BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 9 miesiąc temu #698538 przez aggi
Kaś ja tam tylko mówię kiedy był sex kiedy nie czysto formalnie :D w trakcie nigdy nie myślę o ciąży, czy o tym by zajść. Docieram do świata żywych i funkcjonujących dopiero po godzince od seksu haha także wiesz :) Ja wszystko niby na spontan czasem coś zaaranżuję:) ale generalnie jak już testuję to fajnie byłoby działać w idealny dzień :) Wiesz o co chodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698540 przez gosia28
Porto kurczaki to faktycznie według obliczeń owu wypada tak na plus minus 16 dc. pozostaje działać tak czy inaczej. Nasze organizmy to jedna wielka zagadka :)

aggi no jacha że się rozumie zaaranżowane ekstra wypasione sytuacje we dwoje w dobrym momencie ;)

Kaś, no nic tylko gratulować synka :) trzecie będzie dziewczynką ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698558 przez Asia K
Cześć kochane :)
Ja tylko na chwilkę się pozegnac :) Mam dzisaj mnóstwo pracy do nadrobienia a już nad ranem wyjexdzam :laugh: Wracam za 2 tygodnie i wtedy ooooo chyba coś w kształcie lektury będę miała do poczytania tutaj co ? :blink:
Na wakacje biore test ciążowy (mam ich 6 z allegro) aaa cooo. Mam tylko nadzieje ze bede miala szanse go zrobic, ale cos czuje ze wróci ze mną zamkniety w opakowaniu a opakowanie podpasek otwarte i zuzyte :(
Dziewczyny - życze wam powodzenia (i sobie tez) :laugh:
papapa
Zamelduje się za 2 tygodnie :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698570 przez Agnilla
Laski pamietajcie, odkad staracie sie o dziecko to zaden seks nie jest spontanem :P po 1 ja przed ide przyszykowac sobie chusteczki nawilzajace, podpaske...skoro mam spac z zawartoscia. I np jak sie cos zaczyna szybko lece siku, bo wskazane, zeby pecherz byl pusty. Poooo maz idzie do lazienki a ja robie swiece :P faktycznie w trakcie nie mysle o dziecku, ale ta cala otoczka i tak wiadomo w jakim celu. To moj 5 cykl staran i wiem co mowie :P strach sie bac i wole nie myslec, co by bylo gdybym miala sie starac 10 lat. U was seksu nie bylo, a u mnie byl ;) ooooj byl ;) zupelnie inaczej niz na gwizdek, ooo bo test pokazal maliny. Ja sobie w tym mcu daje na luz z testami
asiula odpoczywaj, relaksuj sie i wracajcie do nas we czworke! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698622 przez Porto1987
Dzień dobry :)

Moim zdaniem póki sex sprawia przyjemność i nie jest "odbębniany", to jest ok. Gorzej jak kochamy się tylko machinalnie, żeby trafić w "ten moment". Odkąd podjęliśmy wspólnie tą decyzję, to sex wydaje mi się inny, na pewno fajniejszy i pełniejszy :D :D Po wszystkim cieszymy się jak dzieci - zobaczymy jeszcze jak długo :)

Asia K udanego wypoczynku! I niech podpaski się już nie przydadzą przez co najmniej 9 miesięcy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698687 przez Agnilla
Porto masz racje. ja, jak zaczęłam starania to było mega. nawet już kiedyś pisałam, że płakałam ze szczęscia serio :) ale ostatni cykl był okropny. latanie na monitoring, testy owu, lekarz mówi teraz no to do roboty. to juz nie było fajne. ok, cieszę sie, że mi potwierdził, że owulacja wróciła, że mogłam odstawić bromergon, że pęcherzyk pękł, ale cały cykl był pod jednym kątem. to było tak mechaniczne, że oboje mieliśmy dość i zrobiliśmy sobie 2 tyg przerwy. i chyba było to potrzebne, bo znowu jest ok :) aczkolwiek myśli o dziecku nie da się pozbyć ,niestety, tak nas skonstruowano. a przydał by się czasem przycisk off ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698703 przez Porto1987
Agnilla to nawet lekarz wywołał u Ciebie presję :( ale dobrze, że już jest lepiej i że jest owulacja :) a ten przycisk off przydałby się nie tylko, żeby nie myśleć o zajściu w ciążę, myślę, że przy wielu kwestiach by się przydał :D i jakie by wtedy wszystko było prostsze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698714 przez aggi
Asia udanego wyjazdu :) Wracaj cała i zdrowa i z fasolką :P :kiss: :kiss:

Porto święte słowa, uważam identycznie :-) "Moim zdaniem póki sex sprawia przyjemność i nie jest "odbębniany", to jest ok. "

Agni to też zależy jak kto i co do siebie bierze :) Dla jednej osoby przygotowania do mega przyjemnego seksu trwają trzy dni ale wyłącznie po to by zrobić drugiej osobie niespodziankę i w czasie tego seksu w ogóle nie myśli się o zajściu ani nic ale tylko i wyłącznie o przyjemności. Inni mają tak że jak tylko facet w nie wejdzie to myślą 'robić dziecko, bylebym zaszła itd' - a to dla mnie już przesada.

A to że ja Wam tu napiszę że się przygotuję czy zwabię mojego bo test pokazał owu to bardziej w tę stronę by było przyjemnie i PRZY OKAZJI są największe szanse że się uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698717 przez aggi
i tu Porto również moim zdaniem ma rację że lekarz i całe leczenie wywarło na tobie taką presję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698719 przez aggi
niestety szkoda że niema takiego przycisku, przydałby się. Taki reset to chyba jedynie upić się na umór i działaaaać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698723 przez aggi
ale dzisiaj mnie tak sutki rwą że chyba umrę :( jakieś pomysły co to może być? okres powinnam dostać ok 15.07 poza tym na okres bolą mnie całe piersi a dziś normalnie czuję choćby mnie ktoś za sutki ciągnąął :dry:


Dobra dziewczyny ja się szykuję i spadam do miasta bo mam dziś duuużo załatwiania :-) pewnie pojawię się dopiero wieczorem i zdam relację z dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698743 przez Agnilla
no niestety, im człowiek dłużej się stara tym bardziej jest poirytowany, nie życzę Wam tego i trzymam kciuki, byście jak najszybciej zaszły. myślę, że zdrowe kobiety nigdy nie zrozumieją, co czuja te co się muszą leczyć. u mnie jest to tylko 5 mcy a uwierzcie, boli kiedy co chwilę jakaś koleżanka dzwoni, że jest w ciąży a Ty nie możesz. no nie ważne, ja w tym cyklu odstawiam wszelkie testy i kocham sie z mężem kiedy nam się chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698844 przez gusiak
Kochane dziewczyny po miesiacu staran w końcu we wtorek rano odwazylam sie zrobic test....a tam ku mojemu zaskoczeniu i wielkiej radosci pokazaly sie 2 kreski :laugh: !!! Jestem niesamowicie zaskoczona że po pierwszej próbie sie udalo. Ale co teraz? Kiedy wybrac sie do ginekologa by potwierdzic ciaze? Kochane 2 kreski juz sa co teraz, co mogę jeść, czego nie? Czy jakis basem rower mozna? To moja pierwsza ciaza i wiele pytan, wiele watpliwosci.

Dzis mija 5,5 tyg. od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, badania krwi nie robilam - chce jeszcze troche poczekc moze tak z tydzien, poltorej i isc dopiero do gina, żeby potwierdzić ciążę - czy moze powinnam sie wybrac juz wczesniej??? Co mi poradzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698850 przez moofka
Hej dziewczynki :)

ja się starałam z mężem po malinach i on o nich wiedział, ale przy grze wstępnej już o nich nie myśleliśmy :) wiadomo, że im dłuższe starania tym trudniej....

Gosia przyszła @?

Ann jak Martula?

gusiak ja robiłam 2 razy bete, a do gina poszłam w 8 tc. Jem to na co mam ochotę, plywam w jeziorze i chodzę na spacery.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698860 przez gusiak
moofka - a czy ta beta jest konieczna? Miałaś skierowanie czy płaciłaś? No bo ja się waham czy robić te bete (i ewentualnie w jakich odstępach czasowych) czy poczekać i iść do gina? A w 8tc było już słychać serduszko??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl