BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1015420 przez Pumcia
Magmus mi tak wychodziło jak sobie obliczyłam 6 tyg wstecz od Bety - to była data pierwszego dnia ostatniej miesiączki tak jak rzekła Nefri :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015421 przez Pumcia
2489

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015426 przez zoi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aggi B) B) B)

miska ja miałam bardzo duże nudności przez większość ciąży (do 7 mies.), na szczęście wymiotowałam tylko co 2-4 dni, ale i tak jadam tyle co nic. Do teraz nie wiem jak Ania mogła urosnąć na takiej ilości mojego jedzenia. Gin proponował mi lek p/wym Torecan, ale nie wykupiłam, bo przeczytałam, że brac można tylko w ostateczności. Jedz witaminy, kwasy omega i nie martw się o dziecko- to moje zdanie :)

magmus ?!?! pierwszy raz słyszę o takij sytuacji, ale chyba beta nie może się mylić :blink: Doczytałam, że widziałaś cień cienia.. No przecież cień cienia to też kreska! Boszz jakie ja cienie na początku widywałam :P :P A potem się robiły tłuste, że ho ho! Trzymam kciuki no i chyba jutro też testa walniesz cooo? takiego już aptecznego? Plissss :)

Nefri Tymon chyba wesoły łobuziak? ;)

I bym zapomniała...mam do Was pytanie, bo mądre jesteście i doswiadczone zyciowo.
Połechtałam ego, to może mi któraś powie... Nie wiem czy do becikowego liczy się ciąża wg wieku usg, czy wg ostatniej @. Bo ja miałam owu w 35 dc, więc nie spieszy mi się na wizytę, ale jeśli liczą te 10 tyg od @ to już nie mam za wiele czasu na stawienie się u gin. Wiecie jak to jest?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015430 przez niagara
Magmus ale fajnie, takie wieści trzymam mocno kciuki, ale tak cichaczem :whistle: już gratuluję ;)
Aggi miałaś proroczy sen :P rozdawajka się już zaczęła, jak tak dalej pójdzie, to ja się nie załapię, u mnie 4dc :P Może wyśnisz jeszcze coś dla mnie? :whistle: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015431 przez Miluniaa
Aaaaa magmus moja beta w 4 tyg byla 111 :) czuje ze bedzie dobrze!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015436 przez Pinezka
Magmus, dawaj nam tu jutro fotki testa :) Ale emocje :lol:

Nat - widzisz ile radosci kupa potrafi sprawic :woohoo:
A Junior od grudnia do zlobka idzie, kilka tygodni bedzie sie na luzie przyzwyczajal, ale mysle, ze nie bedzie problemu. Bardzo go do innych dzieci ciagnie :) Pewnie ja to gorzej zniose, bede wciaz o nim myslala.

Zoi - ja bym na wszelki wypadek wczesniej poszla, bo sie w sluzbie zdrowia na ogol bardzo kurczowo terminow wg @ trzymaja
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015444 przez natB
zoi ciążę zawsze liczą od terminu ostatniej @ :).. Tak na moje :)..

Pinezka spokojnie kryzys Żłobkowy może jakiś przyjść, ale nie ma co się tym zamartwiac :).. U nas małemu jest dobrze w żłobku, ale ja mam do dziś czasem wyrzuty sumienia ale taka jest kolej rzeczy.. I tak od września idzie do przedszkola i będzie miał na pewno dużo łatwiejszy start :D jakieś foto Juniora :D?

nefri ale ten Twój Tymon to przystojniak :D przeuroczy..

magmus kochana oddychaj :D jak na moje ciąża, nawet cień cienia.. To wczesna ciąża także takie maliny maliny wyjdą pewnie za tydzień :D.. Och tyle teraz przed Tobą nowych rzeczy :D

miska no co do torecanu to faktycznie w ostateczności, ale ja e momencie jak chudlam w zastraszającym tempie, miałam okropne bóle żołądka, wymiotowalam juz zolcia bo organizm nic nie przyjmował to poratowalam się czopkami... Sama musisz wyczuć swój organizm :)
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1015451 przez aggi
Witam się w super nastroju :) Takich emocji dostarczył wczoraj cornick i magmus, że nie może być inaczej :) brzydko mówiąc banan mi z ryjoka nie schodzi :evil: :evil:

nat
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
oj tam kochana ja już jedno mam, w kolejce są te którym już dłuuugo się nie udaje :* a ja już odczekam, już i tak nie będzie 2lat różnicy.

nefri o jacie ale on jest ładnym chłopcem :) ! chudziutki i wysoki cooo? :)

pumcia kurka normalnie chyba czarownicą jakąś jestem :silly: :silly: :silly:

ale hola hola laski dopiero dwa pozytywy były !? jeszcze 8 do zgarnięciaaaaaaaaaaa :woohoo: :woohoo: :woohoo:

magmus
nawet nie wiesz jak bardzo Ci tego życzę !!!!!!

zoi no coo B) B) B) kochana do becikowego musisz być do 10tyg u gina na wizycie. 10tyg od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Tzn mój gin w kartę wpisywał wiek ciąży wg OM a nie wg USG.

niagara
jak to się sprawdzi to ja kurka zacznę chyba zarabiać na tym hahaha :D Ale Wy macie po starej znajomości GRATIS :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015452 przez aggi
ja się pytam gdzie jest MAGMUS z cieniem cieniowego cienia na teście ????? :evil: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015460 przez brown24
Magnus aaaaaaa :woohoo: Trzymam kciuki, takie wiadomości uwielbiam :)
A u mnie wczoraj wieczorem jakies male plamienie na moje oko 10d po obu ale czuje ze dzis malpa przyjdzie, troche wczesniej niż przypuszczalam ehh
Odezwe sie później, musze sie rozpakować i ogarnąć .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015461 przez aggi
brown :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: plamienie??????? nooo to czekamy na rozwój sytuacji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015464 przez brown24
Aggi kochana to raczej nie to o czym myślisz. Piersi bola jakby mniej wiec malpa na pewno na horyzoncie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015467 przez aggi
brown nigdy nie mów nigdy :silly: :silly: :silly: nie ma @ to nie ma o czym gadać na razie :D U mnie ma być w poniedziałek @ chyba. Już sama nie wiem bo nie wiem czy owu była w 16 czy 17dc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015473 przez natB
brown nono B) dzieje się dzieje :)

aggi dzięki KCIUKI każde są potrzebne :D oby było teraz dobrze :)

a ja juz spędzam ostatnie dni w pracy.. W sumie Jeszcze trochę ich ostał zostało, ale jutro biorę wolne.. Moja kość ogonowa daje mi,, w kość,, dosłownie.. Ból okropny, a ja muszę trochę poleżeć.. W grudniu tez wezmę trochę dni wolnych, a od stycznia przyjdzie za mnie pracować nasza była praktykantka :) bardzo się ciesze, bo i jest kumata i mega chętna do pracy :) od razu ja polubiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015474 przez natB
magmus !!:) czekamy :)

Ej ej dziewczyny dziś w lidlu są fajne zabawki drewniane dla maluchów, my w końcu Zdecydowaliśmy się kupić małemu drewnianą kolejkę w dodatku jest elektryczna :) pod choinkę :)..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl