BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 5 miesiąc temu #1025041 przez Sandruska1995
aklim jako że byłam nie pełnoletnia jak urodziłam mieszkaliśmy u mojej mamy . Przeżyć nie mogła, że ja dziecko na spacer biorę a go nie weranduje. - chyba jakieś zabobony. :laugh:
Bo ona jak urodziła moją siostrę 3 lata przedemna w sumie , urodziła 1 grudnia . To ją pierw kilka tygodni w wózku przy oknie stawiała a nie wyszła na dwór :laugh:
Podziękowania: sanwro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #1025054 przez Sandruska1995
Co taka cisza ? U mnie 4:35 a ja już nie śpię a nawet już M bułki do pracy zrobiłam :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #1025056 przez magmus88
Samdra... o tej godzinie to ja się na drugi bok przekręcałam :D ehehe

Słuchajcie dziewczyny mam pytanko... czy któraś z mam ma szumisia? Jak się sprawdza??

Trzymajcie dziś za mnie kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #1025069 przez Sandruska1995
magmus dużo pozytywnych opinii czytałam na temat tego misia szumisia. Moja koleżanka również zakupiła bo jej mały nie chciał w wózku być wcale a tak odrazu zasypia lub uspokaja się przy nim . Ja go kupuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #1025071 przez Miluniaa
Ja nie mam i nie kupuje bo to dziala na zasadzie jak suszarka, sprawdzalam na swojej malej jak wlaczam suszarke czy odkurzacz krzywi sie strasznie wiec nie u kazdego zadziala ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #1025082 przez aklim88
Magmus - moja szwagierka miała ale i tak po pewnym czasie puszczała te szumy z telefonu. Efekt był taki, ze mały spał z tymi szumami jak miał jeszcze 2,5 roku, bo bez nich wszystko go budziło. Przy drugim dziecku tego w ogóle nie używa.

Ja nie miałam. My przez chwile używaliśmy suszarki jak Ala miała kolki i tyle. Małemu próbowałam na telefonie włączać odgłosy morza ale w niczym mu to nie pomagało wiec przestałam



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #1025106 przez miri66
Jak mój syn był mały to chyba tkich gadżetów nie było Ale nigdy nie miałam problemu z jego zasypianiem. Od pieszych dni w domu jak był usypia wylaczalismy światło albo mini lampeczka było zapalony zawsze tetra pieluchy kolo buzi i usypial. Teraz jak jezt juz duży tez musi się do kołdry przytulic i mieć zgadzone światło. W drzemki w ciągu dnia zakrywa sobie twarz tetra i moment spał. Ale jak widzę szum czy śpiewanie dziecku do snu czy czytanie albo opowiadanie bajek tez jest efektowne. Każde dziecko do czego innego jest przyzwyczajone. Z tym ze nie proponuje zmian u nas nie pomogło jak spać go ciocia chciała położyć spać przy mocnej lampie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #1025157 przez Sandruska1995
Kobiety co się z Wami dziś dzieje ? :blink: cisza cały dzień a jutro będę miała nazdrabiania :laugh:

Ja zrobiłam dziś na obiad buraczkowa. Taka miałam ochotę na nią. :D Idę zaraz na wagę liczę że poszła w górę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #1025164 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #1025166 przez magmus88
Kurcze nat... chyba wszystkie nieszczęścia na Ciebie spadły :( zdrowiej!

Sandra! Brzucholek pokaźny!!! Jak na ten tydzień oczywiście hehehe. Super :) Ja pos obie jeszcze nic nie widzę.... ale ja mam swój brzuch duży :( ciąża spożywka hehee


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i faktycznie dzisiaj cisza na forum :D

Wszyscy przygotowują się do weekendu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #1025173 przez niagara
Witam, faktycznie świeci tu dziś pustkami ;)

Magmus ja nie miałam, ale przy drugim dziecku chyba kupimy ;) W sumie wszystko już mamy po Julce więc moglibyśmy zaszaleć z gadżetami ;) Moja córcia nie miała problemów z zasypianiem, w ogóle złote dziecko mi się trafiło więc myślę, że kolejne było by diabłem wcielonym więc każda pomoc się przyda ;)

Nat współczuje, wiem co to jest zapalenie zatok, kilka razy przechodziłam, nic przyjemnego. Zdrówka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #1025187 przez Pumcia
Nat - o matko ! Ciebie naprawdę łapie wszystko co nie powinno - za jakie grzechy ?!!! musisz dać rade dla dobra Helenki . . .

Aggi - dzięki Młoda za życzenia :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
3 mam kciuki, zeby jak najlepiej załatwili sprawę z Tobą w pracy :side:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aklim - dziękuję Łobuzie - i wzajemnie - Duża rośnij :kiss: Dręczysz nas tym chlebkiem wiesz ? on mi aż pachnie, bo moja babcia kiedyś robiła w piecu - mistrzostwo świata :) A że nikt więcej tego nie robi to od 10 lat nie jadłam takich pyszności ;/

Sandrusia - to Ty ile miałaś lat jak urodziłas pierwsze dziecko ? :)

Niagara - co do gadżetów - masz może nianie elektryczną ? Bo jestem w fazie szukania - tylko mnie interesują z kamerą i za cholere nie wiem czym się sugerować ;/ jest tego mnóstwo - motoroli są fajne ale i drogie ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #1025202 przez niagara
Pumcia mieliśmy tylko monitor oddechu, niania nie była nam potrzebna więc nie pomogę ;)

Kiedyś w Pani Gadżet były testy niań i chyba z angel care polecała ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #1025210 przez Pumcia
Pani Gadzet powiadasz ? :woohoo: jak ja nie cierpię Ibiszowej :sick: ale ok sprawdzę ile to kosztuje i opinie :side:


OOOOOOOOOOOOO nie ! :woohoo: 699 zł najtańszy z kamerką ? :evil: aż tyle to nie dam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #1025215 przez Miluniaa
pumcia zapisujesz sie normalnie na wizyte na dol tylko za wizyty przez 6 tygodni nic nie placisz :) ja mam i monitor i nianie video ;p i to i to super mi sie sprawdza a bez monitora nie przespie nocy nudze sie i sprawdzam czy lampka miga ;p;p a najlepsze jak wstaje w nocy i mala wyciagam i zapomne wylaczyc wyje na pol bloku hehehehehe
hormony lepiej jestem na etapie szczepien i jak pomysle ze niedlugo mam isc to tzez lzy w oczach , a wy jakimi szczepilyscie
ps. sorka za bledy ale jedna reka zajeta a jedna to nawet znakow zapytania nie zrobie ;p;p ale krolowa je wiwc nic nie poradze ;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl