- Posty: 111
- Otrzymane podziękowania: 7
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- miri66
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moofka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2549
- Otrzymane podziękowania: 258
Niagara mi z kolei doradzała znajoma mamy - lekarka zajmująca się szkoleniami o szczepieniach
Nat kurka czekam na lepsze wieści od Was
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
sandra ale Cudny brzuszek
aklim maks tfu tfu zmaga się jeszcze tylko z alergia. Ale też już ma lepsze te plecy. W poniedziałek kontrola i może w końcu mi go zaszczepia. Zdrówka dla Alusi!
nat jezu ciebie to faktycznie nie oszczędza
pumcia nono fajnie ci synus rośnie
milunia ja szczepie na nfz. Maks ani razu nie miał gorączki ani żadnych dziwnych objawów poszczepiennych.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
sandra przykro mi z powodu teścia. A ślub z M macie czy nie?? Tak organizacyjnie pytam w sumie z ciekawości
magmus ja mam bezowo ciemne łóżeczko z pieskiem namalowanym więc ja cię nie zainspiruje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
nat witaj w klubie ja też z tych złych matek co na nfz szczepia
Amen
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- magmus88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2004
- Otrzymane podziękowania: 158
My właśnie wróciliśmy z urodzin...
No u mnie ani taka dostawka ani kosz mojżesza raczej się nie sprawdzi.... w tych moich 2 pokojach
Sandra - fajne łóżeczko... podasz nazwę? Albo gdzie je szukać. Cieszę się, że z teściem lepiej
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pumcia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1300
- Otrzymane podziękowania: 131
Magmus a ja mam takie łóżeczko z całym kompletem brałam, zeby się nie bawić
Nat - bądz dobrej myśli - my też jesteśmy
Aggi to Ty też masz teściową na 102 ?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natB
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- (...) bo dziecko to cud, jedyny, niezastąpiony :)
- Posty: 2505
- Otrzymane podziękowania: 153
aggi oj my to na temat tesciowych byśmy mogły się powymieniac,, fajnymi. Opowieściami... Moi w ogóle wszystko mają w pompie, dogadywanie na każdym kroku...Oczywiście wszystko złośliwie nawet teraz, jak jest taka sytuacja u nas jak jest. Nie oczekuje od nich współczucia, chociaż to chodzi o ich wnuczke, a nie o mnie euh... Ja tam jak krowie na rowie nie będę tłumaczyła jak wypada się zachowywać, żeby mi nie truc życia Grr :/
milunia co do niani musisz poczytać o tym jaki mają zasięg kochana... Bp to ze kupisz to wiesz jedno, a okaże się, że wyjdziesz za drzwi pokoju i stracisz zasięg
miridziękuję bardzo
Ja juz wybudzona przez Władka, pijemy herbatkę, oglądamy Boba Budowniczego i zaraz wstajemy, bo musze się dopakowac, potem kierunek Poznań do mojej mamy tam zostawiamy małego i jedziemy do Łodzi... Jakoś to będzie, wszystko dla małej...
magmus my mamy z Ikea łóżeczko
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sandruska1995
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mamy siebie, mamy wszystko
- Posty: 1342
- Otrzymane podziękowania: 77
natB pisz nam relacje . Trzymamy kciuki . Musi być dobrze masz dobrą opieke.
pumcia ja też kupuje z całym wyposażeniem.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pumcia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1300
- Otrzymane podziękowania: 131
Sandrusia - ja też mam z żyrafką, zależało mi też na tym żeby kolory były uniwersalne bo chciałabym zostawić dla kolejnego bobasa
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pumcia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1300
- Otrzymane podziękowania: 131
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- magmus88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2004
- Otrzymane podziękowania: 158
a o joannie już nie wspomnę hehehe
Za niedługo jedziemy na obiad do rodziców a potem może jakieś zakupki... Ubraniowe. Bardziej dla męża bo ja póki co w siebie jakoś bardzo nie inwestuję... bo na tą chwilę mieszczę się we wszystko... a nie wiem jak będę za chwile wyglądała :PP Jedynie kupiłam sobie z miesiąc temu spodnie ciążowe bo była fajna promka - za 4 dychy. Więc nawet jakbym miała później coś przeszywać to nie będzie mi szkoda
Jutro mam endokrynologa... później jadę do znajomej, która w paźnierniku jak się nie mylę urodziła drugiego malucha... I jeszcze u nich nie byłam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Miluniaa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1586
- Otrzymane podziękowania: 174
A wiesz czego sie bałam jeszcze przed porodem ?? ściagania szwów miałam taka schize , ze za szybko mi sciagna i sie wszystko rozejdzie i wiesz co sie okazalo ? Że w naszej klinice dają tylko rozpuszczalne przy sn
A szwy dopiero po 2 tyg zaczely mi sie rozpuszczać dzisiaj zauwazylam, że polowy już nie ma, a wczoraj jeszcze byly ;p;p
JA chyba sie zdecyduje na szczepionke 6 w 1 najdrozsza ale najmniej klucia... teraz sie zastanawiam nad pneumokokami ale nie wiem czy to jest sens takie malenstwo ona i tak ze mna bedzie siedziala, no i czy jak zaszczepie to nie bedzie za duzo jak na jedna wizyte ...
natB super ze jest lepiej ! Cały czas podczytuje z nadzieją, że Helence cofneły sie wszystkie torbielki
Sandra jak tesc??
Co do łóżeczka ja nie chciałam białego chciałam w kolorze mebli i wybrałam taki jasny brązowy, czytałam różne rzeczy tez o polce na dole jednak mi sie przydaje na moich metrach musze jak najwiecej upchac i najmniej miejsca zawalic ;/ chociaz kurz sie zbiera i musze czesto ja wycierac
Pierwsza wizyta na forum od 2 tygodni na spokojnie z herbatka ... boze jak dziwnie mała śpi w łóżeczku, a ja mam chwile relaksu tylko dla siebie ;p;p
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











