BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 3 miesiąc temu #1025364 przez miri66
Ja się oczywiście w tym miesiacu nie szykuje na pozytywny test ale poszłam z mężem a co. Poza tą myślą bardziej chciałam się odstresowac. W tym tyg egzamin a wiadomo bardzo chciałabym by się udało . Dziś pojechaliśmy na małe zakupy do ikea oraz na lody. Jutro na sanki a potem znowu cały tydz obowiązki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025370 przez aggi
Witam się wieczorowąporą ;) jakoś nie miałam weny by pisać, a jak już dziś napisałam to mi skasowalo cały post... aaa bo wczoraj nam teściowa moja za skórę zaszła do tego stopnia, że była tak wredna w swoich wypowiedziach że szok... dziś byliśmy z maksem na sankach troszkę i na cmentarzach u dziadków. Jutro mamy zaplanowany spacer do parku, odwiedziny u mojej babci :-) będzie fajny dzień mam nadzieję :-) idę nadrabiać co pisalyscie a trochę tego mam :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025372 przez moofka
Milunia a Ty w którym tc urodziłaś? Nie przysługują Ci czasem darmowe pneumo? Ja też się bałam pierwszych szczepień :pinch: to chyba norma u każdej matki ;)

Niagara mi z kolei doradzała znajoma mamy - lekarka zajmująca się szkoleniami o szczepieniach ;) no mówię milion opinii :whistle:

Nat kurka czekam na lepsze wieści od Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025375 przez aggi
magmus no to super, że umowa ci się przedłuży, bo ciężko jest siedzieć za darmo w domu uwierz mi.. słyszałam o szumisiu ale cena skutecznie mnie zniechecila :p jakoś nie czuję żalu że go nie miałam. Poza tym jak się potem okazało Maks odkurzacza, suszarki itd poprostu się bal.. więc dobrze że nie kupiłam :-)

sandra ale Cudny brzuszek :-):-) jedz te słodkie jedz, przyda się chudzinko :-) u mnie dziś o 8 rano -17 fajnie nie :p brrrr :p

aklim maks tfu tfu zmaga się jeszcze tylko z alergia. Ale też już ma lepsze te plecy. W poniedziałek kontrola i może w końcu mi go zaszczepia. Zdrówka dla Alusi!

nat jezu ciebie to faktycznie nie oszczędza :( współczuję, zdrowiej szybko !!!

pumcia nono fajnie ci synus rośnie :-) jak na drożdżach :-)

milunia ja szczepie na nfz. Maks ani razu nie miał gorączki ani żadnych dziwnych objawów poszczepiennych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025379 przez aggi
pumcia matka to ma tak wyczulony słuch że każdy szmer usłyszy :-) przynajmniej ja tak miałam. Mamy piętrowy dom a każde jekniecie słyszałam za każdym razem jak na dole siedzialam :-)

sandra przykro mi z powodu teścia. A ślub z M macie czy nie?? Tak organizacyjnie pytam w sumie z ciekawości :p

magmus ja mam bezowo ciemne łóżeczko z pieskiem namalowanym więc ja cię nie zainspiruje :p :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025381 przez aggi
Zabijcie mnie za ilość postow ale boję się że mi pokasuje :p

nat witaj w klubie ja też z tych złych matek co na nfz szczepia :p zaciskam bardzo mocno kciuki za Ciebie i oczywiście Helenkę !!! :*

Amen :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025384 przez magmus88
Hej :)

My właśnie wróciliśmy z urodzin...

No u mnie ani taka dostawka ani kosz mojżesza raczej się nie sprawdzi.... w tych moich 2 pokojach :D będę inwestowała w zwykłe łóżeczko. Myślałam, ze pokażecie mi co fajnego Wy macie :PP ehhehe i te sprawy hehehe.
Sandra - fajne łóżeczko... podasz nazwę? Albo gdzie je szukać. Cieszę się, że z teściem lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025386 przez aggi
magmus ja takie mam tzn Maksiu ;)

ale jak białego szukasz to moje się nie sprawdzi jako inspiracja hehe :p ale ogólnie polecam :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025390 przez Pumcia
Ha ha ha Moofka Twoja Zosia to dobry przekaznik :woohoo:

Magmus a ja mam takie łóżeczko z całym kompletem brałam, zeby się nie bawić :lol: i wziełam z szufladą, miałam nadzieję że mi sie przyda - powiem Ci za jakieś - pół roku czy jest ok bo nadal w kartonie nie rozłożone :woohoo:







Nat - bądz dobrej myśli - my też jesteśmy :side:

Aggi to Ty też masz teściową na 102 ? :evil: He he :) co do elektrycznej niani to najbardziej mi o te wesela chodzi, bo będa wyjazdowe i będziemy brać hotel. Sama nie będę cały czas siedzieć w pokoju tylko doglądać będziemy wiec niania sie przyda :) a co do domu - to u mojej teściowej nigdy nie jest cicho i myślę, ze mogłabym nic nie usłyszec :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025391 przez natB
Kurna dziewczyny czuje sir milion razy lepiej! Antybiotyk zaczął działać uf...Wczoraj jeszcze ok18 złapał mnie kryzys, ale wieczorem było już dużo lepiej...

aggi oj my to na temat tesciowych byśmy mogły się powymieniac,, fajnymi. Opowieściami... Moi w ogóle wszystko mają w pompie, dogadywanie na każdym kroku...Oczywiście wszystko złośliwie nawet teraz, jak jest taka sytuacja u nas jak jest. Nie oczekuje od nich współczucia, chociaż to chodzi o ich wnuczke, a nie o mnie euh... Ja tam jak krowie na rowie nie będę tłumaczyła jak wypada się zachowywać, żeby mi nie truc życia Grr :/

milunia co do niani musisz poczytać o tym jaki mają zasięg kochana... Bp to ze kupisz to wiesz jedno, a okaże się, że wyjdziesz za drzwi pokoju i stracisz zasięg ;) dlatego wg mnie warto zainwestować... :)

miridziękuję bardzo :)

Ja juz wybudzona przez Władka, pijemy herbatkę, oglądamy Boba Budowniczego i zaraz wstajemy, bo musze się dopakowac, potem kierunek Poznań do mojej mamy tam zostawiamy małego i jedziemy do Łodzi... Jakoś to będzie, wszystko dla małej... :)

magmus my mamy z Ikea łóżeczko ;) jestem zadowolona zresztą jak że wszystkiego z Ikea :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025392 przez Sandruska1995
aggi nie nie mamy. Planowaliśmy na wakacje . Ale okazało że się moja mama bierze 6 mają a potem przód w sierpniu więc przekładamy nasze plany. w kwietniu minie 5 lat razie więc czas najwyższy :laugh: ..o! Natan mój miał takie same tylko z żyrafa łóżeczko. ;)

natB pisz nam relacje . Trzymamy kciuki . Musi być dobrze masz dobrą opieke. :kiss:

pumcia ja też kupuje z całym wyposażeniem.
Podziękowania: aneta32

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025398 przez Pumcia
Nat to z elektryczną nianią chyba miało iść w moim kierunku a nie Miluni :woohoo: pomyliłaś śledziówy :evil: kurcze ale co do zasięgu to masz racje - więc chyba jednak zainwestuję :) 3 maj się i odpocznij jak tylko będziesz miała okazję :)

Sandrusia - ja też mam z żyrafką, zależało mi też na tym żeby kolory były uniwersalne bo chciałabym zostawić dla kolejnego bobasa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025400 przez Pumcia



:evil: :evil: :evil: Ziajek czy mam iść Ci na ratunek bo zaklinowałaś się w fotelu i nie masz jak się odezwać ? :evil: :evil: :evil:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025412 przez magmus88
Ziajek leci w kulki :P już od jakiegoś czasu...
a o joannie już nie wspomnę hehehe

Za niedługo jedziemy na obiad do rodziców a potem może jakieś zakupki... Ubraniowe. Bardziej dla męża bo ja póki co w siebie jakoś bardzo nie inwestuję... bo na tą chwilę mieszczę się we wszystko... a nie wiem jak będę za chwile wyglądała :PP Jedynie kupiłam sobie z miesiąc temu spodnie ciążowe bo była fajna promka - za 4 dychy. Więc nawet jakbym miała później coś przeszywać to nie będzie mi szkoda :)

Jutro mam endokrynologa... później jadę do znajomej, która w paźnierniku jak się nie mylę urodziła drugiego malucha... I jeszcze u nich nie byłam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025418 przez Miluniaa
Puma tak siedze mysle jak Ci dokuczyc i nic do glowy mi nie przychodzi ;p;p;p :evil: :evil: :evil: :whistle: :whistle: :whistle:

A wiesz czego sie bałam jeszcze przed porodem ?? ściagania szwów miałam taka schize , ze za szybko mi sciagna i sie wszystko rozejdzie i wiesz co sie okazalo ? Że w naszej klinice dają tylko rozpuszczalne przy sn :cheer: cudowna rzecz bo te scciaganie tez pewnie do przyjemnych nie nalezy, kolezanka usk rodzila to mowila, ze prawie nic nie bolalo sciaganie no ale wiesz lepiej jak tam łap nikt nie pcha ;) :)
A szwy dopiero po 2 tyg zaczely mi sie rozpuszczać dzisiaj zauwazylam, że polowy już nie ma, a wczoraj jeszcze byly ;p;p

JA chyba sie zdecyduje na szczepionke 6 w 1 najdrozsza ale najmniej klucia... teraz sie zastanawiam nad pneumokokami ale nie wiem czy to jest sens takie malenstwo ona i tak ze mna bedzie siedziala, no i czy jak zaszczepie to nie bedzie za duzo jak na jedna wizyte ...


natB super ze jest lepiej ! Cały czas podczytuje z nadzieją, że Helence cofneły sie wszystkie torbielki
Sandra jak tesc??

Co do łóżeczka ja nie chciałam białego chciałam w kolorze mebli i wybrałam taki jasny brązowy, czytałam różne rzeczy tez o polce na dole jednak mi sie przydaje na moich metrach musze jak najwiecej upchac i najmniej miejsca zawalic ;/ chociaz kurz sie zbiera i musze czesto ja wycierac ;)


Pierwsza wizyta na forum od 2 tygodni na spokojnie z herbatka ... boze jak dziwnie mała śpi w łóżeczku, a ja mam chwile relaksu tylko dla siebie ;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl