BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1009681 przez niagara
Dzien dobry, ja tak na szybo, bo wlasnie pedzimy do Poz na zakupy i z mala na zajecia basenowe :)

magmus tak czytam i w pierwszej chwili mysle ciaza, pozniej doczytalam :) super wiesci, cos czuje ze teraz Twoja kolej :D

NatB biedna, dlugo Cie juz trzyma co? Zdrowka Ci zycze, a Wlad jak tam? Zdrowy?

Kakasia nie pomoge, kompletnie nie znam sie na tym mierzeniu temperatury

aggi nam udalo sie w pozycji klasycznej ;) u nas tez zimno :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009682 przez niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009683 przez aggi
nefri no masz fajnie bo coś lepszego kupisz i możesz zawsze zasłonić się faktem, że drugi też ponosi :evil: aaaaaa bardzo fajna :) no jak w głowie dzielisz na pół to łatwiej kwoty przełknąć :) ale ta z reserved mi się tak spodobała że o matko. Dobrze że kwota mnie pohamowała :D

niagara
pochwal się później zakupami :cheer:

a ja mam zamiar męża z Maksem wyciągnąć popołudniu na wystawę starych samochodów B) ciekawe czy coś z tych moich planów wyjdzie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009691 przez Sandruska1995
Hej :) Ja dalej kicham , z nosa leci . :angry:

Tak jak Wam pisałam wczoraj na dziś mamy zaplanowany romantyczny wieczór bez małego. I chociaż ciąże wykluczyłam w tym miesiącu , bo przytulanki były tylko raz , w sumie w dzień kalendarzowej owulacji. Miałam jeden test , więc dziś rano go zrobiłam. taki wynik po 3 minutach , ale nie wiem czy nie jest fałszywy , bo ta kreska taka grubsza od kontrolnej. Spojrzycie? :P Odrazu mówię , że sobie nie wkręcam tylko chciałam wypić winko dziś :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009692 przez majka1987gnoWlkp
Paula nie ważna jest wartość ale przyrost. Po 48h musi być conajmniej 66%

Sandra no widzę bladziocha :-o

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009693 przez Sandruska1995
Brałam wiesiołka od 5 dc do owulacji . 1 cykl.Jutro powinna być @. Jak do wtorku nie dostanę to moge już robić bete tak? Dopóki nie będę miała tego na papierze to nie robię nadzieji , jak ma być tak będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009694 przez Nefri
Sandra oj to Ty się już dzisiaj winka nie napijesz :P ja też coś widzę, wiec na wszelki wypadek napij się dzisiaj picollo B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009696 przez Sandruska1995
A tyle się chłodziło w lodówce bo okazji nie było :silly: odpuszczę, wypije piwo bezalkoholowe najwyżej :P
Jestem chora , a wtedy @ może mieć opóźnienie z tego powodu . Więc we wtorek wybiorę się na bete . :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009702 przez aggi
sandra wg mnie test wadliwy bo druga kreska nie powinna się rozmazać. Kup inny dla pewności :-) bo w sumie te zdjęcia są tak niewyraźne że po trzecim spojrzeniu waham się czy w ogóle tam coś widzę ;) będę trzymać kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009703 przez Sandruska1995
aggi dokładnie tak samo po myslalam, że wadliwy bo dziwnie wygląda. Kupie dziś , ale jutro zrobie rano. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009704 przez aklim88
Sandruska - no jest ciekawie... Nie powiem. Jednak nie znam sie na tych testach z all. Moze zeby sie niepotrzebnie nie nakręcać to zrob inny. Kup najbardziej czuły jaki maja w aptece i powinnaś wiedzieć.

Magmus - kochana, bardzo sie ciesze, ze doczekalas w koncu owulacji. Kurcze widzisz twoje problemy ciągnęły sie latami a wystarczyło trafić na jednego dobrego lekarza....

Nefri - wczoraj przed południem byliśmy juz w domu.

Wzięliśmy małego z P w wózek i poszliśmy w trójkę po Ale do szkoły. Ale sie cieszyła. Skakała z radości jak nas wszystkich zobaczyła. Wszystkim koleżankom pokazała brata no i oczywiscie prowadziła wózek w drodze do domu - dumna starsza siostra.

Troche opanowałam to ulewanie, . Noc w zasadzie spokojna bez większych ekscesów, teraz czekam aż sie obudzi co go nakarmię i troche obmyje. Spi ponad 4h od ostatniego karmienia



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009706 przez Sandruska1995
Dokładnie aklim one są z eBay. To samo co all. Niby maja czułość 10 . u nas w sklepach maja tylko 25 . Ale kupie , jutro zrobie.

Super że corcie masz pomocna :) Mój mały jak widzi pod przedszkolem w wózku takie małe dziecko też zaraz biegnie, gada do niego i najchętniej by zabrał zeze sobą he :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009707 przez paula123
Testy nadal wychodza mi ze slaba kreska ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009709 przez paula123
wczoraj beta 31,78 Pani ktora dawala wynik stwierdzila 4tydzien a dzisiejszy test nie z porannego moczu lecz wykonany przed chwila wyszedl ze slaba kreska a potwierdzenie u lekarza dopiero za 10 dni brzuch boli chwilami takie skurcze martwie sie ze cos nie tak ;( juz raz poronilam.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009710 przez paula123
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl