BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 3 miesiąc temu #1024864 przez Patikierc
Yo Yo B) :D

NatB-mówisz mi masz :kiss:

Powinnam dostać po dupie że się tu nie udzielam ale mam total brak czasu :whistle: na majóweczkach jeszcze jakoś mi się udaje ale tu już nie mam czasu ale podczytuje :blush: inkognito was bez udzielanie się.. ale w lutym może już przystopuje z pracą więc będę miała więcej czasu więc kto wie :P

U mnie wszystko OK będzie Jagoda B) zdrowa,ale już ma paskudny charakter najpierw się nie chciała ujawnić teraz co USG to widzę ją tylko przez rączki bo się zasłania.. Chwale się zdjęciem :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Brzuchol rośnie już 5,5kg do przodu :D Teraz czeka mnie najbardziej znienawidzone badanie krzywa cukrowa,już się cieszę :D Akurat mam detoks od słodkiego do niedzieli to jak pójdę na badanie to jeszcze ze smakiem wypiję ten kubeczek :D

Gdzie zaginęła Joanna ja się pytam! :D Muszę do niej na FB napisać gdzie się podziewa bo ona to już przegina :D :evil:

U was widzę jak zwykle choróbska :D Ale nie dać się!

NatB-cały czas trzymam za Ciebie i córunie kciuki i nie dopuszczam myśli żeby mogło być źle!
Aggi- Maks przystojniak,co zaglądam to czekam na jakieś wieści ciążowe twoje :whistle: ja ci mówię za to czekanie będą bliźniaki :D

Magmus- co ja patrze już 13tc :ohmy: kiedy jakieś wieści kto zamieszkuje twój domek?
Aklim-cóż mogę powiedzieć Robercik również rozkosz na podniebieniu :D aż chce się schrupać :D siostra wywiązuje się super z obowiązków i tak trzymać!
Milunia- zazdroszczę że już po.. czy już zdjęcie było zamieszczane córci? Czy coś przegapiłam? Co do porodu B) szacun też taki chcę a nawet lżejszy :D :D :evil:

Pumacia- zarazo jak tam twój brzuchol :P chłopok? tak dobrze doczytałam.. ale uciekło mi imię :blush: czuje wstyd i zażenowanie :D
Sandruska- gratki,a teściami się nie przejmuj,może po prostu się odizoluj od nich po co ci nerwy..
I oo proszę jakieś testy owu się pokazały..

No i uciekam dopijam kawę i ruszam do pracy,zarabiać na wyprawkę dla dziecka :D
Sciskam was mocno :kiss:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024865 przez Patikierc
Nowa strona B) wzruszyłam sie taki zaszczyt :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024867 przez aggi
Dzień dobry ;) Pobudka 2;30, mleko, posmarowałam mu te plecy, a potem godzina gadania do siebie. Dzisiaj po 17tej jedziemy do teściowej, potem do mojej babci. Maksiu pokolorował kartki, ja powycinałam serduszka :) Także 'prezent' od niego jest. Do tego słodkości. Pięknie śnieg u mnie sypie :) Nie mam pomysłu na obiad ;) dla Maksia oczywiście. Bo my dziś niezdrowo :P Kiełbaska smażona z cebulką, ziemniaczki mmmmmmmmmm :)

magmus jak powiesz w pracy to masz szansę na umowę do dnia porodu itp itd ? trzymam kciuki. Gdybym ja to wiedziała od czego to uczulenie ma :(

niagara
u nas na razie nic nie jest lepiej, tyle że się nie drapie po posmarowaniu i po syropie. Lekarz mówił że jeśli coś go uczuliło miejscowo np koszulka wyprana w beznadziejnym płynie to reakcja może schodzić nawet 2tyg. Także czekam....

miri owu przed Tobą bo kreska ładnie ciemnieje :) na uspokojenie ja brałam tabletki ziołowe kupione w aptece. Nie działały mocno, ale faktycznie efekt był. Ale to przed ciążą brałam na stresujące sytuacje.

magmus mi się wydaje że to nie późno ta owulka u miri :) Ja miałam z Maksem jak się udało w 19dc :) A w zeszłym cyklu to nawet mi się w 21dc maliny pokazały :) ale drugą fazę cyklu mam stałą więc wiem kiedy ma być @. Wydaje mi się że jeśli miri ma drugą fazę w normie to nie ma co się martwić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024868 przez aggi
Pati kope lat :) nie ładnie tak nas zostawiać po takim czasie bycia z nami :blush: :evil: śliczna dziewczynka :) glukoza nie jest taka straszna. Mi bardzo smakowało :D no co Ty nie przeginaj żadnych bliźniaków hahahahahha :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024873 przez ziaa
Sto LAT STO lat nie żyje Pumcia nam!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Sto lat w szczęściu i zdrowiu Szatanico! Obyś nigdy nie straciłam Szatańskiej mocy! :woohoo:

A tak poza tym Dzień Dobry! :)

Pati zaglądaj do nas, pokazuj Jagodę i pisz jak się masz! :)
Aggi ja tam się nie znam, ale wiem, ze alergie pokarmowe wychodzą na twarzy ( tak mi lekarka powiedziała jak właśnie z takim czymś do niej przyszłam, że jak na twarzy to pokarmowa) więc chyba te możesz wykluczyć. Może proszek do prania, płukania, szampon, płyn do mycia, nie wiem co jeszcze ma kontakt z jego pleckami?
Miri zaciskam kciuki za maliny i udany cykl :)
Alkim ale mi smaka narobiłaś! Ja na maksa uwielbiam pieczywo, węglowodany to moja miłość :D Dla mnie jak widzę taki chleb to wystarczy skibka posmarowana.. nożem czyli bez niczego:D Śliczny synek i cudna córunia!
NatB ja za to ciut się uciesze, z tych dobrych wiadomości i oczywiście czekam na więcej i jeszcze lepszych! :D

Miłęgo dnia!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024891 przez Pumcia
Dziękuję DiabełQ :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: wow zapamiętałaś :woohoo: niech moc będzie ze mną . . . :evil: :evil: :evil:

Pati - śliczna Jagódka, i tak u Ciebie lepiej widać niż u mnie ;) oj tak powinnaś być wychłostana !!! :evil: mogę mogę ??? Ja pierwsza :woohoo: tak u mnie Boy - Szymon :)

Pózniej Was doczytam bo kumpela na kawkę wpadła :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024912 przez natB
Kurna rozłożylo mnie na łopatki dziś, nie mam siły kochane, żeby Wam dzisiaj cokolwiek pisać.. Leżę w łóżku eh :(
Koszmar jak nie urok to s*aczka na prawdę ;/.. Ciekawe jestem, co mnie jeszcze spotka w najbliższym czasie eh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024922 przez aggi
ziaa tak tak lekarz wykluczył pokarmówke i azs też. Obstawiamy płyn do prania ale pewności nie mam...

pumcia wszystkiego najlepszego staruszko ;) :-)

nat wiem co czujesz, u nas też co chwilę coś od świąt... zdrowiej i nie daj się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024932 przez Sandruska1995
pati dziękuję. :) Chyba też tak zrobię z treściami bo już pomału mam dość ich gadek. :S dziś gadam z teściowa, pyta się mnie ona co jem a ja ze wafelka bo mam ochotę na słodkie a ona , ty zawsze jesz słodkie :evil: ysz!
Śliczna córka Gratulacje. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024978 przez magmus88
Miri no już nie przesadzaj z tymi lekami na uspokojenie.... hehe. Ja też miałam długie cykle.... powiedziałabym, ze bardzo długie - później wyregulowałam to lekami. Głównie luteiną.

Pati - baty po dupsku masz! Fajnie nas olewasz..... no już 13 tc! Leci ten czas.... Jeden lekarz póki co pokusił się o płeć... przychylałby się do dziewczynki... Ale w lutym będę na wizycie umojego lekarza więc zapytam go :) A Jagoda śliczna pannica :)

Aggi - umowa do dnia porodu jest mi zagwarantowana. Bo umowa kończy mi się końcem marca a to jest powyżej mojego 3 miesiaca ciazy. Tak wyczytałam i tak się dowiadywałam w ZUSie

Co do owulacji.... mówię, ze późno, bo jak ja miałam w 17 - 18 dniu to lekarz mi mówił, ze to późno :D

Pumcia! 100 lat szatanie :) Szybkiego i bezbolesnego porodu :)

Sandruska nie przejmuj sie... przecież i tak jestes patyczakiem :D może Ci zazdrości?? heheh

U mnie jutro wielki dzień w pracy hahah sama jestem ciekawa jak podejdą do temu. Od razu dam Wam znać :D

Pozdrowionka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025010 przez Sandruska1995
Pozdrawiamy z piłeczka :cheer:

Jutro wolne od szkoły mam. Mały rano do przedszkola, a ja umówiłam się rano z koleżanką na kawę do kawiarni . Mały relaks ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025015 przez Miluniaa
O mamo ile stron do nadrabiania nie dam chyba rady :silly:
Sandruśka ale masz fajny malusi brzuszek

Na spacerek wychodzimy na razie do kliniki samochodem czyli prawie wcale ale w niedziele planujemy juz wyjsc na 10 minutek ;p
Zdjecie było ale już nie ma wrzuce niedlugo jakies aktualne ;)
oho to sie rozpisałam mała woła takze tego ... do uslyszenia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025016 przez Sandruska1995
milunia oby taki pozostał. U was też taki mróz ? U nas się na dworze nie da wytrzymać 5 minut a niby tylko -6 jest. Ja jak małego z październiku urodziłam, tydzień leżałam w szpitalu a na drugi dzień po wyjściu do domu , już byliśmy w gościach na spacerku u prababci. :)

magmus zazdrość to raczej nie jest , bo jest chuda jak ja :laugh: bardziej to wrednosc taka :evil: . Jak poznałam mojego M był taki chudziutki, a teraz moim zdaniem wygląda jak chłop dzięki mnie . A oni tylko mu gadają - jak ty wyglądasz,idź na siłownię. Ludzie jakby ważył z 100kg :evil:
Najlepiej się unikać. Od czasu informacji o mojej ciąży padło im na łeb. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025019 przez miri66
Magmus ja brałam luteine bo miałam obeowula yjne cykle i torbiele czynnosciowe ale ostatnio widzę ze owulka się pojawia a 32 dc to dużo kobiet ma Tak twierdzi mój gin jak miałam 28 to miałam za którą fazę luteinalna i wtedy nie było szans na utrzymanie i tak właśnie poronilam pierwszy raz ( czyt. tak przypuszcza mój gin ) Na razie nic nie biore daje sobie moment jak się nie uda to musze zbadać męża a potem monitoring chyba taka jest kolejność ? Jak to jest z badaniem pływaków? Przechodziła któraś przez to z mężem ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025038 przez aklim88
Pati - wreszcie sie odezwalas. Super, ze wszystko w porządku. Śliczna kruszynka. Wyślij ode mnie kopniaka Joannie za to, ze sie nie odzywa :evil: :evil:

Ja pewnie Was wszystkich przebije z tym spacerem. Bo urodziłam Roberta w październiku a byłam z nim na spacerze dobę po urodzeniu

Pumcia - sto lat. Js dziś mam imieniny :laugh: także piąteczka

Magmus - trzymam kciuki za jutrzejszy dzien w pracy

Sandruska - ale świetny brzuszek aż zatęskniłam za swoim

Miri - niestety ja nie pomogę, bo nie znam sie na tych wszystkich lekach. Ale myśle ze jak pójdziesz do apteki po cos na uspokojenie i powiesz, ze starasz sie tez o dzidziusia, to doradza Ci cos odpowiedniego. Trzymam kciuki.

Nat - zdrówka. Trzymaj sie kobieto

Aggi - mam nadzieje, ze przejdą juz Wam te choróbska. Ala jeszcze nie przestała kaszleć po ostatniej chorobie, a juz ma katar na nowo. Ręce opadają.

A czy któraś teraz przymierza sie do testu ciążowego??? Jakiś nieurodzaj ostatnio. Aggi tyle testow wyśniła i co?

Miejsce po Miluni czeka

Do mnie dziś dotarł mój mikser. Jestem wniebowzięta... Zrobiłam dziś co prawda tylko kruche ciasteczka i zaczyn na chleb ale wszystko sie wymieszało ekspresowo... Po prostu nie do wiary. Jutro bede wyrabiać ciasto chlebowe. Juz nie mogę sie doczekac.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl