BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 miesiąc temu #964588 przez martyna_z
Czytam wszystko co u Was, ale jakoś nie wiem co komu mam napisać, jakaś rozbita jestem, ten miesiac taki jakiś... dziwny. Albo nie miałam owu wcale, albo ją przegapiłam, statań przez to też jakoś specjalnie nie było, choć ginka powiedziała że póki wyniki M się nie poprawią to i tak większej szansy nie ma, więc tak czy siak jesteśmy miesiąc do tyłu. Wczoraj miałam kryzys no i generalnie dość zrezygnowana jestem, może mi przejdzie.... Może to kwestia tego że teraz mnie coś łapać zaczyna przeziębienie, więc jak wyzdrowieje to i bardziej pozytywnie na wszystko spojrzę.

No nic nie smęce na razie cieszę się pozytywnym testem Chudzinki i czekam na kolejne, kto teraz? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964589 przez Chudzinka
Ej, laski, nie obiecujcie, że tak super będzie ;-) W sumie to nawet na wizję pawikow się ciesze... ;-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ale generalnie chodzę taka szczęśliwa i tak jakoś wszystko mi gładko idzie w pracy i w ogóle zero stresu i wszyscy happy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964606 przez ulka1983
hej :) miałam 12 stron do nadrobienia bo neta nie miałam ( w ogóle to porażka z nim ) :evil: ale co tu się dzieje :woohoo: :woohoo: lepiej się was czyta niż Greya :laugh: :laugh: a propos to właśnie słyszałam że w kinach będzie ciekawe czy fajny jak któraś obejrzy to proszę o ocenę :whistle:

CHUDZINKA :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly: coś mnie tutaj od rana ciągnęło i już wiem co :silly: piękny teścik :kiss: :kiss: teraz grzecznie posłuchaj męża i poczekaj z betą oczywiście jak wytrzymasz ;) trzymamy kciuki :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Pati już trzyma sztamę z fasolą bo marudziła a jak jej powiedziałam że ciocia Chudzinka jest w ciąży to zasnęła żeby mamusia mogła doczytać :laugh:
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964627 przez joanna1991
MARTYNKA kochana nasza nie martw sie :* musi byc dobrze ! I jak cos czekaj na kolejny cykl :* nam jak teraz sie nie uda to walczymy dalej! Z taka mysla lepiej sie zyje i w ogole funkcjonuje :)

Dziewczyny dzis tez robilam test owu no i dzisiaj byla bledsza krecha od tych z dwoch ostatnich dni. Od czwartku do dnia dzisiejszego bylo przytulanko jeszcze jutro meza zaciagne do lozka :D hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964634 przez moofka
zaglądam z wieczora B)

widzę że betka wróciła :woohoo: dobrze że w połowie ciąży a nie już po porodzie :P

zancik Ty się nie bój porodu! przynajmniej jeszcze nie teraz ;) poza tym jaki by nie był to jak dostaniesz dziecia na klatę to zaraz zapomnisz :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pinezka Zośka dostała smoka jak miała ze 2 może 3 tygodnie, mieliśmy wrażenie że ciągle chce ssać a jak dostawała cycka to potem chlustała bo była przejedzona. w szpitalu miałam babkę której oddałam smoczek co miałam awaryjnie dla Zośki bo jej córka wisiała na cycku 24h na dobę i obie były wykończone.... wydaje mi się że lepiej dać smoczka niż być smoczkiem :blink:

więcej nie pamiętam, idę zrobić budyń co by mi przypadkiem
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Podziękowania: julka, zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964652 przez Agnilla
zancik jak ja sie balam porodu, to sobie tlumaczylam, ze porod to chyba jedyna rzecz na swiecie od ktorej nie ma odwrotu, chocbys nie wiem jak sciskala nogi, ni uja nie da rady wstrzymac :P sprzed ołtarza mozesz zwiac, z porodowki nie :P
aggi u nas nosefrida i woda morska i matka, ktora od wciagania miala wybałuszone oczy ;) jak juz katar mijal to Poli gile z pol metra miały :ohmy: dzis juz tylko rano ja musiałam odgilowac wiec jest juz git na szczescie. bo musialam na nia siadac, zeby jej to wyjac :angry:
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964664 przez gwiazdka2014
Chudzinka ja to do końca życia będę pytać Antka jaki ma poziom plytek krwi.. Juz mam tak mega opseszyn....

A co do mojego słownika w telefonie to chociaż ubaw był :-P

Pati sciska :-*

Ula siemka...

Sandra a ty sobie znowu wkrecasz czy mi się zdaje????

Mam zły dzień cholera zawsze włosy farbuje mi Fryzjerka ale teraz nie miałam jak iść i co.... Odrost mam rudy rudawy...Antke się darl w sklepie i kupiłam zła farbę.... Niby czekolada ale chyba biała hehehheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964667 przez Porto1987
Agni. Katarkiem odciaganie zajmuje z jakieś 10 sekund. Polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964671 przez Ada2424
Porto fajnie ze ten katarek tak dobrze się sprawuje ja się długo zastanawialam między katarkiem plus a frida i zdecydowałam się na ten katarek mam nadzieje ze bede z niego tak samo zadowolona jak Ty :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964681 przez magmus88
Katarek naprawdę super sprawa :) znam bo siostra ma.... i nieraz sama małemu wyciągałam....
Mały leży spokojnie, podoba mu się... śmiejemy się, że w SPA jest hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964685 przez ann-sunshine
Pinezka nie wiem co ci radzić ze smokiem, ale Natce dałam w szpitalu w drugiej dobie pod lampy i ciumkała, potem jak wróciłyśmy do domu to nie dawałam bo nie było potrzeby i się odzwyczaiła, a teraz jak bym jej chciała dać to ona nie chce

u nas też katarek plusw odkurzacz, szybciej i nie muszę się jeszcze na wciąganiu skupiać, wystarczy że mam kończyny i głowę do opanowania, no i zarazków nie wciągam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964688 przez zancik
bryyy...
U mnie już po śniegu zostały same kałuże.Wiosne chcę :) :)
Martyna przytulam :kiss:
Chudzinka ja na początku też tak miałam,że jak tylko czułam mokro w gaciach to biegłam do kibelka bo bałam się,że coś się dzieje albo @ przyszła . ;)
Ula jak tam Pati?daj nam focie :kiss:
Joanna to czekamy teraz na efekty ;) ;)
Moof postaram się nie myśleć o porodzie ;) Jak Zosieńka? :kiss:
Agni no racja od porodu nie ma ucieczki i nic się nie da zrobić :whistle: My kobiety to mamy przezycia silne babki jesteśmy bo nie jeden facet to by nie wytrzymał porodu :laugh: Polcia jak tam?
Gwiazdka i jak farba?
Ada jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964703 przez Patikierc
Hej znów mnie chwile nie było i 3 stony :woohoo: :lol:
OoOo wszędzie szpital w domu.. taki mamy klimat że wszyscy chorują :whistle:

Pies ma uszkodzoną spojówke gdzieś przywaliła krzokiem wiec maście,kropelki i 150 zł :lol:

Dziś moja psychika już lepiej,dostałam krwawienie,a nawet znalazłam na papierze "tą fasolke" bo nie wiem jak to nazwac :blush: bo brak słów :(

Mari-też to przeżylaś? powiedz no mi co po tym co dalej? jak z kolejną ciążą? co robić żeby nie żyć w strachu na drugi raz? Szukam jakiegoś dobrego gina bo może zmienie teraz i znalazłam 250 wizyta :lol: mężowi się nie podoba :lol: ale jeszcze szukam dalej. Co prawda na 18 mam do swojej i pójde i zobacze czym ona się wykaże, bo ma podejście typu" jesteś młoda takie rzeczy się zdarzają przyjdz znów z pozytywnym testem" i tyle. Jak jej pokazałam swój niski progesteron to pi..da powiedziała żebym wiecej badań nie robiła na własną ręke! Dlatego zmienie ją mimo że fajna babka :huh: ale dam jej jeszcze szanse 18 moze się wykażę!

U mnie dalej śnieg! Poszedł by już sobie! Fuuujj!

Zamówione już mam kolejne testy owu B) i ruszam z kopyta! B)

joanna-widzę że gorąco :woohoo: super.. teraz czekamy B)
chudzinka- ej bez nerwów bedzie oki :)
zancik- chyba 90% kobiet boi się porodu :lol: ja jak myśle to się boje:lol: i szacun dla nas kobitek za takie wyczyny!

wszystkich zakatarzonych pozdrawiam a dzieciaczki całuje by się nie męczyły z gilami :(
wpadnę może jeszcze pózniej jak was doczytam wszystkie:)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964706 przez gwiazdka2014
Hej

Chudzinka z tym sprawdzaniem to do końca tak miałam... Czekam na betę ale to formalność jak piszą dziewczyn

Zancik loreala :-/ Mam dola bo wyglądam ja gowniara która nie miała kasy na dobrą farmę..... Mogłam jechać do fryzjera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964717 przez zancik
Pati przytulam :kiss: :kiss:
Gwiazdka może nie jest zle tylko tak Ci się wydaje :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl