BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 3 miesiąc temu #1025420 przez Sandruska1995
milunia życzę CI takiego relaksu codziennie :) a z tesciem już lepiej . Jedziemy później do niego posiedzieć trochę.

A mnie wysypalo na twarzy syfami. :evil:

Jutro rano będę dzwonić o to mieszkanie niżej. Trzymajcie kciuki. :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025429 przez natB
Ja juz po przejęciu, leżę i się nudzę yhm... Szczeka mi zaraz odleci :/ w aucie chodziło ogrzewanie i myślałam, że tam zejde.. Mam nadzieje. Ze ból minie, jak nie to poproszę o coś przecibolowego, bo umrę yhm..zatoki dalej mi dają w kość...

W ogóle dziś wszyscy maja zły dzień heh, pani doktor na przyjęciu tez niezbyt miła:P...
Położne jakby trochę śpiące heh :P ale mają protest w tym szpitalu, wiec może dlatego :P

pumcia ano sorry :D wiesz ja nie mówię, że droga to dobra :) poczytaj, bo może jest jakiś tańszy odpowiednik Angel care:). Ja nie żałuję zakupu, bez niego nie dałabym rady w tym domu heh :) zresztą teraz nam się przyda dla małej ;) działa bez zastrzeżeń ;)

milunia niestety wszystkie torbiele nie znikną, no ale nadzieje zawsze można mieć :)..

Kurka miałam ktg i coś wyszło wysokie tętno małej, ale to było przy ruchach, skurcze na bardzo niskim poziomie uf :).. Nie mogę się doczekać jutrzejszego usg :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
oczywiście bez urazy dziewczyny, gdybym któraś urazila.. Ale u mnie w szpitalu tez leżałam z dziewczyną z nadwagą spora i miała to samo ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025435 przez ziaa
Ohoho, ktoś tu za mną tęskni!! :D :evil: :evil: :evil:
Szatanie pierwszy raz w ten weekend siedze na własnej kanapie! Jak chcesz mi pomoc to wskakuje w dresik i na godzinie choć że mną pobiegac! Forma od kanapy się nie zrobi a na zamierzam ten półmaraton ogarnąć :D a rzucilas okiem na nianię firmy TOMY? Znajomi bardzo sobie chwalą :)
No to melduje: @ przyszła w terminie. :( także od wczoraj pije ziółka :)
Dziś miałam pierwszy raz morsowac w przereblu, a tu malpiszon pokrzyżował plany :/ mam nadzieję, że się zbytnio nie ociepli i za tydzień wskocze w bikini! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025437 przez ziaa
No ale i tak 3/4 dnia spedzilidmy nad jexiorem, bo moj brat morsowal. Nad woda gruba impreza - ognisko, kiełbaski i te sprawy, także jestem dotleniona że szok :D
Dzisiaj tak z telefonu pisze i nie moge sie cofnac do tego co pisalyscie, więc jutro odpisze każdej coś z osobna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025442 przez Miluniaa
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Puma z wielkim brzuchem i jogging :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Dobre Ziajka :evil: :evil: :evil: no co Puma ubieraj sie w dres!! :whistle:


Mamuśki ratujcie co robiłyście jak bobas nie mogl zrobic kupki ? Moja zapiera sie od rana, denerwuje i nic ;/ juz masowałam, kładłam na brzuszek nie wiem jak jej pomoc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025443 przez martyna_z
Tak czytam Was i doszłam do wniosku że brak tu dobrych wiadomości. Szczególnie tych ciążowych. Ja na razie też jeszcze takich nie mam. Byłam na usg i w 11 dniu cyklu pęcherzyki jeszcze dość małe. Dwa dominujące. Następne usg we wtorek. A jutro idę do rodzinnego bo mnie od tygodnia pięta boli tak że chodzić nie mogę.

Bardzo podobają mi się te łóżeczka i których pisała aklim. Takie dostawne. Ale trochę drogo wychodzi bo i tak trzeba kupić normalne. Chyba że uda się odkupić :-)

Nat zdrowia teraz szczególnie dla Ciebie a za Helenkę kciuki cały czas trzymam.

Miluniaa a gdzie zdjęcie córci? Wygląda na to że dobrze sobie radzicie sądząc po ilości twoich wpisów :-)

Sandruśka oby teść jak najszybciej wrócił do zdrowia. I trzymam kciuki za mieszkanie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025444 przez Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025446 przez magmus88
Hahah Milunia :) Świetna mała.... Poważna jak nie wiem... chyba po mamie :D
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025447 przez Sandruska1995
milunia jaka poważna malutka. :)

Byliśmy u teścia . Wszystko dobrze . Zauważył , że mam brzuszek nawet. Teść dzwonił o to mieszkanie i jutro będzie wiadomo :) trzymać kciuki kobiety :woohoo:
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025455 przez Pumcia
Milunia a widzisz Bozia pokarała pustką w głowie :woohoo: :woohoo: :woohoo: patrz bo Ci tak zostanie buahahahahahahhah :evil: Rozpuszczalne ? To czad ! :laugh: jeden raz mniej rozłożę nogi :evil: Słodka Księżniczka :kiss: po cioci Pumci :whistle:
Grabisz sobie oj grabisz Sledziu :woohoo: :evil: a Ty se popływaj - do góry brzuszkiem :evil: :evil: :evil:

Magmus jest takich pare perełek co myślą, że ich nie " widzimy " - np. Brown ! :evil:

Nat - to zatkaj jej nos spinaczem :evil:

Ziajek no pewnie, że się stęskniłam - a co nie wolno :P ? Katarzyna morsem ? :woohoo: gdyby mi nawet dopłacili to nigdy w życiu ! Gorące termy to ja rozumiem :whistle: Kochana ja w dresik do biegania wskoczę ale po urodzeniu bo już słoniątko Pumcia utyła 8 kg ;/ i ciężko mi po schodach chodzić na 3 piętro a Ty mi z bieganiem phi nasmiewaj się naśmiewaj - Ciebie też to czeka :P
Smakują ziółka ? :evil: te do parzenia a nie te co na imprezie przy kiełbaskach miałaś :evil:
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025468 przez niagara
Witam wieczornie :)

Milunia na zaparcia możesz próbować herbatkę z kopru włoskiego, kropelki biogaja, albo dicoflor- u nas się sprawdzał. Doraźnie możesz też stosować czopki glicerynowe.

Jak mała nie będzie miała kontaktu z dziećmi to szczepienie na pneumokoki nie jest potrzebne. Zawsze możesz w późniejszym czasie doszczepić ;)

Cóż za powaga :laugh:

Ziajek przytulam :kiss: Ja od nowego cyklu też mam zamiar wystartować z ziółkami. A wrzuciłabyś mi fotkę opakowania, bo nie wiem jakie i gdzie mam zamówić :blush: :P
Chcesz zostać morsem? Brrr na samą myśl mi zimno :blink: :laugh:

Nat biedna, jak nie urok to sr***a :P proponuje stopery do uszu :P

Magmus special for you, nasze łóżeczko, znaczy Julki :P

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025479 przez magmus88
O Nefri :) takie mi sie podoba. Co to? :D hehe Proszę namiary :)
I czy ma wyciągane szczebelki??

Ziajka - chyba żartujesz z tym morsowaniem.... za żadne skarby :D Ach ta małpa wstrętna :( Ale... Nowy cykl, nowe nadzieje :)

Niagara - ja mam ziółka... magiczne, od Pumci. Ani razu nie używane. Możemy się dogadać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025489 przez niagara
Laski mam 18-19dc i chyba zaczyna mi się @, to możliwe?! :blink:
Fakt ostatnio skracają mi się cykle, no ale bez przesady. Kiedyś miałam równo 28, teraz tak różnie 27, 26, 25, no ale 18 to już przesada :(
Miała tak któraś? Boję się, że to może być faza przedmenopauzalna :( Ja mam 27 lat! :( Nie czuję się tak stara...
Jutro umawiam się do gina, ale moj przyjmuje w poznaniu, a tu mam takiego co terminy ma kosmiczne i nie wiem czy czekac, czy leciec od razu. Załamka, no :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025490 przez Nefri
Magmus ja mam takie łóżeczko podobne do Pumci, tylko bez szuflady i z misiem z balonikiem na rysunku. I bez baldachimu itp.
Nat trzymam kciuki za jutrzejszw ust i za dzisiejsza noc. Mam nadzieje, że uda Ci się oko zmruzyc ;) ja też mam alergie na chrapanie ;)
Milunia ja szczepilam 5w1, tak mi poleciła nasza pediatra, powód taki sam jak u Niagary. Do tego szczepilam na pneumokoki, meningokoki i rotawirusy. W tym roku zaszczepić chyba jeszcze na kleszczowa zapalenie mózgu. teraz Eryka będę szczepic tak samo. Tymek kazde szczepienien znosil bardzo dobrze. jak był mniejszy to nawet nie plakal. przy ostatnich już histeryzował, ale potem czul się dobrze ;) mala faktycznie poważna jak na swoj wiek :laugh:
Pumcia ja miałam nianie taka zwykła elektroniczna, kosztowała ok 200zl, patrzylam faktycznie na zasieg, żebym mogła też bedac na działce małego słyszeć, nawet jak zostawię go w domku i beđe siedzieć na dworze. Ale w naszym dwupokojowym mieszkaniu też się sprawdzana, zwłaszcza jak latem wiedziałam na balkonie a mały spal w sypialni. Teraz się przyda dla Eryka, jak już zamieszkany w domu, bo na razie jej nie uzywam.
Pytalyscie o szumisia. Ja teraz dla Eryka kupiłam i czasem go uspokaja, ale bez szału. Ogólnie jednak polecam, ma kilka dzwiekow, takich jak bicie serca, szum fal, silnik samochodu no i można regulować glosnosc, wiec można nastawić na taki cichutki, ze nawet mnie usypia :) tylko ja mam tego polskiego szumisia, nie whisbeara.
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025492 przez Nefri
Niagara a może progesteron coś szwankuje? Albo owulacja tak Ci daje znać w tym cyklu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl