BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #962597 przez Ada2424
Pinezka słodziaka masz :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962608 przez aggi
W życiu takiego sluzu owulacyjnego nie miałam jestem w szoku :woohoo:

majka śliczne aniolki :-)

meli ty nam tu melduj co u ciebie :-)

Patryk przystojniak !!!

Vicent też kochany :-)!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962612 przez joanna1991
ANASYLV kochana zapomnialam do ciebie napisac.. moja prl na czczo wynosi 23,0 a norma jest 1,90-25,0 niby tu ok ale po obciazeniu tabletka z metoclopramidu po 60 min wynosila 57,6 a norma do 25,0 i po 120 minutach znow wzrosla mi prl do 121 :\ wiec mam hiperprolaktynemie i dlatego nie mialam @ czasami nawet 4 msc. Mam nadzieje ze sie unormuje juz wszystko na stale. Aha no i nie musialam robic badan w okreslonym dniu cyklu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962615 przez Patikierc
Byłam robić test z krwi może dziś będzie wynik mam dzwonić po 20. Mąż w siódmym niebie zobaczymy co to będzie.

Ula ja też chcę lizak haha :lol:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962619 przez ulka1983
Pati :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962620 przez Asiaa
Moofka dobrze gada, połać jej! :D

Majka słodziaki masz w domu :kiss: :)

Meli jak się czujesz?

Mesy Patryk jak zawsze czaruje uśmiechem :kiss:

Pinezka we czwartek mam badanie i dopiero wtedy się dowiem jaki jest plan. Buziaki dla Juniora :kiss:

A mnie łapie przeziębienie :S tak mnie jakoś łamało w pracy i kaszel męczył :pinch: Czuje ze mam gorączkę. Po powrocie do domu odrazu pod kocyk, syropek, teraflu i nie daje się by to przypadkiem nie przeszkodziło w planach o których jeszcze nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962624 przez moofka
Pati uwierz uwierz, szybko zleci :lol: czekamy na betę razem z Tobą :)

majka cudne śmieszki dwie :kiss:

mesy Patryk jaki czochrak :woohoo: no i wie co dobre, kto by tam żarł samo mleko :P

aggi mówisz że maliny masz - nie korci Cię na staranka? :whistle:

Pinezka o jacieeee jaki cudny Junior :kiss:

Ulka Zośka już całkiem całkiem, tylko kurna mleka nic a nic nie chce pić :blink: kaszkę zje, obiadek zje, deserek zje a mleko be :S nie wiem o co chodzi :huh: zaczarowałaś laski z tymi lizakami :laugh:

Asiaa kurka przeziębienie mówisz a doktor Zosia już spać poszła :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962628 przez AnaSylv
Joanna1991 ufffff... :cheer: myślałam, że moje pytanie zaginęło w gąszczu innych postów :woohoo: dzięki!

Właśnie nie wiem dlaczego ja mam zrobić między 3-5 dc., z tego co pamiętam moja gin. podała argument, że w drugiej połowie cyklu poziom jest zazwyczaj wyższy i to może zburzyć obraz... już sama nie wiem... niby jak czytam w necie kiedy najlepiej zrobić te badania to nic takiego nie piszą... dziwię się też dlaczego nie dała mi tego obciążenia...

Ja teraz czekam na @... dzisiaj 25 dc a same cykle mam nawet co 35 dni ale przynajmniej są;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962629 przez joanna1991
ASIAA o kurcze teraz ciebie chorobsko bierze :( zdrowiej :*

Mialam wstawic wam fotke testu owu ale jest tylko jedna kreska,wczoraj byla widoczna ta druga, ledwo ale byla a dzisiaj nie ma niedowidze :( moze dlatego ze 2 godz temu jak pilam kawke to tylko raz siusialam i jeszcze mocz byl rozcienczony...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962645 przez meli1990
Pinezka mały jest śliczny. to fajnie że u ciebie dobrze

ulka1983 jutro mam ktg na 9 a w środę na 9 gina. mam nadzieje ze coś ruszy wreszcie choć przeziębienie mnie meczy. Pati chce cie mieć tylko dla siebie i tak cie pilnuje

Asiaa a czuje sie tak o ale to przez przeziębienie. coś mały nie chce jeszcze wyjść choć delikatne skurcze juz czuje nie raz. Zdrówka życzę. Ciekawe jaki plan ci lekarz zaproponuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962652 przez ann-sunshine
Zostawić was na jeden dzień a tu takie newsy i prawie wszystkie się zlecialy.

Gwiazdka książeczkę wyszperalam w
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
. Do dziś tylko na piersi była, od dziś zaczelysmy próbę z marchewka.

Moof Zosia te poze z pilotem to ma zabójczą. Agentka. Ja też taką książeczkę dopiero Natce kupiłam - prezent na Mikołaja.

Majka to Misia już obiadki i kaszki je? Natuska dziś dopiero pierwszą marchewke próbowała. Ale ślicznie się śmieje. Tosia jak zwykle śliczna.

Vicent w domku. Pinezka jeszcze trochę i opanujecie plan dnia.

Pati wow ale z zaskoczenia nas wzielas. Super. Czekam na bete

Joanna kurcze gdzie te twoje maliny? A twoja gin nic o monitoringu cyklu nie wspominala?

Chudzinka czyli 1:0 dla ciebie. I cieszę się razem z tobą z pozytywnych informacji

Monique i Meli Ada teraz czekamy na wasze szczescia.

Aggi jak maliny i sluz to ty dzis mężowi w salonie posciel cobyscie brata dla Maksa nie zmajstrowali

A Ada to dziś się meldowala?

Ula taką masz przytulinska zaborcza małą istotke? Moja już wykazuje wielkie zaintetesowanie pilotem i telefonem. Głowę niemal o 360 stopni potrafi za nimi obrócić i lapki już wyciąga.

Mężu boli głowa. Boję się zarazy i wyprowadzilam się z Natka do salonu. A ob ma całe duże łóżko dla siebie.

Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962659 przez joanna1991
ANN wlasnie w sobote ide prywatnie do ginki i zrobi mi usg.. zobaczymy co powie. Kurcze juz sie cieszylam ze zaraz maliny bo krechy byly coraz ladniejsze i widoczniejsze, poczekamy zobaczymy, testow jeszcze mam :) moj maz tak sie stara ze praktycznie codziennie jest u nas przytulanko, jak jest po pracy to nawet nie mowi ze jest zmeczony.. normalnie ten mezczyzna to mnie zaskakuje.. zastanawia mnie ten lekko odczuwalny bol w dole brzucha jak na @ a ona dopiero co poltora tyg temu sie skonczyla..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962660 przez Ada2424
Ann jestem jestem :) dzisiaj cały dzień roboczy miałam aż teraz to odczuwam bo plecy dają o sobie znać :S ale już w pokoju Julity wszystko ulozylam tak jak ma być, ciuszki tez w komodzie rozmiarami ułożone, przed ostatnie pranie zrobione i wyprasowane, torba w połowie spakowana, jutro tylko pościel i wsio gotowe będzie ;) tylko czekać na córcie zostanie :) w czwartek jadę zrobić ponoć ostatnie już wyniki a w przyszłym tygodniu wizyta i powinnam juz wiedzieć więcej jaki poród mnie czeka itp.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962663 przez Chudzinka
O rany, ale tu dzisiaj rojno jak w ulu, i jak wesoło :)
Chyba Pati nie załapała się dziś na wyniki, pewnie jutro nam poda.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Majka, słodkie masz córcie, cudnie, że mogłaś ciepłej kawy się napić, niby mała rzecz, a jak cieszy ;) Ja się kawy próbuję oduczyć, ale mi na razie średnio wychodzi ;)
Pinezka - kochana, kolejnego przystojniaka nam chowa!
Asiaa - zdówka, oby szybko przeszło. Czekam na wieści w czwartek :kiss:
No patrz Ula, jakie te dzieci od małego za elektroniką ;)
Ada - to teraz już tylko spokojnie czekać :) Forumowe ciotki czekają na córcię z Tobą :kiss:
Podziękowania: Ada2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962678 przez Patikierc
Dzień dobry!
Dupa wczoraj się nie załapałam na wyniki..
Chudzinka zgadła. Dziś będą to się dowiem. Czy was też bolały jajniki w czasie ciąży? I cierpiałyscie na bezsenność? No ni cholery nie mogę spać co 30 minut się budzę i jak nie gorąco to zimno jak nie zimno to nie dobrze! Masakra.

Ann-sunshine-powiem ci sama się złapałam z zaskoczenia :lol: nie pomyślała bym że za pierwszym razem testowanie przytulanie i bach :lol:

ooo,kawke lekko popijam ale zrobiłam dwa łyki i.. więcej nie pójdzie chyba.
Dziś do pracy na cały dzień 9-21 więc jak tylko się dowiem cos o wynikach napisze!
Hmm,znajoma ginekolog bo do niej wczoraj dzwoniłam i mówiłam jak sytuacja wygląda wzieła mnie do siebie na tą bete to będe wiecej moze wiedziec i przepisała mi na wszelki wypadek Duphaston mam brać 3razy dziennie dopóki nie zobaczy wyników bety i progesteronu. Brała któraś to?

Miłego dnia kochane!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl