BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1016029 przez brown24
Hej hej hej :)
Magmus noi super ze powiedziałaś mezulkowi, niech radość Was teraz nie opuszcza :D a my u tesciow na 4 miechy.
Pumcia mówisz ze glos stracilas? :lol: :huh: Pewnie za dużo krzyczalas na pracownice hehe, ale pamiętaj mowa jest srebrem ale milczenie zlotem hehe
Aggi no ta Twoja szympasica to faktycznie punktualna, u mnie juz 5dc, także niedługo ten tego, wióry będą lecieć hehe. Może na święta obie doswiadczymy cudu.. ;)

A u tesciow nawet spoko tylko budzę siw wcześnie bo mąż na 7 do pracy, a i ulica kolo domu ruchliwa a ja nie przyzwyczajona jestem :P
Ale teraz juz będę z Wami na bieżąco ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1016030 przez natB
A ja Was czytam z doskoku.. Wład znikąd nam zachorował, na jakąś,, tajemnicza,, chorobę.. Oprócz temp. Wysokiej, bo w sobotę nawet obudził się z 40,3 nic mu nie dolega :/ dziś już rano miał 38,5 wiec robie mu okłady i tak walczymy, o 8 dzwonie do lekarza i jadę z nim.. Koleżanka podpowiada, że to może być zakażenie układu moczowego :/ eh..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1016036 przez aggi
Witam się znów ;) Maksior nie dał mi dziś pospać do 9/10 jak w ostatnie dni :P 7 i po spaniu ;)

nati a to Maks już dłuuugo przesypia całe noce :) Jak miał 3 miesiące to zaczął przesypiać 19-5/6, potem coś mu się pozmieniało i budził się na mleko, a teraz od dłuższego czasu znów przesypia :) co do testów owu to na początek najlepiej od razu po @ testować do końca cyklu. Żeby się rozeznać co i jak ;)

zoi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Wylicz kochana wszystko dobrze żeby potem się nie okazało że trochę za późno przyszłaś. Maks też ładnie śpi w nocy i tylko czasem się budzi :)

magmus
kiedy miałaś ostatnią @? :)

niagara Maks miał 3msce i przesypiał noce ;) a Julka na mm była? czy kp?

milunia upajaj się tymi chwilami kiedy mała jest w brzuchu, bo po urodzeniu czasem ma się myśli 'na co mi to było' ;) Ale to normalka hormony buzują.

Pati pierwszy raz o takim wózku słyszę ;) ja mam camarelo carera i jestem zachwycona. ;)

pumcia mój jest lekki :P i mieści się w naszym bagażniku :P Ale my mamy kombi hehe ;) ale możesz zerknąć, wyszła nowa kolekcja 2015 i tymbardziej jestem zachwycona, chyba do następnego dziecka bym sprzedała ten co mam i kupiła ten sam tylko model nowszy :D :D :D

moofka 'stara' koleżanko :P pięknie że tu wracasz ! chwal się testami :D

brown o matko zwariowałabym u moich teściów dwa dni a co dopiero 4 msce :ohmy: :ohmy: :ohmy: kochana ja już nadzieję tracę, serio. Mam jeszcze ziółka od miśki nieruszone, może czas na nie?

nat
zróbcie koniecznie badanie moczu.. oby to nic groźnego, jak gorączka to stan zapalny gdzieś w organizmie hula. Zdrówka dla Włada !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1016040 przez niagara
Dzień dobry laseczki :)
NatB dzięki za informację o tej encyklopedii, z samego rana poleciałam do Biedronki i udało mi się dorwać, jedna tylko była. Musiałam z ciekawości zajrzeć do środka i faktycznie jest ekstra :) Pięknie ilustrowana, rewelacyjna :) Nie żałuję, Julka znajdzie pod choinką :) Mimo, że dla pięciolatków myślę, że Juli będzie się podobać :)
A Wład może ma trzydniówke?

Magmus fajnie, że powiedziałaś mężowi, teraz przynajmniej razem możecie się cieszyć :)

Aggi Julka była na mm. Szkoda, że przyszła @, ale nie ten cykl, to następny ;) :kiss:

Pati ja tam też nie słyszałam o takim wózku. Fotelik faktycznie lepiej dokupić osobno, a jak będziesz miała adaptery, to i na stelaż wózka później go wepniesz. Ja miałam babyactiv, nie byłam zachwycona więc sprzedałam. Teraz mamy maxi cosi i polecam z czystym sumieniem. Drugiemu maluszkowi też posłuży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1016045 przez aggi
Wiem że to nie na temat laski ale może tutaj uda mi się opchnąć..
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1016057 przez Pumcia
Brown - z dedykacją For You :evil: Ja nie krzyczę na pracowników, ja ich przytulam buahahahahahahah :woohoo:



Aggi - ooooooo mój rozmiar hehe :woohoo: a wózek na pewno obadam :silly:


Ziajek dziś w pracy :




Milunia po weekendzie :




Dziekuję za uwagę - lecę do pracy :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1016063 przez aggi
niagara aha :) Maks do 2,5msca kp a potem mm :)

pumcia bez jaj, babka podniosła mi ciśnienie... Miłego dnia w pracy :)

coś takiego o Tobie w odwecie za dziewczyny :D

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1016067 przez Pumcia
AAAAAAAAggi ale ich jest więcej, mogłabyś byc po mojej stronie wiesz ? ! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1016068 przez aggi
pumcia no ale powiedz sama, że ten tekst do Ciebie pasuje :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1016071 przez Pumcia
Kochana jak w mordę strzelił do Zusu w takiej pójdę buahahahahahhahaha :evil:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1016083 przez zoi
aggi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Teraz będziesz miała następny dobry pretekst do owocnych starań B)

Kupiłam ku uciesze starego kostium Św. Mikołaja. Bardzi jestem ciekawa jak Ania zareguje, jak się tata przebierze. A Wy Mamy kiedy wprowadzałyście te całe "cyrki" z legendą o Mikołaju? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1016085 przez aggi
zoi u nas w tym roku Mikołaja jeszcze nie będzie ;) Stwierdzam, że Maks za mały na przebieranki. Tzn owszem on wie jak Mikołaj wygląda itd z obrazków, ale na takiego 'żywego' jest jeszcze czas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1016090 przez natB
My wizycie u lekarza, mały ma anginę w dodatku jest podejrzenie zapalenia układu moczowego XD XD a skąd te cholerstwa to nie wiem :/... no nic mocz udało mi się od razu pobrać w przychodni, bo mały duży wypił, a siku przed wizytą nie zrobił UF UF :).. jutro wyniki i czekamy... na anginę dostał antybiotyk, gdyby jednak to drugie to będzie zmiana leków... w domu min. do połowy przyszłego tygodnia euh euh

niagara ja Ci powiem, że z tego wszystkiego zapomniałam o encyklopedii! ale jak pojadę o 15 leki odebrać z apteki to wstąpię do biedronki.. mam nadzieję, że będzie eh... a co do spania no to nasz Wład tak, jak Jula nigdy nie mieliśmy problemów z samodzielnym zasypianiem i przesypianiem nocek... śpi ładnie i w ciągu dnia i w nocy nawet, jak jest chory ... chwała naszym dzieciom za to :D

magmus jeszcze raz moje ogromne gratulacje! :D :D tak bardzo się cieszę... czekamy na pierwsze foty z usg :D :D co za emocje :D

pumcia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1016091 przez natB
moofkawitamy na pokładzie testujących :)...

aggia Twojej @ to nie wiem czy gratulować punktualności czy ją ochrzanić, ze przyszła... ja to bym się nie obraziła, gdyby przed Świętami na taki forumowy prezent dla nas wszystkich ładnie pochwalić się malinami na teście ciążowym :) 3mam kciuki :D :D

W ogóle to byliśmy z Władem na sesji świątecznej u mojej kumpeli, ale dupa, bo Wład już w sobotę miał objawy chorobowe :/ :( :( totalnie nie ogarniał... no, ale przynajmniej moja bratanica się załapała na sesję :)... my na brzuszkową wybieramy się w połowie lutego i w sumie chciałabym mieć ją z małym, ale zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1016093 przez natB
zoi u nas też jeszcze w tym roku nie będzie Mikołaja :)... zawsze było tak, że maluchom zostawiał prezenty na dachu :D :) (dach znajduje się nad altaną :P) no i tak z Władem będziemy robić... poczekamy aż mała podrośnie to może wtedy poprosimy o przyjazd jakiegoś "wuja" :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl