BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964724 przez Sandruska1995
Pati Również przytulam :kiss:

Gwiazdka hm , że co proszę? :blink: Teraz siedzę i myślę co takiego napisałam , że sobie wkręcam hm , może to że czekam na @ ? o albo że jak nie dostanę to 3 dni po niej zatestuję . ? Hmm, nie wiem :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964744 przez aggi
dzień dobry kochane :)
U nas odwilż. Naebało śniega a teraz ma stopnieć? Bezsens. ;)
Maksior maruda. Nie chce jeść cwaniak. Wczoraj był dziki ryk przy mleku wieczornym.
Poszedł spać po 50ml wypicia na siłę. Spał całą noc :huh: niech ta choroba już sobie idzie...


Sandra śmieszna rodzinka z Was ;)

Chudzinka najważniejsze to nie popadać w paranoję :) Będzie OK :***

Agni ja Maksa dzisiaj 'przysiadłam' żeby mu gile wyciągnąć a ryczy niesamowicie przy tym.. masakra jakaś

Porto nie przy Maksie :D Przy nim 20 minut hahaha

zancik u mnie też powoli już bez śniegu...

Pati no nie gadaj że znalazłaś? Matko ale przeżycie :( ale do przodu, będzie dobrze kochana !
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964788 przez Chudzinka
Pati, bardzo mi przykro... To musi być trudne, ale aniołek szybko do Ciebie wróci, zobaczysz :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Asiaa - a powiedz mi, bo Ty miałaś stymulację w tym cyklu, prawda? Wyhodowałaś jedno jajo, czy coś więcej? Miałaś podawany zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków przed inscenizacją? Czy na razie jak najnaturalniej chcieli zrobić? Trzymam kciuki niezmiennie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964799 przez Pinezka
Pati - przytulam mocno :kiss:

My dzis bylismy na kontroli u pediatry - maly przybiera na wadze, ale nie tyle ile powinien. Skomentowalismy, ze ostatnie trzy dni praktycznie wisial na piersi, a i tak sprawial wrazenie glodnego :S Prawdopodobnie nie produkuje wystarczajaco duzo mleka :( Maly jednak zaczyna wolec piers od butelki i jak po karmieniu piersia go probujemy dopajac, to na ogol pluje. W sumie mu sie nie dziwie, bo mleko naturalne jest slodkawe, a sztuczne to jak woda z proszkiem :S Zobaczymy jak to sie dalej potoczy....
Co do smoczka, pediatra nam powiedzial, ze jak Junior bedzie marudzil, mozna mu podac. Choc jesli bedzie marudzil z glodu, to duzo mu smok nie pomoze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964808 przez ulka1983
Czesc :) znowu ja :P doczytałam wczoraj ale na pewno wszystkim nie odpiszę bo zapomnę :unsure:

Pati buziaki od mojej Pati dla ciebie :kiss: lizaka nie oddawaj zostaw na pocieszenie i nie martw się fasolka będzie tylko troszkę później :kiss:

Martyna żołnierze męża są ok nic im nie brakuje to się nie bój będzie dobrze tylko trochę czasu im potrzeba a jak to nie pomoże to ginka ma dobry plan :) o dyrektorce nie wspominam bo kombinatorka i tyle :evil: dobrze że zostało po staremu :)

Sandruska ta wredna @ przylazła ?

Aggi katarek polecam super gile wyciąga bo fridą to matka płuc by się prędzej pozbyła niż dziecko kataru :laugh:

Zdrówka dla wszystkich chorowitków :)

Gwiazda o widzę że znów na forum świecisz :laugh: super bo to znaczy że Antonio grzeczny :whistle:

Ada frida dobra na czyszczenie noska bez kataru

Pinezka miałam taką samą sytuację jak Moof pisze i sama położna poleciła nam smoczek i jest super już nie wisi cały czas na cycu a moje sutki odpoczywają ;)

Zancik chcesz Pati to ci ją podrzucę ale na trochę i to wtedy jak ryczy bo chyba kolki ją męczą :unsure: już jem sam chleb zobaczymy czy coś pomoze ;) nabiału zero

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964815 przez Sandruska1995
ulka jeszcze nie , ma jeszcze 2 dni hehe ale strasznie mnie piersi bola i pieka wiec sądze że nadejdzie .

U nas juz wiele lepiej , mały jutro juz idzie do przedszkola . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964833 przez ulka1983
Sandra to czekamy sokojnie :) u nas też już lepiej ale mąż na nowo zaczyna chorować :evil:

Gwiazdka co ty krowy masz zamiar hodować :woohoo: jeden Antek to sporo roboty a jeszcze farma :laugh: :P

Chudzinka marudź ile wlezie :laugh: czyli jutro pierwsza beta ? Chyba melisę sobie zrobię na uspokojenie ;)

Asiaa jak się czujesz ? Trzymam kciuki :kiss:

Pinezka skoro pluje mlekiem z butelki to raczej najedzony jest :) a co do smoczka to moja
Pati jak głodna to ssie go niemiłosiernie i płacz potem a jak najedzona i smok to ok chociaż wtedy to chwilę ciągnie go i wypluwa :) ja ostatnio odciągałam pokarm bo myślałam ze mała się nie najada ale odciągałam 30-40 ml co godzinę to chyba ok bo jak wypija 80 ml to potem ze 3 a nawet 4 godziny potrafi spać :) no i według mojej wagi to dzisiaj ma 4,5 kg :whistle: a płacz przez kolki niestety :unsure: a ile junior przybrał ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964844 przez aggi
Chudzinka wydaje mi się że po luteinie tak może być ? chyba. Ty latasz gacie oglądać a wyobraź sobie moje zamartwienie jak plamić zaczęłam i tak cały dzień co ja wtedy przeżywałam.. więc Cię rozumiem kochana ale postaraj się nie martwić, a marudź ile chcesz przecież to Twój czas :)

Pinezka u Was mm jak woda z proszkiem smakuje??? Bo nasze słodkie mocno.

ulka no my mamy z canpolu aspirator i katarek ale Maks tak się buntuje przy tym że masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964853 przez zancik
Ula a chętnie wezme Pati na trochę zaczne sie przyzwyczajac powoli ;) ;)
Chudzinka ja też na początku tak miałam.Pojechałam na IP i tam lekarz zrobił USG i powiedział,że to mogą być resztki zaschniętej krwi i przepisał mi luteine na wszelki wypadek którą biorę do dziś tylko już słabszą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964862 przez Ada2424
Zancik nie będę owijała w bawełne i nie napisze że czuje się rewelacyjnie bo praktycznie codziennie coś mi dolega przez ostatni czas :( no ale końcówka ciąży chyba najcięższa jest, trzeba wytrzymać już mało zostało ;) wczoraj wieczorem miałam straszny ból głowy i nic nie pomagało, ani apap ani zimne okłady z lodu no nic a dziś od 5 rano mam ciągle mdłości :( nie wspominając już o zgadze, wielkim brzuchu i bólach pleców, ogólnie ciąża mnie nie oszczędza niestety, jedynie drugi trymestr był super, ale ciesze się że już końcówka i w końcu te dolegliwości miną bo zmęczona już nimi jestem :dry: no i coraz bardziej zaczynam odczuwać strach przed porodem.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964867 przez Pinezka
Aggi - no w porownaniu z moim mlekiem mm mi sie bez smaku zupelnie wydaje :S Moze jakies light jest :woohoo:

Juz glupiec zaczynam, o 12 maly pociagnal z piersi przez 25 min i spi jak zabity, wiec cos wyciagnac musial. Laktatorem odciagnelam potem jeszcze 70 ml, wiec chyba z ta produkcja tak zle u mnie nie jest. Mamy polecenie karmienia co 3 godz, zeby malemu rytm wyrobic.Juz sama nie wiem, komu wierzyc - karmic na zadanie i pozwolic, zeby czasem powisial na piersi, czy starac sie narzucic malemu pewien rytm, zeby zaczal ladnie na wadze przybierac? W ciagu ostatniego tyg przybral prawie 200 gr i odzyskal wage z porodu - 2760.
Mozliwe, ze pokarm mam, ale niejednakowo w ciagu dnia? I ze to dlatego wieczorami tak wisi i wisi, a potem jeszcze prawie butelke polyka? A moze jak zaczyna wisiec, to od razu podac butle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964871 przez betka81
Hej :)

Martynka wygadaj się i wybecz to będzie lepiej. Buziaki :kiss:

chudzinka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ale będzie wszystko dobrze! Możesz marudzić! Znosiłaś dzielnie marudzenie każdej z nas to teraz Twoja kolej. Zrób tą betę. Może podrażniasz sobie jakieś miejsce przy aplikacji. A doustna luteina nie jest dobra i niestety w przeciwieństwie do dopochwowej jest syntezowana w wątrobie.

Ulcia gratulacje i buziaki bo jeszcze nie miałam okazji Kochana. Zdjęcie widziałam Pati jest śliczna. A grzeczna?

joanna właściwe podejście. Walczyć trzeba i tyle. Działaj może akurat w tym cylku pik był słabszy ale nie oznacza, że nie było owu albo się jeszcze przesunie.

moof no wróciłam...hehe a co niby gdybym wróciła po porodzie to byś mnie nie przyjęła spowrotem niby?

gwiazdka rudawo i kolorowo pewnie wyglądasz super. Zrób zdjęcie i wrzuć :side:

zancik u mnie też ochyda za oknem. Wiosnę możesz chcieć ale w lutym bo kwietnia jeszcze nie chcę. Jeszcze nic nie mam przygotowane.

Pati nawet nie wiem co Ci powiedzieć...i żadne słowa nie pomogą. Nie jest Ci łatwo ale jesteśmy tu...

Aduś no najgorsze właśnie na końcówce gdzie ciężko i wszystko boli ale jeszcze chwila i będzie po wszystkim...oby było łatwo

I na koniec wrzucę mój brzucholek. Zdjęcie robiłam sama co nie jest jakoś łatwe. A jak patrzyłam na Wasze to wydawało się proste.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964874 przez Ada2424
Betka jejciu jaki fajny brzuś już u Ciebie :silly:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964875 przez aggi
betka śliczny mały i zgrabny brzuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964879 przez betka81
Pinezka a jak ciągnie z piersi to opróżnia Ci pierś? Może wisi na piersi i ciumka sobie. Moja Iga tak robiła i niestety butla szła w ruch bo nie ciągła a traktowała cyca jak smoczek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl