BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1015540 przez natB
nefri ta encyklopedia będzie w biedronce w poniedziałek :).. Ja polecam Tobie książki wydawnictwa dwie siostry :) Wszystko co związane z ulicą Czeresniowa :P tzn. Zima na ulicy Czeresniowa, jesień, lato i wiosna :) nie ma tekstu ale pięknie ilustrowana no i do opowiadania super :) i jeszcze książka,, opowiedz mi Mamo co robią auta,, Nowicki Artur, Brykczynski Marcin :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015541 przez natB

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015543 przez aklim88
Nafri - zapomniałam pisać,że Tymuś przesłodki...do schrupania po prostu...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015546 przez Nefri
Aklim dziekuje ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.
Nat Tymek najbardziej to teraz lubi Czerwonego Kapturka i Kopciuszka, takie male książeczki i bardzo lubi " obrazki dla maluszków - czekamy na dzidziusia". Kupiłam mu, zeby go trochę zaznajomić z tematem i naprawdę się sprawdziło. Oprócz tego to wiersze Tuwima i Brzechwy, znam chyba wszystkie na pamiec :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015549 przez aggi
magmus :woohoo: czyżby lipcówka??? :woohoo: super!!!!!

aklim
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015555 przez aklim88
hahaha Aggi padłam :woohoo: :woohoo: :woohoo: a tak na serio, to współczuję... cycki opadają po prostu



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015559 przez Nefri
Aggi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015560 przez aklim88
Neri - ale Ty masz myśl. Tak rzeczywiście jest. Moja szwagierka ma kościelną teściową i ona też do pomocy to nie, ale porządzić i podyskutować, to owszem... wszystko się zgadza



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015563 przez paulka
Cześć dziewczyny:).
Jestem tu nowa choć podczytuję Was od jakiegoś czasu;). Niestety nie sposób przebrnąć przez wszystkie strony ale ileś udało mi się przeczytać.
Jestem mamą 3-letniego synka i bardzo chciałam (chyba jak wszystkie tutaj) aby synek miał już rodzeństwo. Jeśli chodzi o zajście w pierwszą ciążę nie było problemu, Pierwszy cykl i poszło;). Aż byłam w szoku. I myślałam, że teraz też tak będzie i jak to bywa w życiu nie wyszło;/;/. Pierwszy okres, drugi okres i z każdym kolejnym większe zdenerwowanie, smutek, żal i tracenie nadziei. Jeśli ktoś umie nie nakręcać się - to podziwiam. Koleżanka w drugiej ciąży i to dzięki paskom i to od strzału, więc ja też kupiłam... I co?? I nic. W pierwszym miesiącu na moje owulacji nie było, w następnym była i też nic... Zdenerwowałam się na wszystko, na paski i odstawiłam... I czekam, cały czas czekam... 5 miesięcy... Wiem, że to nie dużo ale dla mnie dużo;). Czy się doczekam - nie wiem. Może tak ma być;). Nie wiem czy wrócić do pasków czy dać sobie z tym spokój i czekać co przyniesie życie... Szczęście innych w postaci ciąży, dzieci trochę boli, ale z całego serca gratuluję, bo to największe szczęście;). Więc się ujawniam - może to mi jakoś pomoże;). Choć czy są tu jakieś jeszcze starające się czy raczej już oczekujące??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015575 przez aggi
paulka ja się staram jaaaa ale oczywiście tak po cichu :) i wiem co czujesz bo ja już z mężem tak na chybił trafił ale też z testami owu to już od stycznia... dwa cykle teraz już nie testuje. Ale pierwszego synka mam dzięki testom tez poniekąd :) ale w sumie pół roku nam zeszło starań. Nie martw się prędzej czy później się doczekasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015576 przez aggi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015580 przez Izabela
magmus gratulecje !!! Kurczę, oby wysyp dwóch kresek trwał dalej :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja zostałam sama w pracy. Szef zwolnił tamtą dziewczynę.
W sumie w domu też sama bo maź w delegacji. Czekam teraz na gościa i nadrabiam forumowe zaległości ;)

Dziewczyny, stwierdziłam ze nie przerobię póki co sama tych ziółek. Znaczy może i bym zużyła, bo nie wiem ile jeszcze cykli starań przed nami, ale chętnie się podzielę. Najwyżej się później dorobi. Jeśli któraś ma ochotę na ciepłe ziółka chłodnymi wieczorami to niech da znać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015583 przez paulka

Izabela napisał: magmus gratulecje !!! Kurczę, oby wysyp dwóch kresek trwał dalej :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja zostałam sama w pracy. Szef zwolnił tamtą dziewczynę.
W sumie w domu też sama bo maź w delegacji. Czekam teraz na gościa i nadrabiam forumowe zaległości ;)

Dziewczyny, stwierdziłam ze nie przerobię póki co sama tych ziółek. Znaczy może i bym zużyła, bo nie wiem ile jeszcze cykli starań przed nami, ale chętnie się podzielę. Najwyżej się później dorobi. Jeśli któraś ma ochotę na ciepłe ziółka chłodnymi wieczorami to niech da znać.


A pomaga to??:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015584 przez paulka

aggi napisał: paulka ja się staram jaaaa ale oczywiście tak po cichu :) i wiem co czujesz bo ja już z mężem tak na chybił trafił ale też z testami owu to już od stycznia... dwa cykle teraz już nie testuje. Ale pierwszego synka mam dzięki testom tez poniekąd :) ale w sumie pół roku nam zeszło starań. Nie martw się prędzej czy później się doczekasz :)


Ja chyba przez te testy się bardziej nakręcam;/;/.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1015585 przez niagara
Witam się wieczornie :)
Magmus jaaaa gratki!!! Dawaj foto teściora :) to która następna?
NatB fajne te kolejki też o takiej myślałam ale w końcu zamówiłam wczoraj kołyskę dla lalek i teraz szukam jeszcze jakiejś ładnej ręcznie szytej lali do kompletu pod choinkę. Dzięki za namiary na encyklopedie wskoczę w poniedziałek do biedronki, bo Julka uwielbia książki. Mamy ich sporo obrazki dla maluchow, opowiem ci mamo mamy kilka części, rymowanki pana pierdziołki , co masz w pieluszce to nasze ulubione ale mamy jeszcze duzo innych pozycji :) A na mikołaja kupiłam jej drewniane warzywa i owoce z deską i nożykiem do krojenia z lidla, książeczkę jakąś jej dorzucę i już :)
Izabela a co to za ziółka? Jak pomagają to ja chętna :P
paulka witaj, ja też należę do grona starających się. Od lipca próbujemy póki co z marnym skutkiem. O córeczkę staraliśmy się 4 miesiące.
Nefri Tymek ma 100 cm wzrostu i 10 miesięcy? W tym tygodniu byłam na bilansie dwulatka Julka ma 88cm i 13,5kg, ja myślałam, że duża jest jak na swój wiek :P

A my dzisiaj spędziłyśmy pół dnia w Poznaniu na zakupach z babcią (teściową). Julka znów dostała dwie torby ubrań, ja już nie mam gdzie chować tego wszystkiego, ale i tak uwielbiam :P matko, jak ona ją rozpieszcza :blink: :P ale co tam, jak lubi :laugh: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl