BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1010156 przez Sandruska1995
No u nas w aptece/sklepie test ciążowy kosztuję 6 euro. 1 szt. płytkowy , a na Ebay zamawiam 10 szt. paskowych za 2,99 :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010161 przez Miluniaa
Chyba mi hormony buzują :angry: :angry: :angry:




koteczka wybacz, ze zapytam ale ile masz lat ??
Sandruska ta baba jakas chora jest i sama sie do psychiatry powinna zapisac ! biega , krzyczy, bo to dziecko, a tym bardziej kiedy nie rozumie co do niego mowia ... pewnie mu ciezko dopoki nie złapie troche jezyka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010164 przez aklim88
Nat - trzymam kciuki żeby powtórzone badania wyszły już ok.

Sandra - aż mnie zatkało! Podejście jak z czasów wojny. Jeszcze się z czymś takim w UK nie spotkałam. Ala też szła do przedszkola nie znając angielskiego w wieku 3 lat i nikt nigdy nie miał o to pretensji. Koleżanki syn w wieku 5 lat zaczął szkołę, ni w ząb angielskiego a nauczyciele mówią,że szybko się nauczy i rodzice nie mają się tym przejmować,że to szkoły rola nauczyć języka. Współczuje Ci szczerze.

Aggi - Ala miała brązowe włosy jak się urodziła, w ogóle ona to czysta ja, a mały czysty tatuś. Dzisiaj przeżyłam szok, bo mały leżąc na brzuszku obrócił sobie głowę na drugą stronę...siłacz mały. Może następnym razem będzie lepiej z karmieniem. Nie mówione,że musi być tak samo. Dobrze jest mieć też wsparcie położnej, która pokaże jak przystawiać do piersi żeby nie bolało



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010165 przez Nefri
Nat biedaku, masz przejścia w tej ciąży i jeszcze te chorobska. Trzymaj się a na pewno wszystko będzie dobrze. Już raz tak się denerwowalas tym lozyskiem a wszystko się dobrze skończyło i mala pięknie sobie rośnie, tak wiec głowa do góry. My jedziemy w ten czwartek, raczej się deszcz zapowiada cały wyjazd :(
Milunia a ja mam dobre doświadczenia, raczej wiekszosc ludzi przepuszcza mnie w kolejce i to już od dawna, jak tylko trochę brzuch było widać, ostatnio na poczcie babka ustapila mi miejsca, bo taka była kolejka i jeszcze em Tymka zabawiala, zeby nie marudzil ;)
Aggi to faktycznie noc piękna, życzę Ci więcej takich.
Aklim Robercik jest naprawdę przesliczny, a nie wszystkie takie male dzieci są tak sliczne ;) moj też miał takie czarne włoski jak się urodził a teraz blondas, tylko nie wiem po kim ;) myślę, że mu sciemnieja, pomoc moj mąż też jak byl mały to miał jasne włosy.
Ja bym chciala miec teraz nazwał pokarmu, z Tomkiem nie miałam i przez to dłużej musiałam o ten pokarm walczyć. Cale szczescie się udało, bo ogólnie cudownie wspominam karmienie piersią, choć początki było straszne i miałam często myśli, że się poddam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010166 przez natB
aklim aggi dzieci :) tego gbs na pewno gin mi powtórzy badanie ok. 36 tygodnia znając ja..

Ale mam dziś sajgon w robocie, nadrabiam zaległości i nie ogarniam normalnie.. Musze napisać jeszcze wykaz i ogłoszenia do gazety, ocipieje :/

sandruska ja to bym tak nie,, fikala,, z urzędami w Niemczech, gdzieś ale nie wiem czy w Niemczech czy w Holandii jest taka,, instytucja, która z byle powodu podobno zabiera dzieci rodzicom do rodzin zastępczych serio, oglądałam ostatnio o tym program.. Normalnym ludziom, rodzinom bez powodów zabierają, bo właśnie dziecko np.mała chęć wskazywało do nauki obcego języka itp :/ okropne.. Idź z małym na badanie i przedstaw im wyniki bez zbędnego komentarza, będzie dobrze tylko spokojnie :)

aggi ale Cb ten syn rozpieszcza heh :P chyba chce mieć siostrę albo brata hihi B)

aklim ciesze się, że położna Ci pomaga :) a powiedz mi Alusie długo karmilas? .. Ja karmiłam Włada 3 tygodnie cycem, potem do 1,5 miesiąca mm i cyc i wymieklam, a teraz mam inne podejście i mam nadzieje, ze nie wymiekne w swoich postanowieniach żeby mała karmić jak najdłużej sir da :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010167 przez Sandruska1995
One wogóle mają tam wszystko w dupie... Ostatnio widziałam sytuację jak poszłam po małego. dziewczyna wiek 4 lata , kopnęła nogą chłopca mniejszego od niej , i co baba podeszła , coś tam do tej dziewczynki powiedziała i w dupie, a mały się na dywanie z bólu zwijał . Mają szczęście że jeszcze nie umiem dobrze języka :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010168 przez natB
nefri jak to mówią co nas nie zabije to nas wzmocni :).. Najważniejsze jest właśnie to, że mała rośnie i fika sobie co raz bardziej uff :).. A wyniki hm jak przyjdą to będę dumac, co dalej z pomocą gin..
Kurcze to nieciekawa sir pogoda szykuje, kurcze myślałam, że ten mrozik juz tak zostanie no i śnieg, bo widziałam, że bardzo dużo go napadlo W górach... Oby jednak przyszedł jakiś bardziej sprzyjający front ;).. A spicie w jakimś hotelu? Może jakieś tam atrakcje będą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010170 przez aggi
koteczka a Ty nadal nakręcona jak nakrętka na słoik z dżemem. Wg mnie głupio pytać się ludzi o opinię a codziennie kilka razy mówić to samo i pytać o to samo. I tak, irytuje mnie to.

sandra 6E :O Zdzierstwo w biały dzień :D no ale tam inne zarobki są ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Milunia heheheh chyba nie tylko Tobie, o ile dobrze rozumuję o co Ci chodzi :evil: :evil: :evil: :evil:

aklim mnie samo karmienie nie bolało, ale wyszłam z domu i już zapalenie... wyleczyłam antybiotykiem, wyszłam i znowu. :( masakra brrrr aż nie chcę wspominać. Walczyłam ze sobą i swoimi przekonaniami żeby podać mm i zakończyć laktację i tak się bujałam 2,5msca.. z czego połowa naćpana antybiotykami :S

nefri Maks też po urodzeniu ciemne włoski miał a teraz biały blondas :P ale ja i S w dzieciństwie też białe niemal włosy mieliśmy ;)

nat zamień się albo podrzuć Włada na kilka dni to odpoczniesz :D :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010173 przez aklim88
Nat - Alę karmiłam tylko do 4tego miesiąca. Tyle tylko dało radę, bo studiowałam zaocznie i jak nie było mnie cały weekend, to Ala nic nie jadła przez cały dzień z butelki ani odciągniętego ani mm. Czekała 12h aż wrócę żeby possać pierś... Dlatego niestety mimo szczerych chęci musiałam ją przestawić wyłącznie na butelkę i mm, bo nie wyobrażam sobie odciągania do każdego karmienia.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010174 przez Nefri
Nat w Szwecji na pewno tak jest, że zbyle powodu mogą zabrać dziecko normalnej rodzinie, wiec trzeba bardzo uważać co się mowi i robi przy takich ludziach np z oświaty. Może w Niemczech faktycznie podobnie. Będziemy mieszkac w apartamencie na wzgórzu z tarasem z widokiem na góry i kominkiem w środku, wiec w razie coś napalimy w kominku i będziemy podziwiam widoki przez szybe :laugh:
Sandra szczerze Ci współczuję, że musisz się uzerac z taka wstretna baba. I szkoda mi od razu Twojego synka, bo pewnie jest dla niego nie mila przez to.
Aggi mam te same odczucia odnośnie koleżanki Koteczki B)
Koteczka niby piszesz, że luzujesz, a codziennie wypisujesz coraz to nowsze objawy, jakie rzekomo odczuwasz, czekajac chyba aż w końcu któraś napisze: tak, jesteś w ciąży. Weź się uspokoj i cierpliwie czekaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010180 przez aggi
aklim haahhaha tekst z wyrzucaniem torebki świetny ;) Ale wierzę że musiało Ci być przykro..

nefri no to piątka, to mi i miluni i tobie te same hormony buzują :D z tym że ja w ciąży nie jestem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010181 przez Nefri
Aklim masz racje, jak się to czyta, to raczej śmieszna historia. Z tego co pamiętam to mieszkałas w Warszawie. Tu faktycznie stare baby w komunikacji miejskiej są okropne i zawsze jak do pracy na 9 jeździłem, to było ich pełno w autobusie , bo na bazar gnaly ;) ja cale szczęście trzy lata temu wyniosłam się z Wawy, mojego rodzinnego miasta do Pruszkowa pod Warszawa i jednak da się odczuć, że to mniejsze miasto i ludzie życzliwsi. No i komunikacja miejska nie jeżdżę w ogóle, wiec mnie tylko w sklepach poza kolejnością wszyscy obsluguja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010187 przez Miluniaa
aggi tak własnie wszystko dobrze rozumiesz :D;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010189 przez Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010191 przez niagara
hahahaha ale historie :laugh: aklim wierzę, że nie było Ci do śmiechu

nefri, ale ekstra, już zazdroszczę Wam tego wyjazdu :P hmmmm apartament mówisz, też bym się wybrała na taki wypoczynek :P Tylko taka przyjemność, chyba nie na moją kieszeń :P

koteczka dziewczyno ogarnij się! :angry: :angry: :angry:
ahhhh te hormony ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl