BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1010039 przez aggi
sandra niby dlaczego takich dzieci nie przyjmują akurat dziś? Dziwna praktyka.. też bym się wkurzyla.

paula daj znać potem po wizycie :-) super beta :-) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010041 przez aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010044 przez Pumcia
Aggi - Kochana akurat z tego co piszesz to raczej mam w roz. L ale sprawdzę jak wrócę z kina bo musze wszystko z pod łózka i szafy na górze wyrzucić żeby poznajdować rozmiary. Na pewno te w zieleniach mam w kilku rozmiarach więc spoko :) napiszę wieczorkiem :)

Dziewczynki piszcie na priv, zeby nie zaśmiecać forum i łatwiej mi będzie odpisywać :) a i . . . nie powiem po nazwisku ale . . . NIE KOLEŻANKO JACKA DANIELSA 3 LITROWEGO ZE ZDJĘCIA NIE SPRZEDAM . . . :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010045 przez aggi
pumcia w takim razie czekam na wiadomość priv :-) na spokojnie nie spieszy się :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010047 przez Izabela
Aggi dzieki za link. Juz troche jaśniej.
Zaczęłam sie troche martwic bo niby owu była 25-26.09 wiec w miniony weekend powinna przyjść @. Robiłam test ale wyszedł negatywny. Bolały mnie plecy jak na @ ale juz przestały. Ponolewal brzuch ale tez juz przestał. Lekko cos tylko zakłuje czasem. No i piersi tez takie dziwne. Niby bolą jak sie schylam lub biegnę ale jak dotykam to nie. Wyczytałam ze to takie objawy jak za mało progesteronu jest. Brown o tym wspominała. A juz myslalam ze mi sie wszystko normuje po odstawieniu tych anty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010051 przez magmus88
Dzięki dziewczyny,, mam nadzieję, że moje marzenia szybko się spełnią bo nie wiem na jak długo starczą moje pokłady nadziei hehehe

Ech Pumcia.... te nasze przepisy, i nasze zaplecze socjalne jest tragiczne ;/ patrzac na inne kraje...

ej... ale ja też pierwsze co pomyslalam - jaki to test gdzie pokazuja sie trzy kreski :D hahaha

Kasia - rób testy :) bedzie Ci łatwiej, naprawde :)

brown... jaka zima. STrach się bać. U mnie dziś cały dzień śnieg z deszczem pada - więc ciapa!!!

Patikierc - ja zawsze jak napiszę posta, to przed dodaniem go zaznaczam i kopiuję :PP

zia - świetny awatar hahahah, uśmiałam się :)

Ja już nie umiem się doczekać swojej kuracji winclo :D będzie wesoło hehhehe

Coś zaczyna mnie gardło boleć... masarka :( pierwsze dni zimna a mnie już coś bierze.... ;//

Poza tym produkujecie jak małe maszynki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010057 przez Nefri
Pumcia mozna wapno, ja pilam, bo tez mi wysypka na rekach jak bylo slonce i bylam z tym u lekarza, wiec wiem na pewno, pij dwa razy dziennie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010060 przez joanna1991
PAULA , MAJA Gratulacje mamuśki! :*

MAGMUS Świetny lekarz, że chce działać odrazu :) nie ma na co czekać, bo te czekanie jest najgorsze co nie :) Ale u ciebie wszystko szybko się dzieje! :D Super! hi hi powodzenia kochana! :*

ALKIM jak tam w domku z kruszynką? przyzwyczajacie się do siebie? :) Robercik grzeczny? Fajowskie ma czarne włoski :) super że Ala taka szczęśliwa :*

SANDRA nie teraz to później! :* uda wam się napewno, tak samo jak mi i reszcie staraczek! :* Trzymam za nas wszystkie kciuki! <3 P.S. urocze te wasze bluzy! :)

NIAGARA Świetną masz tą swoją modelkę :)


PUMCIA przykra sytuacja z pracą :( nie wiedziałam że robią z ludźmi aż tak..

ZIAA fajne okularki :D twój avatarek widze sobie takie same sprawił :D hi hi

Ja po weekendowej imprezce na rano do pracy dziś szłam... ehhh jak mi się nie chciało :p Ubawiliśmy się na weselu, jak będę miała jakieś zdjęcie to wam pokażę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010066 przez Sandruska1995
A całkiem zapomniałam któraś pytała gdzie kupiłam bluzy, mieszkam w Niemczech. Kupiłam w sklepie KIK :silly:

Nie wiem czemu , zdenerwowali mnie bo rano wstałam , dziecko obudziłam a ta mi wyskakuję z kartką . :blink:

Mam trochę problemów rodzinnych . Mogę zniknąć na jakiś czas. Powiem tylko, że jestem załamana :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010069 przez Miluniaa
Ale zzzzimno ! brrr
Chyba siedzą wszystkie w domu bo nadarzyc za Wami nie mozna tyle piszecie ;p;p
Sandruska w razie chcesz sie wygadac jestesmy do uslug :):):)
Pumcia ludzie sa perfidni ;/ jak mozna :/ ja zebym byla szefem to bym wspierala wlasnie kobiety w ciazy ale jak widac sa ludzie i ludziki...
A jaka jest nietolerancja kobiet w ciazy nawet w sklepie to juz nie wspomne nawet nikt nie zapyta czy ciezko nie jest stac, nie przepusci w kolejce ... ja juz nie mowie zeby mnie zaraz wszyscy przepuszczali ale czasami gest zyczliwosci by sie przydal, a ludzie udaja ze nie widza ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010071 przez koteczka888999
Dzis majka pol dnia na mnie siedziala nosilam ja .terax mnie jakos jakby boli gorai podbrzusze brzucha jakby skurcze ....
Pfff .... dalej mnie bola sutki .
Do soboty kilka dni .nie bede robila testow domowych bo pewnie nie wyjda znowu . Bede czekala na @

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]<a href=" fajnamama.pl ">

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010072 przez koteczka888999
Mam.jedno pyt kurcze bo od ok tyg nie wie. Czemu ale czuje mocniej swoj mocz .. przepraszam za slowo ale tak jest... czuje jego zapach .i jest intensywny . Nie taki jak zawsze czy to normalne jest

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]<a href=" fajnamama.pl ">

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010073 przez brown24
Sandruska w tym przedszkolu to jacyś nie poważni.. no ale przynajmniej Tój maluch sie super z tata pobawił jak widac po zdjęciach :) Mam nadzieje że Twoje problemy to nic bardziej poważnego i szybko je rozwiążecie, jakby co to wal do nas na forum :*
Koteczka nie nakręcaj się zbytnio, mnie piersi i sutki bola prawie od ovu do @. Do soboty niedaleko, wytrzymaj :) a ztym pęcherzem, może jakąś infekcje złapałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010085 przez koteczka888999
Brown24-kazda z nas jest inna i inaczej przechodzi @dni plodne i cykle .
ja max 3dni przed @mialam bole podbrzusza piersi zadko a teraz mam juz od 1,5tyg ..jakies mi sporadyczne pryszczyki wyszly na piersiach i twarzy .
I od tez tak1,5gtyg czuje mocniejszy zapach moczu jest zolty ciemny ...brrrr odraza mnie a infekcji nie mam bo sprawdzalam badania mialam .

Lubie czekac to i was potrzymie w niepewnosci do soboty mojej czy poniedzialku .buzziaczki .
macie sliczne dzieciatka .

Nie panikuje tylko mowie jak mam .ma sens robic np.jutro test domowy ...?wykazal by on cokolwiek juz??hmmmm .1.10.byl stosunek dodam i dni plodne.mi sie wydaje ze za wczas

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]<a href=" fajnamama.pl ">

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010091 przez magmus88
Kasia - jestes ze slaska?? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl