BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1009711 przez natB
Aklim czekamy na suwaczek dot. Roberta :) no i jakieś zdjęcia dla e-ciotek :D.. przyznam, że chyba od początku do końca trwałyśmy przy Twojej ciąży w miarę stałym składzie hehe :D...

Sandruśka powiem tak jak na moje oko coś tam jest, ale ja mam nocha do jakiś zacieków, także bardziej dla mnie to zaciek, ale zastanawiające, że to w tym miejscu, gdzie ta krecha powinna być... kup innego teściora i 3mam kciuki :)

niagara oooo daj znać, czy coś tam było w tych galeriach w Poz :P my wybieramy się jutro, mimo mojego choróbska, bo Wład nie ma kurtki, a i moja Mama miała wczoraj urodziny... z Władem lepiej, ale dalej ma jakiś kaszel i smarki, totalnie już nie mam pomysłów, co z nim zrobić XD... wczoraj zrobiłam syrop z buraka i mu podaję, przy okazji również sobie :)

Nefri Wielkanoc jest jakoś hm 27 marca, teoretycznie z OM mam termin na 2.04, więc moja gin może mnie przyjść tydzień wcześniej na wywołanie, ALE no właśnie jest ale, bo wiem, że dzidziuś jest mniejszy z usg o 1,5 tygodnia... także gdybym miała urodzić w marcu boję się, że będzie jeszcze malutki powiedzmy wielkością będzie odpowiadał temu 36-37 tygodniowi... dlatego zobaczymy, jak będzie rosła moja królewna :)

aggi z Władem też byłam zdrowa, jak ryba :D, ale widzisz tu mnie właśnie Wład zaraził, miał kto po prostu heh... a co do bety to tak mi gin mówiła u której byłam na usg na nfz... miałam betę jakieś 980 i nie zrobiła mi usg, o mówiła, że ledwo co będzie widać ok. 1000

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009712 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009715 przez aggi
sandra najlepiej tak zrób jak napisałaś. będzie bardziej wiarygodny.

aklim no kobieto podziwiam że tak szybko stanęłaś na nogi po porodzie :) i już spacer :) Ala musiała być przeszczęśliwa :)

paula to nie zmienia faktu że nadal jesteś przed terminem @ ! więc leż, odpoczywaj i czekaj na wizytę :) jutro powtórz betę - będziesz spokojniejsza. :) jestem w 100% pewna że będzie wszystko dobrze ! jeśli zaczniesz plamić to biegnij do lekarza niech da Ci na podtrzymanie leki - luteinę albo duphaston

nat no widzisz to może ja pomyliłam fakty co do bety :) wiem że właśnie duża liczba a i tak nic na usg nie widać. Sama bety nie robiłam więc nie wiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009720 przez Sandruska1995
Dobrze trafiłyśmy , test musiał być wadliwy i się rozlać. Właśnie dostałam @. Więc zaczynamy brać wiesiołek a wieczorem delektujemy się winem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009721 przez kakasia20
Jasne ze poczekam do dnia @a jak dwa dni pospodziewanym terminie nie dostane @to wiarygodniejsza bedzie chyba beta hcg .nizpaskowy sikaniec domowy.

Zobaczymy co bedzie .
U nas jest tak zimno ze szok a noca po 2-1stopnien tylko a q gorach ma od wtorku snieg padac z deszczem i u nas tez brrrr

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009723 przez aggi
sandra to smacznego ! dobre wino nie jest złe :evil: :evil: :evil: :blush: :kiss:

kakasia beta jest zawsze wiarygodniejsza niż test. Prognozy pogody mnie przerażają :sick: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009726 przez aklim88
Sandruska - to sprawa jasna. Przyjemnego wieczoru przy winku...

Aggi- czego sie nie robi dla dziecka

Paula - moje gratulacje

Nat - suwaczek specjalnie dla Ciebie. W domu jakoś mniej czasu na wszystko.

Była dziś u mnie położna w domu. Zbadała mnie, małego i przyjdzie znowu we wtorek. Wszystko u nas dobrze.

Buziaki dla ciotek.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009727 przez brown24
Ale natrzaskałyście od wczoraj :woohoo:
Aklim synuś cud malina, megasłodki, zazdroszcze pozytywnie :)
Sandruska a juz myslałam że nastepna, ale nie martw się, przyjdzie i Twój czas :kiss:
Aggi ten obrazek to faktycznie dla Pumci i Ziai pasuje idealnie hehe
Paula GRATKI oficjalne :)
I kasiakasia dobrze że ochłonełaś! a z temeraturą jest tak że zawsze przed owulacja jeż nizsza, a po owulce wzrasta, wyznacza sie też linie temperatury podstawowej .Po ovu temp.powinny byc nad tą linią, i nie ważne że sie różnią o pare stopni, jesli są ponad linia to wszystko jest ok, jak przychodzi @ to temp spada pod linie, a jeśli jest ciążą powinna dalej rosnąć lub utrzymywać sie poprostu. To tak w skrócie, poczytaj o metodzie objawowo-termicznej.
A i w gorach jutro snieg z deszcem , nie we wtorek, Pizdzi jak w Kieleckim,że tak powiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009734 przez paula123
Dziewczyny a czy skurcze dosyc bolesne takie chwilowe to normalne ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009750 przez Miluniaa
paula nie nakrecaj sie ze jest jasna kreska jestes przed okresem ja juz to przerabialam, a sie okazalo ze beta pieknie przyrasta :)
Sandruska wygladal test obiecująco no szkoda moze za miesiac ;)
natdzieki za wyczerpującą odpowiedz :) moze teraz jak bede u gina sie zapytam czy ma jakies fajne sprawdzone jakos mam do niego zaufanie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009752 przez natB
milunia no właśnie może C kogoś poleci ;) albo któraś koleżanka :)..

Sandra hmm przykro mi, ale pamiętaj nie teraz to następnym razem.. Uszaki do góry :)

aklim jak się patrzy na Robercika to aż.chce się mieć dzieci i więcej i więcej :).. Ciesze się ze u Was wszystko ok:) jak będziesz miała tylko czas pisz, jak sobie rodzicielska :) i jak Alusia się sprawuje w nowej roli :)

A pogoda MASAKRA!! W tygodniu ma być 5 stopni i deszcz! Wład po.dworze juz chodzi w zimowej kurtce, u nas dziś 7 stopni :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009760 przez Nefri
Aklim piekny ten Twoj Robercik B) a Ty chyba szybko doszlas do siebie, ja to po urodzeniu dluuugo do kompa nie siadlam i w ogole mialam babyblues
Sandra przynajmniej sie winko nie zmarnuje. uszaki do gory
Milunia ja nadal uwazam ze ta polozna jest zbedna, ale co kto lubi. ja na pewno nie chce zeby mi jakas baba do domu przylazila i patrzyla jak sie dzieckiem zajmujd. a lekcje karmienia piersia to przeszlam juz w szpitalu konkretna, wiec na pewno sobie poradze.

kurde a my do Wisly w czwartek, pogoda nie jest obiecujaca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009762 przez majka1987gnoWlkp
Paula jesteś w ciąży. Kolor kreski testowej nie świadczy o tym czy jest dobrze czy źle!!!
Wykonaj dwa badania w ciągu 48 h. Jeśli będzie przyrost conajmniej66% wsio jest ok!!! I owszem możesz mieć bóle podbrzusza. Możesz odczuwać ciągnięcia w pachwinach. To całkowicie normalne. Czekaj na wizytę za 2 tyg :-)
Będzie dobrze!!!!

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009766 przez aggi
aklim dobrze rozumiem co masz na myśli :-) Robert słodki :kiss:

brown słyszałam o tej pogodzie brrrr masakra :(

paula jeśli bardzo nie boli to jest to normalne. Takie delikatne pobolewanie nie jest złą oznaką. Jeśli jednak coś cię zaniepokoi to lec do gina!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009771 przez Sandruska1995
Wiem wiem dziewczyny . Mam czas ;) Powoli i na spokojnie. To już od dziś powinnam brać wiesołek wtedy tak? :side:

Synek u dziadków , my pograliśmy sobie z M w playstation i pijemy piwko :cheer:

A muszę się pochwalić , kupiłam wczoraj ciepłe bluzy , dla siebie i małego. Takie z uszkami :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl