BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1015797 przez nati.olsztyn

Sandruska1995 napisał: eh. :( tak mój bidulek wygląda.

Biedny:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015798 przez magmus88
Witam mszydlowska :) mnie chyba jeszcze nie było za Twoich czasów hehe :)

nat - no to faktycznie wcześnie się dzień u CIebie zaczął... powiem Ci szczerze że u mnie podobnie. Wstałam nawet pare min przed 6...

aggi - Tobie to tylko mozna pozazdroscić tego spania od Maksa.... No i dobrze wiedzieć, że nie tylko ja się czuje tak "zwyczajnie" .... szczerze to myślałam, że jakieś fajerwerki mi tu będa nad głową strzelać :D

brown - przepraszam, nie pamiętam, ta przeprowadzka to na długo??

Co do teściów czy rodziców.... ja bym się nie obraziła, że jakąś tam siatę dostanę heheh. Tzn nie mam co narzekać.... Tylko tak jak mówicie.... najgorsze jest to, że nikt ich nei prosi o przynoszenie a potem się tych chwalą lub później wygadują..... Chociaż jak my idziemy do nich w gości to też bardzo często coś przynosimy ale to tak bardziej na bieżąco do przekąszenia :) Chociaż na urodziny np. prawie zawsze przynoszę swojskie ciacho :)

Sandruska.... ale bidulek :( widać, ze całą buzie ma spuchniętą (

Co do bety.... Dwa dni temu 119 dziś 307 :) czyli chyba dobrze?? Dzwoniłąm też do lekarza, żeby zapytać co dalej :) powiedział, ze mam jeszcze betę zrobić ok środy i 30 przyjść na wizytę. No i mam uważać, żeby nie złapać jakiegoś wirusa :)

Zoi kochana, powiedz mi co tam u CIebie?? Który to tydzień u Ciebie? Byłaś już u lekarza? Jak Twoja beta? Jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015813 przez martyna_z
Hej dziewczyny. Jestem cały czas z Wami ale trochę miałam taki plan jak Zoi żeby się trochę zdystansować i zapomnieć ale to chyba niemożliwe zwłaszcza jak umieram z ciekawości co u Was słychać. Kiedyś jak zaczynałam testować to dużo dzierży pisało ze to wstyd nie znać swojego organizmu i nie wiedzieć kiedy ma się owulację. A ja teraz naprawdę nie chciałabym tego wszystkiego wiedzieć. Zapomnieć się i po prostu żyć. A nie wyczekiwać każdego symptomu owu albo ciąży czy może @. Apropo @ to jest już za rogiem. Zaczął mi się śluz który zawsze przed @ mam. Więc już nieodwołalnie muszę zrobić HSG.

Witam wszystkie nowe dziewczyny i te które powróciły też :-)

A przede wszystkim to gratuluję naszym nowym fasolkom! Magmus i Zoi moje gratulacje! Chyba nikogo nie pominęłam? Jak tak to przepraszam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015816 przez Nefri
Magmus super Ci beta przerasta, ale czad :woohoo:
Sandruska ale jakieś czarne chmury nad Wami ostatnio wiszą :( często jak tal wszystko się wali, to potem dzieje się coś super i tego Ci życzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015830 przez Sandruska1995
mam nadzieję że wkoncu będzie dobrze. dziaslo u pękło i ząbki się ruszają. Ale Pani dentystka stwierdziła że mogą się usztywnic i za 3 tyg mamy przyjść zobaczyć co dalej. Teraz nie może jeść nic twardego. Mimo że nie mówi że go boli ale tak mi go szkoda. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015835 przez zoi
magmus nie pozwalacie mi się wyłączyć B) B) Moja beta do zeszłej srody przyrastala ok, a na kolejna ide w okolicach pzyszlej srody. W poprzedniej ciąży już wtedy było coś nie tak, za wolno przyrastała. Ja choruję dalej, ale chyba już troche lepiej. Jutro weekend, więc mąż trochę mnie odciąży, bo ja chora, senna i jeszcze muszę się zajmować chorą Anią (zap. oskrzeli). Na szczęście Anulce się poprawia szybciej niż mi. Objawów żadnych ciążowych nie mam, ale nie przejmuję się tym wcale. Bardziej martwi mnie, że w pon miałam temp. 38,5 C przez 3 godziny, bo czekałam, aż mama mi przywiezie apap. Oczywiście się naczytałam, że taka temp. już może być szkodliwa. No, ale nic nie zrobię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015843 przez magmus88
Sorki zoi :PP

Cieszymy się Twoim szczęściem :PPP Kiedy miałaś ostatnią @? Bo tak coś mi się wydaje, że miałyśmy koło siebie :) Byłaś już na wizycie? miałaś USG?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015847 przez aggi
Dzień dobry :) Jest 10 a moje dziecko ŚPI :ohmy: od 20. z pobudką o 2;40 na mleko oraz przed 5 wykopał szczebelek z łóżka. No i śpi nadal. SZOK ;) Ale pogoda taka śpiąca w sumie.......

nati testy dla sprawdzenia są jak najbardziej wskazane ja właśnie to samo robię - testuję od stycznia i sprawdzam :) Teraz dwa cykle odpuściłam i do końca roku zawiesiłam testowanie ;)

magiczna Niby można, ale jak nie ma @ to owu też na 90% nie ma. No ja karmiłam 2,5msca dokładnie i niedługo po zakończeniu @ zawitała. Ale testowałam dopiero 6mscy po porodzie.

Sandra trzymaj się i nie daj się ! :kiss:

brown otóż to, gdyby to był cudowny gest fajnej kobiety to bym się cieszyła, ale masakra......... dwulicowość taka że hej......współczuję @ :( Kochana może będziesz miała prezent na święta? :)

magmus no coooooo Ty fajerwerki to dopiero na porodówce :evil: :evil: :evil: a tak serio to tak bardzo się cieszę że Ci się udało :) beta super :)

martyna wywołałam Cię do tablicy :) zobacz co jest po hsg u magmus ! beta 307 :) Kochana także ja mocno zaciskam kciuki za to badanie, to wielka szansa :kiss: :kiss: :kiss:

zoi no co Ty napewno z groszkiem jest OK :) powiedz mi od OM który masz tc ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015849 przez magmus88
Ach ale gapa ze mnie :)

Witam świeżynki :)

rozgośćcie się :) czujcie się ja u siebie :)

Testowanie podczas karmienia i braku @ to chyba głupotka :) jak nie ma @ tzn, ze nie było awulacji. @ jest dlatego, że wydalamy z organizmu nie zapłodnioną komórkę. Szkoda też kasy na testy.... takie moje zdanie :)

Aggi... co Ty małemu dajesz, że on ma TAKIE spanie!!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015860 przez Miluniaa
WItam nowe dziewczyny :)
Troche Was nie ogarniam, bo mam jakis kryzys znow zaczynam wymioty :sick: a bylo tak pieknie...
Sandra wspolczucia dla małego oby szybciutko sie goiło
Magmus beta pieknie przyrosła oby tak dalej
Puma napisze CI cos na priv nie zwiazanego z ciaza to nie bede tu zasmiecac ;)
Któraś z nas miała kontrast miec nie pamietam która i chyba przestała pisać ... Także wywołuje napisz koniecznie jak było i co wyszło ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015862 przez aggi
magmus to tak do końca nie jest bo gdyby w ogóle nie było owulacji to można by karmienie nazwać antykoncepcją, a niestety tak nie jest. Dlatego wg mnie cuda na kiju mogą wychodzić na testach lub owulacji nie będzie ale to takie pół na pół szanse. Ryzyko zaciazenia przy karmieniu jest, więc teoretycznie można testować.. ale jak nie ma @ to nie ma ani 1dc ani ostatniego. No takie na dwoje babka wróżyła. A Maks? Sama się dziwię aż szlam sprawdzać czy oddycha co mi się nie zdarza :)

milunia współczuję. Mała pewnie uciska ci żołądek i stąd wymioty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015873 przez nati.olsztyn
milunia Współczuję!
zoi Tobie jeszcze nie gratulowalam! Zatem bardzo GRATULUJĘ!!!:)
aggi Moja też mnie dziś zaskoczyła bo jadła w nocy tylko raz;). Oczywiście nad ranem nadrobila ale i tak dawno nie czułam się tak wyspana ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015874 przez magmus88
Nati.olsztyn - póki nei wiesz jak Twój cykl wygląda, to ja proponuję aby te pierwsze 2, może 3 cykle przetestować od początku do końca.... Zeby rozeznać się w całej sytuacji :) oczywiście pomijając @ :PP
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015885 przez Pumcia
Milunia - odpisałam na priv :silly: o kurcze wymioty ? teraz ? myślałam, że to już Ci nie grozi . . .Bidula . . .

Magmus a powiedziałaś już mężowi ? :evil: jak zareagował :whistle: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1015906 przez nati.olsztyn
magmus Dzięki! Myślę że tak właśnie trzeba będzie zrobić ;)
A myślałam że będzie tak samo jak po pierwszej ciąży i wszystko raz dwa wróci do normy a tu klops ..;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl