BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #962361 przez aggi
My ważyliśmy Maksa to 9kg byk już ma :D Dla porównania zobaczyłam moją wagę w książeczce to uwaga....... jak miałam pół roku to ważyłam 6kg :P

Chudzinka pięknie napisane :blush: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: napewno sobie radzi i będzie OK :*

Testuję owu od zakończenia @ i dupa na testach wielkie NIC... ciekawe.... mam 19dc no teoretycznie wczoraj/dzisiaj powinna owulka być jakby było 'po staremu' przed Maksem... bo @ to co 30-32dni znów przychodzi czyli tak jak kiedyś... mam mętlik :S
Podziękowania: gwiazdka2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962369 przez Patikierc
Aggi- ja miałam @ co 32 dni a owulacje miałam w 31d.c i też myślałam ze nie mam już nic ale @ musiała mi się przesunąć i dlatego owulacje miałam w 31d.c a dziś chyba jestem w ciąży! :lol:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962385 przez aggi
Pati no Ty to wybitny przypadek :D B) chociaż mi tam na ciąży nie zależy teraz, ale generalnie myślałam że będzie to tylko formalność te testy a tu coś się komplikuje :whistle: ale cooo tam. Potestuję jeszcze, a po porodzie to różne cuda mogą być :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962387 przez Asiaa
Agni ja też bym się relaksowała przy takim masażu :D więc wcale Poli się nie dziwię :D

Martyna teraz jeszcze gin niech sprawdzi czy masz rację ze swoją diagnozą i będzie wiadomo co i jak ;)

Ann Natalka jest urocza :)

Patikierc ja widzę na fotce bladzinkę :) nie pozostaje nic innego jak za kilka dni powtórzyć test i zobaczyć czy ciemnieje lub odr azu zrobić betę ;)

Aggi wiem, że się powtarzam ale przystojniak Ci rośnie :kiss:

Chudzinka poradzi sobie :) Fakt, kolejne powinny zacząć rodzić by jakieś miejscówki były dla nas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962395 przez Patikierc
Dziewczyny oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam drugi test na nim widać lepiej :laugh: :laugh: dziś jak tylko przyjedzie kurier(bo nie chce go przegapić) jadę na badania z krwi.






aklim-gratulacje :kiss:
sandruska-no to gratulacje :kiss: może jednak każda zna swój ogranizm lepiej :P
chudzinka-trzymam kciuki będzie oki :)

śliczne te wsze dzieciaczki ehh chciało by się je schrupać !!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962399 przez aggi
Pati elegancki test :) nie ma wątpliwości! Gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962400 przez aggi
Ale się cudownie fasolki sypia :) aż miło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962402 przez Patikierc
boże jeszcze w to nie wierze! jak ja to mężowi powiem to zwariuje :lol:
a na wyjeździe nie trzeźwiałam :lol:

ale testy owulacyje działają,i to za pierwszym razem :lol:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962403 przez Patikierc
Nowa strona...




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962410 przez natkka
Chudzinka ja na razie się nie ustawiam w kolejce z testem ciążowym, nasze próby do kwietnia są zawieszone bo oboje z mężem mamy egzaminu zawodowe i uznaliśmy, że i dla nas i dla naszego dziecka byłoby to zbyt trudne. A że już jedne poronienie za mną to teraz próbuje dmuchać i chuchać :] Także twój kropek ma miejscówkę zarezerwowaną i na pewno sobie poradzi :)
Patikierec - oba zdjęcia są mega wyraźne i na każdym widzę drugą krechę więc jest ciąża - jeszcze raz gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962417 przez monique1983
Co ja tu widzę, testy ciążowe się sypią :) Gratuluję dziewczyny :)

Chudzinka - spoko, spoko, niedługo z Meli zwolnimy 2 miejsca, chociaż na razie niech mój maluch lepiej siedzi do tego 18.02. i ładnie rośnie :) A Ty którego będziesz robić test? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962421 przez Agnilla
Pati toc to ślepym trzeba być! Ja miała mega blada kreche, już wiem czemu Pola taka blada ;) gratulacje :)
Chudzinka,nasze fasole są silniejsze niż nam się wydaje ;) juz ten kropek znajdzie sobie odpowiednie miejsce :)
Aggi kuwa co Wy za koksu dzieciom podajecie? ;) 9 kg?? Masz co nosić ;) mesy a Twój ile? Pola jak na kobietę przystało dba o linie, waży 7,5 kg a taki byk z niej był ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #962429 przez aggi
Agni no my z mesy ze ślooonska to wiesz jak jest :D najpierw masa potem rzeźba :silly: "My ciepiemy koks od wieczora do rana" hahaha przypomniało mi się coś



A tak poważnie to ja nie wiem kiedy on tak przybrał ! Plecy mi odpadną, zapisuję się na masaże tam gdzie Pola :D
Załączniki:
Podziękowania: natkka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962431 przez Agnilla
To musisz mieć skierowanie ;) my drugą turę zaczynamy 2 marca, pani powiedziała, ze Pola nazwy ładnie siedzi ale dala nam kolejne 2 tyg. EJ muszę schusc, ale tak serio. Chyba chrzciny nam się szykują w święta ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962435 przez arksi38
witam,
jestem tu nowa, chciałam poprosić o pomoc w interpretacji moich testów owulacyjnych?
czy jakaś doświadczona mama potrafi coś o nich powiedzieć?
to mój pierwszy cykl z tymi "paseczkami" od czerwca jakoś kiepsko nam idzie także postanowiłam zobaczyć co i jak zanim wybiorę się lekarza na profesjonalne badania, itp.
dodam, że cykle są 26-28, ostatnie 3 do grudnia były 27 dni, a ten ostatni w którym @ przyszła 22 trwał 28 dni

nie myślałam, że tak mozolnie będzie szło, bo pierwszy łobuziak w maju skończy 3 lata i zjawił się bardzo niespodziewanie (brałam tabletki anty- przez ślub i wesele zapomniałam wziąć ze 3 sztuki i pojawił się Franio) 9 miesięcy po nocy poślubnej :) w miedzy czasie był jeszcze normalny okres także dowiedziałam się, że ktoś mieszka pod serduszkiem w 8 tygodniu po tym jak zasypiałam na stojąco i nie mogłam się zorganizować jak nigdy (robiłam listę zakupów po czym zostawiałam ją w kuchni na stole )

to taka moja historia :)

Kto chce szuka sposobu.
Kto nie chce szuka powodu.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl