BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1009903 przez aggi
brown hahahha tak trzy kreski = trojaczki :D :evil: tylko nie wiem czy Cię usatysfakcjonują ciuchy w rozmiarze 34/36 :P ???

nat i tak zazdroszczę :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009905 przez Pumcia
:evil:

NatB - oooooo ja tez już chce czuć :woohoo: ciekawe czy się kapnę, że to dziecko a nie jelita :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009906 przez aggi
pumcia no co Ty to pozytywne skojarzenie było :P hahahahhahah.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009907 przez kakasia20
:angry: .


sorki za minke ale sama jedtem.juz na siebie zla.
Dzis siadlam do kalendarza gdzie zakreslam.kiedy mialam @...
I sobie mysle policze te dni od stycznia ile w danym msc mialam dni cyklu... i jestem w duzym szoku .

w styczniu30,luty 28,marzec 29,w marcu mialam pogrzeb dziadka i sie wszystko popiepszylo z cyklami...
kwiecien 26, maj29, czerwiec 25, lipiec21,
Sierpien 34wow.... a wrzesien 28....
To jak.mam.terax liczyc dni plodne ....? Skoro w tamtym roku mialam 29/30dni caly rok ... zla jedtem ze nie dopatrzyllam tego sama kurde .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009910 przez natB
pumcia przykre :/ no właśnie, a jaka masz umowę?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009911 przez Pumcia
Aggi - he he ja wiem, że to wszystko z przekory :P wiem wiem :woohoo:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Przykre co ?


Kakasia - ja bym Ci proponowała testy, ja tez miałam nieregularne i tez nie wiedziałam jak mam to liczyć i zobacz - samo się policzyło :woohoo:

Nat -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



3 kreski na teście buahahahahahhahah dobre jesteście DzieFczynki nie powiem :evil: :evil: :evil: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009913 przez ziaa
Dzień dobry!! :)
Czy u Was też nie było weekendu? U mnie tylko przemknął jak przeciąg ;p Ale goście byli, paznokcie zrobione, wczoraj home office, ale nawet robota nie popsuła nastroju, choć zabrała cenny czas ;)

natB Kurcze, ale lipa, że Ci się zdrówko posypało. Ucieknij z roboty jak tylko się da i jedź odpocząć , odleżeć, trzymam kciuki za zdrówko!
aggi Ty już tak tych dni do @ nie licz, bo się przeliczysz i za dziewięć przyjdzie następna ;p to życzenia były ;p
Sandruska1995 Twój test to pewnie był dobry omen na następny cykl, tez trzymam kciuki :)
aklim88 Piękny ten Twój Chłopaczek, ale czego można było się spodziewać jak już widziałam jego śliczną siostrę :) Super, że już byliście po ale na małym spacerku! Trzymajcie się ciepło i zdrowo, a Ty pisz do nas jak najwięcej. Dla mnie, takiej zielone, wszystkie Wasze doświadczone posty są cenne :)
niagara śliczna córeczka, zakupy tez ale mnie podbiła Dziewczyneczka :) Nie wpakowaliście się jakieś koszmarne korki u nas z racji maratonu?
magmus88 świetne wieści, w sensie te o Twoich pęcherzykach! Tez trzymam kcikolce oczywiście :)
brown Twoje zdjęcia sa śliczne, ale komentować nie będę. Psychicznie nie udźwignę jeszcze śniegu w Wielkopolsce więc go tam trzymaj, dobra? ;)
weronia89 jak się masz? dziś lekarz, dobrze pamiętam? :)
No i na koniec: pumcia :evil: :evil: :evil: gdzie jesteś!?!?! Miałaś tak nie robić... :( :whistle:
EDIT: Sztanica, znalazłaś się! Tak długo pisałam posta, ze nie zarejestrowałam! :whistle:

U mnie wszystko spoko :) Infekcje wszelakie pokonane no i wczoraj poszła pierwsza tabletka clo :whistle: żadne działania niepożądane się póki co nie przypałętały :) jedno pytanko szczególnie do miluni, ale może któreś z Was się coś o biło o uszy: jak to jest z clo i alkoholem? Konkretnie chodzi mi o tą lampkę czerwonego wina na endometrium ( bo u mnie słabe), więcej alkoholu nie chcę pić i tak. Przeszukam internety i oczywiście ulotkę, ale nie ma zbyt wiele informacji, to znaczy na ulotce w ogólnie nie pojawia się żadna wzmianka, a w internecie znalazłam, ze clo nie oddziałuje z alkoholem. No więc wczoraj lampkę wypiłam. Możecie potrzymać kciuki za moja kurację :) :silly: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009914 przez Pumcia
Ha ha ha a właśnie pisałam gdzie SZATANICA a tu Twój post mi nagle wyskoczył TELEPATIA :woohoo: - nie widziałaś ??? przeciez napisałam - oj okular se spraw :evil: ktoś musiał pracować - żeby zakupy zrobić mógł ktoś :evil: żeby nie było, nie czepiam się do osób, robiących zakupy w weekend :whistle:


Za słaby radarek co ? :woohoo: a co u Ciebie ? testy doszły czy przez Zakopane lecą ? :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009915 przez ziaa
Oj znam ten ból pracy w galerii, całe studia mi tak zeszły :D Telepatia, telepania :D A wiesz, że mam nowe okular od zeszłego tygodnia? :D Nie mogę na razie po chorym oku nosić soczewek, a stare mi sie juz na maksa opatrzyły, miłąm je ehem, od matury ;p No i mam nowe brylki, awidze dobrze, ale post pisałam i nie odświeżałam Waszych bazgrołków :)

testy doszły na razie tylko od Chudzinki, Twoje mają podróż dookoła świata ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009917 przez brown24
Ziaaa nie ma mowy :evil: , ja go własnie od rana zaklinam żeby poszedł w inne rejony, ale taki cholera uparty że dalej sypie :laugh:
Aggi 34/36 to dokładnie mój rozmiar ;) także ten tego, poprosze linka na prv :P

Pumcia ze mną na zdjęcia raczej nie wygrasz, czekaj niech tylko wyjde z domu dzisiaj z aparatem hehe :evil: . A przepisy które Cie interesują wchodzą na 99% procent od stycznia. Teraz czekamy tylko na podpis prezydenta. Jeśli Cie interesuje więcej napisz na prv ;)
Ziaa pokaż brylki :laugh: tez musze sobie nowe fundnąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009918 przez aggi
kakasia termin @ zależy od tego kiedy jest owulacja ! Bo druga faza cyklu czyli ta po owulacji jest stała, zawsze tyle samo dni.. ja np mam 13 dni jeszcze i potem @ i nigdy nie miałam inaczej odkąd to sprawdzam.. a owulacja z różnych powodów może się przesuwać.. jeśli nie masz typowych 100% objawów owulacji jak np ból to testy owu Ci pokażą kiedy owulacja jest.. po kilku cyklach sprawdzania dojdziesz do wprawy i będziesz wiedzieć kiedy @ ma być

nat Pracujecie z mężem w tym samym miejscu?

pumcia bardzo przykre, to jest właśnie Polska..... 'by żyło się lepiej..' tfuuu... :sick:

ziaa
no no mam nadzieję że to życzenia były a nawet groźby :D trzymam kciuki za kurację winclo :D

brown o matko bosko mogłabym Ci całą szafę swoją oddać w takim razie :P 36.. kiedy to było :( a 34?! echhh łezka w oku się kręci :(
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009920 przez Patikierc
Złaaa... pisałam posta tyle czasu kazdemu odpisalam i Qurwa wszystko szlak trafił ja cię krece!!!! Nie zaczynam od początku bo zwariuje jeszcze pisze telefonu ktory zsmienia wyrazy co za dzień :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009921 przez Pumcia
Ziajek - to może zainwestuj w Stępniowski okular ? :evil: od matury powiadasz ? To chyba niedawno :woohoo: oooooo i wypraszam sobie - ja mam ładny charakter pisma - taki drukowany :woohoo:

Brown - miały wejść w listopadzie - księgowa mi tak powiedziała. I tak samo jak Ty piszesz, że czekają tylko na podpis prezydenta. To ja juz nic nie wiem ;/ Ok to puść farbę jak to ma wyglądać :) zaraz napiszę na priv :silly:

Aggi - i weź tu bądz mądry i idz na wybory - wybieram lepsze zło ? :dry: szkoda gadać, nawet mój Gin się zdenerwował jak mu powiedziałam, z emnei zwalniają ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009922 przez natB
aggi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
nooo.. Oo tez kukne na te Twoje ciuszki :) chociaż mi do 34 daleka droga, noszę takie 36-38 q i tak wyglądam jak wieszak :P

pumcia yhm no to nie wiem co Ci poradzić.. Kiepsko kiepsko.. Ale jest szansa, że wyjedziesz do męża także spoko, na pewno dasz sobie radzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009924 przez brown24
Aggi bluza misiek już zalicytowana :laugh: , jakbys miała jakieś rurki 25,26 to ja jestem chętna, albo jakieś swetry , nawet dłuższe :D
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl