BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 miesiąc temu #964286 przez betka81
Chudzinka świętuj, świętuj! tobie się to należało i bardzo się cieszę, że Wam się udało :laugh: wielkie buziaki Kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964302 przez Pinezka
Pati - przytulam :kiss: Odpoczywaj i zbieraj sily. Dobra wiadomosc jest taka, ze po poronieniu nastepna ciaza czesto przychodzi bardzo szybko :kiss:

Chudzinka - az na kanapie podskoczylam :woohoo: Kreska bardzo wyrazna, to sie kropek juz mocno wgryzl ;) Czekamy na bete, ale sie rozemocjonowalam, normalnie jak przy moim wlasnym tescie :woohoo:

Joanna - malinki wydaja sie byc tuz tuz :)

Junior od czasu kiedy zaczal sie dobrze przysysac, wisi coraz czesciej na piersi, normalnie za smoczek mu robie :pinch: A propos smoczka, kiedy go dzieciom wprowadzilyscie? Troche sie zastanawiam, czy w nocy by nie pomogl malego uspokoic, ale sie obawiam, ze jeszcze za wczesnie i ssanie mu moze zaburzyc...
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964305 przez majka1987gnoWlkp
Hej... Ja musze.. Musze musze....... Jutro ide na randke z mezem!!!!! :woohoo: :blush:

Chcielismy 14 ale kuzynka robi rocznice..... Wiec jutro dziewczynki na noc zabiera moja mama... Sama sie zaoferowala.... Jutro kosmetyczka.. I kino :-D sami od hmmmm 3 lat. Znaczy taka randka... Ciecham jak glupia

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964307 przez Agnilla
kuwa, Juras i Asiaa, nie popuszcze Wam o nieeeee! czekam na Wasze 2 krechy a jak nie to przejade sie do Was! noo do roboty kurde bele jak to mowi moja babcia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964310 przez Chudzinka
Majka, wspaniałe wieści :kiss: To na pewno też poprawi Twoje samopoczucie ogólnie. Bardzo się cieszę, zapowiada się dobrze ;)
Agni, jak Ty postraszysz to normalnie... B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964311 przez Chudzinka
no i nowa str... ale nic mnie dziś nie jest w stanie zdenerwować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964342 przez zancik
heloł :) u mnie znowu śnieg pada :angry: miałam dziś głupie sny :ohmy: wczoraj wróciłam padnięta od mamy jeszcze babcie przy okazji odwiedzilismy ;)
Chudzinka mi się teraz jeszcze zdarza luknąć na testa ciążowego :lol:
Majka zazdraszczam randki ;) oby była udana :) :)
Joanna działajcie działajcie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964347 przez aggi
dzień dobryy !

CHUDZINKA :) Aleś nas wzięła z zaskoczenia, udało Ci się :silly: :silly: :silly: łezki lecą serio... no to trzymamy kciuki za betę ale wg mnie to formalność będzie :whistle: PS wiem że ja to mam zapłon.. hehe :D

martyna będzie dobrze zobaczysz :)

betka no no to nieźle się dzidzia kryje :)

joanna chudzinka ma rację :) u mnie Maksiu wcale nie był super maliną na teście. ważne że jest wyraźny skok LH

Pati na oczko to rumianek i przecieraj to oko. naszym zwierzakom zawsze pomagało

Pinezka Maks to w szpitalu w 3 dobie dostał bo był wiecznie 'nie nassany' :P

majka zazdraszczam randki :silly:


u nas z nosa się leje jak z wodospadu tzn super jakby wypływało ale to do gardła spływa albo po nosie wędruje. masakra.! więc katar+kaszel.... noc przespana bo zaaplikowalismy nasivin dla niemowląt.. ale rano miał same gluty na twarzy nosie itd :blink: a jak widzi że sie do nosa zblizam to dziki krzyk.... jednym słowem ujowo u nas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964348 przez zancik
Aggi zdrówka dla Maksia :kiss: ale się namęczy bidulek :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964368 przez Chudzinka
Julcia - miałam, miałam zastrzyk z Ovitrelle, ale 12 dni przed zrobieniem testu, więc ponoć już nie ma szans, żeby na wynik wpłynął... Dziś kreski wyraźniejsze na testach (bo znów dwa różne zrobiłam), więc chyba beta na razie do góry.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Julcia, mam nadzieję, że się tak wkopałam :blush:
Załączniki:
Podziękowania: julka, aggi, meli1990

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964371 przez aggi
CHUDZINKA !
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964384 przez betka81
Hej :)

zancik u mnie też od wczoraj ładnie sypie śnieg...a Ty chyba gdzieś z łódzkiego jesteś?

I zamierzam moje gwiazdy zabrać na sanki bo 2 tydzień mam je obie w domu, gdyż Nika ma ferie i już świra z nimi dostaję a co ja zrobię jak będzie jeszcze trzecie i wakacje i cała trójka w domu. Normalnie aż myśleć o tym nie chcę!

majka zazdroszczę Ci takiego wyjścia z domu...ja też tak chcę...

aggi no kryje się mój dzidziek ale mam nadzieję, że za tydzień już ładnie rozłoży nóżki do zdjęcia..hehe
Biedny Maks a Tobie współczuję bardzo wiem co to chore dziecko... :(

Chudzinka jak masz ochotę to nawet rób test przy każdym siknięciu, tyle czekałaś aż będziesz mogła testować, więc testuj za te wszystkie miesiące oczekiwań! A beta to będzie tylko formalność więc może poczekać nawet i tydzień!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964389 przez aggi
betka jak będą wakacje i wszystkie trzy łobuziaki w domu to do babci na wakacje albo na kolonie powysyłasz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964390 przez zancik
Betka dokładnie jestem z łódzkiego :) Z chęcia bym Ci potowarzyszyła na spacerku bo ja siedze w domu i sie nudzę zwariować mozna ;) Trzymam kciuki żeby dziec ładnie rozłożył nóżki na wizycie ja też mam wizytę w następnym tygodniu :)
Chudzinka testuj kiedy masz tylko ochotę ;) Fajowe uczucie widzieć dwie kreseczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964396 przez betka81
aggi no nie da się na całe wakacje ich wysłać....ale szczerze nie wiem jak to będzie aż zaczynam się bać!

zancik z chęcią bym Cię zabrała ale chyba nie masz tak blisko do mnie?
A Ty już wiesz kto u Ciebie w brzuszku? Bo moje dziecko na USG wcale nie chciało współpracować, miałam 3 podejścia aby lekarz mógł cokolwiek zmierzyć...obróciło się plecami i buzią do dołu i żadne skakanie i spacerowanie nie pomagało.
Czujesz już ruchy? Bo moje dziecko tak kopie a czkawkę to ma kilkanaście razy dziennie...hehe

Z tymi testami to jest fajnie i zachodzeni w ciążę też super...taka radość i w ogóle aż mi się łezka zakręciła...szczerze to już nawet nie bardzo pamiętam mdłości i ból żołądka a jeszcze w święta BN nie było dobrze. A teraz boli mnie wszystko...chodzę jak czołg 5 kroków za mężem i dziećmi, ciągnie mnie brzuch i boli w pośladku prawym i do tego jak dłuższą chwilę posiedzę to
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl