazdka :) Ps. ależ masz słodziaka :*

A Wy też miałyście od ślubu, cały czas trajkotanie innych na temat dziecka - kiedy,,,kiedy .. kiedy . . . . najbardziej teściowej eeeeeeghhhh
Podziękowania: gwiazdka2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962161 przez ann-sunshine
Gwiazdka a ile Antoś waży?

Pumcia u mnie nikt nie zdążył bo Martula w dniu ślubu się zagnieżdżała, a ja panikowałam z rana że @ nie ma kiedy przyjść, ale nie przyszła, a potem już nie miałam czasu myśleć aż do dnia dziecka kiedy test ciążowy 2 kreski pokazał :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962165 przez Pumcia
He he a to SUNSHINE aż tak szybko zadziałaliście ?! :D

Ja z Mężem jesteśmy 10 lat razem a prawie 3 po ślubie. Najpierw było gadanie, " ile Wy macie zamiar jeszcze chodzić - może byście w końcu ślub wzięli " a teraz suszenie głowy o dziecko - ale ja zawsze mam odpowiedz, że to jest moje życie i nasza sprawa . . . :)

A odnośnie tematu - pomogły Wam te testy - czy większa spinka była ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962166 przez gwiazdka2014
Ann w środę dwa tygodnie temu 6900. To już taki klocek...
Ann Twoja mała chyba mniej co??
Pumcia mi teściowa nic nie gadala bo my z Moim M nie mamy ślubu... Ja jestem przed 30dziestka... A z moim jestem prawie 9 lat... :-)
Pumcia mi się udało w pierwszymcyklu :-P
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962169 przez zancik
Hey Laski :)
Ja tak na szybko pózniej Was doczytam :)
Gwiazdka ale słodziak :kiss: :kiss: :kiss:
Macie brzucha ;)
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl