BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 5 miesiąc temu #1015695 przez aggi
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015697 przez aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015709 przez Magiczna
Hej!
Czy można do Was zawitać? :) Jestem sierpniową mamą bieżącego roku i chciałabym zacząć przygodę z testami owu. Nie, nie, nie! Nie chcę kolejnego Maleństwa póki co, ale karmię piersią i nie mam póki co okresu a chciałabym wiedzieć co i jak z moim cyklem. I tu moje pytanko. Czy w takim krótkim czasie po porodzie jest już sens robienia testów?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015720 przez nati.olsztyn
Magiczna Witaj! Ja akurat wczoraj pytałam o testowanie w czasie kp. Tyle że ja karmię już 1,5 roku i jestem w trakcie trzeciego cyklu. Testować możesz zawsze tyle ze możesz się wieki ma czekać na pozytyw:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015722 przez Magiczna
nati.olsztyn aaa, bo zastanawiałam się czy po tak krótkim czasie od porodu nie powychodzą mi jakieś cuda na kiju :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015746 przez aggi
Magiczna witaj :) Ja również rodziłam w sierpniu ale 2014. :) nie wiem czy przy karmieniu jest sens testowania, bo nie wiadomo jak z owulacją. Podejrzewam że będziesz testować testować i nic, albo wręcz odwrotnie - będą się działy cuda na testach. Jeśli nie masz okresu to owulacji też nie będzie na 90%. Ja zaczęłam testować 3miesiące po zakończeniu karmienia. To było 6mscy po porodzie, bo karmiłam tylko niecałe 3msce. Lekarz mówił, że około pół roku może trwać właśnie regeneracja organizmu po porodzie. A karmienie to też druga sprawa. No i w sumie jak zaczęłam testować to od razu się połapałam co i kiedy i u mnie wszystko OK pod względem regularności.

nati
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015750 przez niagara
aggi nati fajnie macie, rodzice troszczą się o Was. Moim nigdy takie coś by nawet przez myśl nie przeszło... z dwojga złego chyba wolałabym nadgorliwość :P

Ale tu pustką dzisiaj wieje.. :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015759 przez aggi
niagara masz rację pustką wieje że łohooo ;) Aż dziwnie !


dziewczyny meldować się !

swoją drogą wczoraj myślałam co u martyny ?? melduj się ! :) i joanna też !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015764 przez Nefri
magiczna ja @ dostalam 9 miesiecy po porodzie, karmilam piersia 12 miesiecy. mysle ze jak nie masz @ to nie masz owu
pumcia znowu sie prawie poplakalam jak przeczytalam o tym, jak powiedzialas mezowi. strasznie mnie to wzrusza.
reszcie nie odpisze bo pisze z tel i szlag mnie trafia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015777 przez nati.olsztyn
Magiczna Ja Starszaka karmiłam 13 miesięcy a @ przyszła po 7 miesiącach I cykle jak przed ciąża 28/29dniowe więc 2 miesiące testowania i ciąża.. Za to teraz mam istny misz masz - okres przyszedł po 16 miesiącach i regularnosci zero. Jeszcze nie staramy się o kolejnego szkraba jednak zastanawiam się czy nie wrócić do testów żeby się zorientować czy moje odczucia bólowe pokrywają się z owu czy nie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015780 przez Magiczna
Dzięki za odpowiedź !
aggi Sierpniowe dzieciaczki są superowe! To Ty już poważnego mężczyzne masz w domu :) No właśnie tak się zastanawiałam jak to jest przy tym kp. No ale w ciąże podczas karmienia niby można zajść, ale nie o to mi chodzi :whistle: :P
Nefri Mam nadzieję,że i u mnie @ zawita jak najpóźniej!
nati.olsztyn Ooo po 16 m-cach to sporo. Też się właśnie boje że mi się wszystko rozreguluje , bo przed ciążą miała cykle idealne po 28 dni, 14dnia owu(to wiedziałam bo miałam koszmarny ból jajnika) i 5 dni @

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015782 przez Sandruska1995
Nie ogarnę was wszystkich, nie mam głowy . :(
magmus Gratulację. :kiss:

Nie mam głowy do niczego, sterta problemów zasypała mnie. do tego mały rozwalił sobie przedwczoraj szczękę ruszają mu się 3 zęby z przodu . Wizyta u dentysty, mamy przyjść za 3 tyg na kontrolę, bo nic nie zrobili . Mogą mu się wrosnąć a jeśli nie to będzie rentgen zębów i leczenie. :( dość :sick:

Jak ogarnę to odezwę się i napisze wszystko.

Powodzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015786 przez nati.olsztyn
Sandruska O wow! Baaardzo współczuję Tobie i Synkowi! Trzymajcie się ciepło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1015790 przez Sandruska1995
eh. :( tak mój bidulek wygląda.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015795 przez brown24
Aggi masakre masz z tymi teściami, to co oni myslą,że wy głodujecie? :laugh: , ale najgorsze to chyba jest nie to że Wam przywożą ale to że później się tym chwalą .. :dry:
Sandruska, jaki bidulek, współczuję, jak to się stało z tymi ząbkami?
Magmuś a Dla Ciebie wielkie gratki :woohoo: :kiss: :kiss:

Wszystkie świeżynki witam :)

A u mnie @ się wczoraj pojawiła :angry: , i jakos nie moge sie zaklimatyzować u teściów więc będe Was nadrabiać później ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl