BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962510 przez moofka
dziękujemy Cioteczki :kiss:

mesy a młody znowu wcina jak szalony?

Chudzinka musi być na paluszkach bo zmęczona chora ciocia może spać więc trza po cichu ;)

Pati za jakieś 8 miechów zakochasz się w swoim :woohoo:

a powiem Wam że jak ktoś tu pyta czy nam testy owu pomogły to niezależnie od tego czy rzeczywiście pomogły nam zajść to przynajmniej wszystkie tu jesteśmy co nie? :whistle: i mamy fajną ekipę :woohoo:
Podziękowania: julka, aggi, ulka1983, gwiazdka2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962520 przez aggi
święte słowa moofka :)
Podziękowania: moofka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962524 przez majka1987gnoWlkp
ja dziś nie moge- normalnie nie mogę wyjść z podziwu- póki co mam grzeczne dzieci- aż kawe ciepłą moge wypić!!!!!!!!!! :woohoo:
moof ja jestem adoptowana do wątku ale nie ruszę się z tąd nawet jakbyście mnie wykopały to wrócę jak ten bumerang!!!!
kobicuje tu trzem mamom w staraniach- znaczy w "staraniach" ;) chyba wiecie o kogo mi cho :D nie będę pisać i uwielbiam komentarze co niektórych mam :D i afery i nawet takie upatre osiołki nierozgarnięte też czytam- choćby po to by sobie nastrój poprawić :)
uwielbiam nasze dzieci wszystkie po kolei i każde z osobna :D a maxa za te jego oczy.... to normalnie no.... ja wiem wiem troche za stara jestem ale mam dwie panny na wydaniu :D
i czekam aż Porto coś napisze bo dawno jej nie było a ona nie daleko mnie
i czekam na boski komentarz ferritki- jak ją czytm to nie moge się nie pośmiać :D
ehh Misia zastąpiła sobie już trzy posiłki jedzonkiem - cyc po woli idzie w zapomnienie :D

nowe mamy- jest was tyle że w życiu nie spamiętam waszych nicków :) tylko alkim- czy aklim- pingwin na awatarku :D bo to tak mi się w pamięć wryło :D ale fajnie że kolejne ciąże nam tu się pojawiają :)
ide sobie bo zamotałam się sama w tym co napisłam :)

[/url [/url]



Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962526 przez aggi
majka dawaj foty grzecznych siostrzyczek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962533 przez majka1987gnoWlkp
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

[/url [/url]



Załączniki:
Podziękowania: gwiazdka2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962534 przez Patikierc
moofka- jezu 8miesiecy :lol: jeszcze w to nie wierze nie dociera do mnie.. :blink:
już mój mózg doszukuje się jak to możliwe skoro owulacje miałam w poniedziałek 26.01 i dziś zaledwie mija 7 dni:lol: :whistle:

zimno na polu sypie jak cholera śniegiem, czekam na męża nie wiem co zrobić mówić czy nie kurka a jak to jakaś pomyłka.. :blink: i już człowiek fiksuje :laugh:

danie dnia żeberka :lol: ale ze mnie kucharka B)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962538 przez meli1990
wszystkie dzieciaczki śliczne

Patikierc Gratulacje

ja jeszcze nie urodziłam wiec miejscówka jeszcze jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962543 przez arksi38
Patikierc gratulacje !!!
ja bym powiedziała mężowi od razu, nie ważne co będzie to na 100% on chce być przy WAS :)
może być mu przykro, że darzysz forum większym zaufaniem niż jego, reszta rodziny i świata może poczekać, ale nie stwórca !!!

zaczną się humorki to nie będzie miał do Ciebie pretensji tylko grzecznie posprząta łazienkę, bo będzie wiedział, że pod serduchem siedzi mała fasoleczka i to ona Tobą steruje :)

Kto chce szuka sposobu.
Kto nie chce szuka powodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962545 przez martyna_z
Ann jaka skupiona Natalka, urodzony naukowiec ;)

Pati, wygląda to obiecująco, myślę że krew można zrobić :)

Aggi mówiłam już że Maksiu cudny?

Chudzinka on nie jest sam! Nas tu tyle do pomocy :)

Arksi, witam według mnie to owulacja 31.01

Moofka Zośka przed tv wymiata ;)

No to niech ta fala pozytywnych testów ciążowych się tylko nie zatrzymuje, jeszcze jest nas tu kilka czekających na swój ;) ja to jeszcze przed owu i wiyta u ginki...brrr nie lubię.
Ale nam dzieci wymiotła ta ospa, na całe przedszkole 10 dziś była...
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962548 przez mesy
To jak wszystkie to i my :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962557 przez aggi
Melduje dwie krechy na owu. :) czyli wsio ok ze mną. Fajnie :) chciałam wrzucić foto ale nie dam rady z fona. Wrzucę jutro :) miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962563 przez joanna1991
Hejka! :* Kurczaczki ale wy szybko zapełniacie strony, nie było mnie kilka dni a tu tyle stron i tyyyle świetnych wiadomości!
A więc nadrabiam:

ASIAA u mnie kaszel już poszedł w siną dal :D od razu jak ten syrop wzięłam :D

ZANCIK piękny brzusio :*Szybciutko rośnie :)

Agnilla Twoja córcia cód miód malina! taka piękna! a jak pięknie się relaksuje że nawet nie widać żeby zwracała uwagę na to że ktoś robi jej zdjęcie :)

Aklim najszczersze gratulacje!

MARTYNA znakomite wieści że wyniki twojego M są dobre, najgorsze jest to jak facet zdołowany, mój też się zamartwia czy to nie jest czasem jego wina, ale go pocieszam że musimy troszkę mnie "podreperować"

Pumcia
witaj :) moim zdaniem testuj od razu po @, ja tak w tym cyklu zaczęłam :) i dobrze bo jak sobie sama wyliczyłam to moim zdaniem owulka by już była a tu nadal jej nie ma, czekam cały czas na maliny :)
Patikierc ale niespodzianka :) jak nic to Ciąża :* tobie również bardzo gratuluję :* ty też nas zaraź :)

Chudzinka jestem pewna że twój groszek sobie poradzi :) trzymam za niego kciuki żeby dał radę i czekam na moment aż napiszesz nam jak zacznie ci dokuczać w brzuszku :*
aggi ja też mam problem z określeniem owulki :( daj cynka jak już będziesz coś wiedziała :D

natkka kochana do kwietnia szybko czas zleci :D

arksi38 witaj :)moim zdaniem twoje testy pokazują że miałąś malinki 31 stycznia :) a nie robiłąś jeszcze sobie konkretnych badań?

moofka a ja nie dawno chora byłam :( szkoda że nie wiedziałam że pani doktor Zosieńka pracuje :D od razu bym wyzdrowiałą jakby na wizyte przyjechała :)

dziś znów testuję więc wstawie foto z wczoraj i dziś :) Zajrzę jeszcze do was :) idę odpocząć po pracy :*
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962577 przez ulka1983
Hej :) wecie co moje dziecko nie lubi jak patrzę w tableta :woohoo: nie mogę do was pisać tylko muszę trzymać ją za rączkę i wtedy jest ok :blink: a jak nie to spania nie ma :ohmy:

Ale numer już nie śpi :S zapowiada się ciekawie B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962589 przez Pinezka
Hej dziewczeta,
To forum jest lepsze niz niejeden serial, czytam was odciagajac pokarm (maly jeszcze slabo ssie i pomagamy sobie butelka) :woohoo:

Chudzinka - trzymam mocno kciuki za kropka :kiss: Z twoich wypowiedzi bije teraz taka sila i optymizm, ze az milo sie czyta :) A decyzja o oddaniu czesci komoreczek do adopcji godna pochwaly :side:

Gratki dla swiezo zaciazonych, no to nam sie fasolki posypaly :)

Asiaa - kiedy planowana jest inscenizacja?

Ada - sliczny brzuszek :)

Zancik - u ciebie tez juz niezle widoczny :)

Agni - to sie Pola relaksuje ;)

Nowo przybyle na watek - witajcie :) Zobaczycie, ze w kupie razniej :)

Mamuski - piekne fotki dzieciaczkow :)

Gwiazdka - super, ze wyniki krwi Antosia takie dobre :)

My wypracowywujemy powolutku nasz rytm. Vicencik duzo spi, wieczorem trzeba go nieco wymeczyc, zeby potem w nocy nie otwieral oczkow jak sówka i nie oczekiwal ciagle placzac brania na rece. Wczoraj zaczal juz lepiej ssac, ale jestem w stanie robic tylko ze trzy karmienia piersia/odciagnietym mlekiem, a reszte musimy pokrywac butla. Dzis bylismy pierwszy raz u pediatry, super podejscie do dzieci ma facet. Kikutek pepowiny tez dzis rano odpadl :)
Dodaje fotke, gdzie Junior pozdrawia forumowe ciotki :)
Załączniki:
Podziękowania: julka, gwiazdka2014, monique1983, natkka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962590 przez ulka1983
Moze jedna reką coś napiszę B)

Magmus to super że zaczynasz pracować w swoim zawodzie :) jak minął pierwszy dzień ¿

Moof jak Zośka ?

Chudzinka ale się uśmiałam :laugh: :laugh: ale jak to mówią przezorny ubezpieczony ;) a ty w razie czego lapiesz sie na wrzesień czy już na październik ?

Sandruska chyba wiszę ci lizaka :whistle: ale chyba poczekamy spokojnie do 4 ;)

Monia odpoczywasz ?

Asia k co u was ?

Meli jutro wizyta chyba dobrze jarzę :whistle:


Aklim ooooooooo :woohoo: chyba tobie lizak się należy :lol: gratulacje :kiss: bo u ciebie to chyba nie ma watpliwości ;)

Czemu ja tego przekupstwa wcześniej nie zaproponowałam testy się zaczęły sypać aż miło :laugh: ale z was łakomczuchy :P

I znow alarm :blink:
Podziękowania: Asia K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl