BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010236 przez ziaa
Izabela BeBo jest prześwietny :) fantastyczny wybór i mówi Ci to ktoś kto siedzi w zabawkach :D Sprawdziłaś jego czerwony przycisk na nodze? :D :evil: :evil:

och, jak u mnie (też nie ciężarnej ;p ) hormony buzują! Jakaś EPIDEMIA chyba przez monitor się roznosi! :D

U nas też piździ, ze hoho! Z wrażenia jedziemy dziś zakupić bieliznę termiczną bo przez wychodzenie magazyn-biuro-biuro-magazym w końcu nas coś trafi!

Mi terapia winclo służy, nie mam żadnych objawów z szeregu wymienionych w ulotce ;p no i jutro gin.

Ciepełka życzę Dziewczęta, a sobie życzę jakieś pozytywnego tesciora. Któraś ma dla cioci ziaa prezencik? :D B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010237 przez ziaa
No to hop! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010240 przez Izabela
Ziaa - ja muszę baterie dokupić. Z mężem siedzielismy i nagrywaliśmy ciagle jakieś głupoty a bebo to śpiewał :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010241 przez magmus88
Kobiety, wiem, że się takich zdjęć nie robi - moje nogi wyglądają jak kłody :D ale zgodnie z obeitnicą... tadam!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zia - który to Twoj dzien clo, a który dc?? I w jakim celu masz się zjawić u gina?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010243 przez Izabela
Magmus pończoszki pierwsza klasa :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010247 przez ziaa
No, no, no magmus sam seks!!! Fiu, fiu :D
U mnie dziś 7dc i 3 tabletka clo. Gin mi nie mówił, że mam się pojawić, ale dziewczyny tu wspominały, że przy clo powinna być kontrolą, a ją mialam wizyte umowiona taką sprzed tej co bylam interwencyjnie po leki na wywołanie @. No więc skoro mam umówiona wizytę to pójdę i dopytam :) A jak jest u Ciebie? Masz się pojawiać? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010264 przez magmus88
Tzn ja mam dzwonić jak będzie owu :)

Ja wiem tylko, że przy clo trzeba się kontrolować w momencie, jak bedzie owu a by pęcherzyk nie pekł, Wtedy mogą się robić torbiele :) A jak masz wizytę już wcześniej umówioną to luzik :) Bo Ty z NFZ idziesz? Ja z NFZ masz wizytę w czwartek.... miałam się zgłosić do niego po operacji. Więc idę :) Zobaczymy jakie on by podjął kroki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010268 przez Miluniaa
magmus ale sexy !
Chudzinka czyli to juz tuz tuz :D masz troche stracha ? czy kompletny luzik ?
jenyyyy a przypomnialo mi sie jak mialas zabieg i ja tlumaczylam mezowi, ze trzymam kciuki za kolezanke oby jej sie udalo :D:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010269 przez Nefri
Paula potwierdzeniem ciąży jest przede wszystkim badanie usg, a wcześniej można zrobić badanie krwi, które już przecież robiłas. Nie ma sensu po badaniu krwi robić jeszcze testy z moczu, nie kumam po co w ogóle je robisz jeszcze. Zrobilas bete a teraz czekaj na wizytę zamiast zamartwiac się kolorem kresek na teście.
Magmus oblednie wygladalas :laugh:
Niagara my raz pojechaliśmy z małym do zwykłego pokoju z łazienka w pensjonacie i nigdy więcej. On jednak wcześniej chodzi spać i jak już poszedł spać to nic nie można było zrobić, zeby go nie obudzić. Pamiętam były wtedy mistrzostwa świata w piłce nożnej i oglądaliśmy mecze bez glosu :laugh: dlatego teraz zawsze wybieramy apartament, zeby miec gdzie posiedzieć, jak malu spi. Ale zawsze szukamy fajnych ofert, albo z groupona albo tak jak teraz, mąż dostal ofertę z jakiegoś portalu, przez który zamawial w tym roku hotel na podroz służbowa i dzięki temu nie wyszło wcale drogo.
Izabela jeśli po tym plamieniu @ nie rozkręci się od razu tylko np za dwa dni, to może być problem z progesteronem, bo tak to chyba często jest, że najpierw brązowe plamienie a potem normalna @, chyba ze właśnie po plamieniu jest cisza. Ja w poprzedniej ciazy miałam takie plamienie dwa dni przed spodziewana @ ale wtedy nie przyszła, bo się okazało, że byłam w ciąży. Bralam na początku luteinę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010274 przez Miluniaa
o Nefri jak dobrze, ze jestes :kiss: jeszcze jedna osoba do porodu przede mna ;p;p;p bo ostatnio mnie dziewczyny nastraszyly, ze moja kolej juz na rozpakowywanie :whistle: :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010275 przez Izabela
Nefri - właśnie gdzieś wyczytałam o tym progesteronie, ze może tez on wpływać na bolesność piersi. I u mnie tak jest. Teraz znów zaczęły lekko bolec ale nie tak jak wczoraj. Plamienie nadal sie utrzymuje. Do poniedziałkowej wizyty u gina będzie wiadomo czy to typowe plamienie przed @ czy może będzie jakaś przerwa zanim sie rozkręci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010276 przez Chudzinka
Milunia :-* No zlecialo, zlecialo... Nie mam na razie stracha, chce mieć małą po drugiej stronie i wiem, że poród jest do tego niezbędny...
Powiem Wam, że doszedł mi ból do tego napinania brzucha... Kurcze, pojęcia nie mam, czy to to... Wezme sobie kąpiel, może zlagodnieje ból.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010282 przez niagara
chudzinka jak mi zaczynał się poród, też nie wiedziałam, bo miałam bóle krzyżowe. Dopiero po godzinie zorientowałam się, że ten krzyż boli mnie w dziwnie równych odstępach czasu ;)

A Ciebie boli cały czas? Czy chwilę boli i przestaje?
Kontroluj czas, jak bóle są regularne, znaczy że już ;)

Powodzenia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010292 przez natB
Izabela a może warto by było test powtórzyć?... powiem Ci tak na pewno to są jakies zaburzenia związane z progesteronem... ja też tak miałam w cyklu, gdzie mi się udało...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
i idź do lekarza na kontrolę... opowiedz, co i jak...

magmuś nono jakby to młodzież powiedziała ,,na balety możesz iść" :D miasto jest Twoje :D hahaha seeeexyyyyy wrrrrrr :evil: :evil: :evil:

Nefri łeee no to klimatyczną miejscówkę macie super :)

chudzinka ja Ci życze, żeby się rozkręciło :D.. nie ma, co hamować akcji porodowej jesli to to :D... to jest Wasz czas :D także do dzieła :D

Nie pamiętam, co komu miałam odpisać, ale padam już na twarz XD.. idę mężowi wyprasować koszulę i padam na łóżko :)...
A jeszcze chwilę posłucham ->
z Władem dużo tego słuchałam, jak był w brzuszku i potem przy tym zasypiał, jak był malutki :) także dla ciężarnych, jak najbardziej wskazane :)...

Dobrej nocki :* cmok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010296 przez Izabela
Natb test robiłam wczoraj i nawet cienia drugiej kreseczki. Narazie sobie leżę, wiec pewnie dlatego plamienie jakby zelżało. Może w czwartek dojdzie przesyłka z testami bo zamówiłam z Allegro. To jeśli nic sie nie zmieni to zrobię w piątek. Chyba ze do tego czasu coś sie wyjaśni i @ się rozkręci. Boję się marzyć ze to ciąża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl