BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010002 przez Pumcia
Ziajek spodnie wszystkie sprzedałam, tak samo jak leginsy i dresy. Oczywiście zostało mi co zostało, większość ciuchów z Anglii - odkupowałam paczkami od kumpeli - może szału nie ma ale którejś coś się może przyda - bo jak nie - jak będę wyjeżdzać to chyba do PCK oddam bo nie będę się z tym wozić.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010005 przez Pumcia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010009 przez koteczka888999
Cos mi sie z loginem stalo. ...to ja kasia .mam tylko new login.
Wiec ja bede nastepna....
aggi-ja mam do soboty dostac @@@@ ..choc wolala bym nie dostac ...
Jakos od 1,5tyg mnie bola sutki tylko ze nawet stanik mnie drazni ehh a dzis jest gorzej i te zylki niebiesnie na piersiach... pewnie @@@@bedzie ...
Mama dzis mi powiedziala ze z corka w ciazy te mialam tak ze mi troche jakby pryszczy wyskoczylo z poczatku i sutki bolaly ... hmm. Mama.moja pamieta a ja nie heee .
ale sie zovaczy .test robilam we wtorek ale chyba za szybko mnie polusilo bo byl negatywny .
Aha i wlasnie przedstawiam.wam.moja coreczke majke3lata i syna mochalka 5lat

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]<a href=" fajnamama.pl ">

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010010 przez koteczka888999
Moje cudenka dwa ..

majka ur sie 10.10.2015a michas 3.11.2010

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]<a href=" fajnamama.pl ">

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010015 przez brown24
Pumcia mnie by interesowały te spódniczki bandeżowe szczególnie te pudrowa z 3 linku, i ta czarna z zameczkami po bokach i chabrowa z baskinka z ostatniego linku. Przeslij mi rozmiary i wyceń :P
Apropo ciuchów nie chce ktoś sukni slubnej 34/36 bo mam na zbyciu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010017 przez Izabela
Dziewczyny jak to jest z ta druga faza cyklu? Agi napisała ze ona jest stała. Ile ona u was trwa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010018 przez niagara
Ja mam termin @ na wt. 20.10, jeszcze trochę ;)
A skoro już tak o ciuszkach mowa, sama mam trochę na sprzedaż, nowe, tylko że dla dzieci, głównie dla dziewczynek.
Spódniczki, marynarki, koszule dżinsowe w serduszka, czapki, kominy, jedna sukienka malutka. Większość z dresówki szarej lub grafitowej. Jeszcze letnie komplety i bluzeczki dla dziewczynek. Chłopięce bluzy granatowe i koszulki z krótkim rękawkiem. I zabawek drewnianych też trochę mam, po likwidacji sklepu :) Jak ktoś zainteresowany to powysyłam zdjęcia :) :whistle: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010021 przez brown24
Izabela u mnie faza lutealna trwa zazwyczaj 14 dni , czyli ksiązkowo :silly: , ale od 12-16 jest w normie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010022 przez Izabela
A tak teoretycznie jesli trwa dłużej czyli noe w normie to o czym to moze świadczyć? To jakos sie leczy czy jak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010024 przez brown24
Jeśli twa dłuzej niz 16 i @ się spoźnia to chyba swiadczy o niedoborze progesteronu.. nie wiem dokladnie, niech wypowiedzą się bardziej doświadczone :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010029 przez Pumcia
Dziewczyny a czy mogę zażyć wapno ? Kurcze dostałam jakiegoś uczulenia na rękach i nogach, wizytę mam w środę a nie chce tyle chodzić i się drapać ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010032 przez Sandruska1995
Ale postów :woohoo:

Mnie dziś od samego rana zdenerwowali , poszłam z małym do przedszkola chwile po 8:00 on zadowolony, ściągam mu kurtkę już , a babka podchodzi do mnie i mówi że dziś zamknięte dla tych dzieci co rodzice nie pracują, i macha mi kartką że dopiero wywiesza informację i z tekstem " tut mi lajt " idiotka. :evil: :evil:

Od rana w domu zabawy z tatą , bo na dworze mrozi :S

Miłego Dnia. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010035 przez paula123
No i dziewczynki juz nie mam watpliwosci poprzednia beta 3 dni temu 31,78 a dzisiejsza 171,4 jeszcze tylko czekamy az zobaczymy sie na monitorku Usg za 10 dni. dziekuje za wsparcie i za pomoc i zycze wam tego samego zeby sie udalo tak jak mi za pierwszym razem kazdemu tego zycze ;)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010036 przez aggi
pumcia ja to teraz takie L chyba potrzebuję :pinch: o jaaa z 1 urzekla mnie zielona spodniczka ale pewnie mały rozmiar ;) i sukienki dwie z kokardkami super są. Chabrowa i biało zielona. :-) rozmiary pewnie S no nie :p w 3 śliczna buzka zielona z koronka i guziczkami :woohoo: rozmiar? W 6 spodenki ciemny jeans jaki rozmiar? :p możesz mi na priv wysłać wymiary tej spodniczki zielonej i bluzki i spodenek:-) bo sukienki widzę na manekinach że malutkie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010038 przez aggi
brown też się slubnej jeszcze nie pozbylam hehe :p i też 34/36 :p

izabela u mnie to 13 dni. Poczytaj sobie tutaj to jest fajnie opisane :-) www.myfertiledays.com/pl/content/fazy-cy...zmiany-fizjologiczne

niagara możesz zabawki wysłać na priv zdjęcia i ceny :-) bo ciuchow mam dość do Maksa :-)

pumcia wapno chyba można ale głowy sobie nie dam uciac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl