BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 9 miesiąc temu #698863 przez Agnilla
Iss o ile dobrze pamietam poszla w miare szybko do lekarza, bylo odsyc wczesnie by zobaczyc serduszko ale dostala wlasnie skierowanie na bete. Iss dobrze mowie? :)
jesc mozesz chyba wszystko, procz serow plesniowych i surowych ryb
basen jesli nie łapiesz infekcji tez, ale z glowa. rower odpada, chyba, ze stacjonarny. choc mysle, ze najlepiej o to wszystko zapytac lekarza
ja w tym cyklu o niczym meza nie informuje, chociaz wczoraj sam zauwazyl, ze chyba mam dni plodne to nie zaprzeczylam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698868 przez gusiak
Trzymam za Ciebie kciuki na pewno się uda :)

A co z tym rowerem nie tak? Piękna pogoda...lubię rower - oczywiście nie jakieś tam mega górki i teren raczej równy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698875 przez Agnilla
no wlasnie z tego co mi wiadomo, to rower ze wzgledu na podskoki nie jest polecany. wiadomo, ze jak ktos uprawia kolarstwo to jezdzi cale zycie. nie wiem, ja bym zapytala lekarza. mojej siostrze pozwolil ew. na stacjonarny. na basen dlugo chodzila i duzo plywala, ale ona uprawia plywanie od lat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698879 przez moofka
Gusiak beta nie jest konieczna, ja poszłam bo chciałam na 100% mieć potwierdzona ciążę zanim pójdę do gina. Robiłam 2 razy w odstępie bodajże 3 czy 4 dni żeby sprawdzić czy dobrze rośnie. W 8 tc na bank zobaczysz serducho, u nas biło jak szalone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698894 przez Agnilla
laski, pracuje dalej! :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698904 przez moofka
yeah Agi! To pewnie niezła ulga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698906 przez gusiak
Hmm....Szczerze to nie potrafię się już doczekać wizyty u gina - już chciałabym zobaczyć fasolkę...ale może choć jeszcze poczekam te 1,5 tyg. do 7tc....ech nie wiem :)

Moofka a jak Ty się czujesz? jakieś dolegliwości Ciś dopadły, czy spokój? Widzę na suwaczku że Ty już 15 tydzień. Ja senna jestem i jakoś mam ochotę na słodycze - hmm...nie wiem jak je ograniczać, ale stram się z tym walczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698909 przez Agnilla
ulga ulga, choc jeden problem z glowy. byc moze tylko na rok, ale moze potem bede miala juz siec sklepow wiec sie na zapas nie interesuje :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698927 przez moofka
No Agi na zapas się nie martw, dzisiaj się cieszymy z dobrego newsa :)

gusiak wytrzymaj do 7 tc, wcześniej może jeszcze nie być widać fasolki i tylko się zdenerwujesz. Ja nie miałam jakichś uciążliwych dolegliwości ciazowych, trochę mdlosci ale bez wymiotow, spanie i siusianie. Teraz jest ok. Zamiast słodyczy wcinaj słodkie owoce, będzie zdrowiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #698972 przez issska1986
Hej,

Agni masz rację, poszłam w 4 tc, nic nie było widac, potem beta, i w 6tc miałam usg i było widać małego dzióbka i serduszko :)Dobrze, że się wyklarowało z tą pracą :
)

Gusiag to zależy od kobiety, na np nie mogę się przemęczac, natomiast moja koleżanka do 4 miesiąca jeździła na rowerze, fizycznie pracowała w sklepie więc dzwiganie... Pamietaj że w pierwszym trymestrze najłatwiej poronić, ja np do końca 1 trymestru żadnej pracy i lezeć najlepiej...


Asiulka wypoczywaj i tak wróć z większym obwodem w talii ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698997 przez gosia28
Agi dobry i rok ;)

moof @ nie ma

gusiak z rowerem chodzi faktycznie o wstrząsy, góry-dziury ;) no i możliwość upadku, który może się źle skończyć
a poza tym na część Twoich pytań odpowiedziały dziewczyny na staraczkach, nawet nowy wątek otwarłaś gdzie też dziewczyny odpisały więc czytaj co Ci odpisują :blink:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699018 przez Agnilla
Nooo przychodzi Gosia i wsszystkich ustawia do pionu ;) Gos, ktory Ty masz dc juz? Nosz kurna jak @ nie przychodzi to niech spada na szczaw na 9 mcy i juz ;)
ja jestem u rodzicow dzisi nawet nie bralam zadnych testow. Ta bieganina ma swoje zalety, bo sie nie mysli. A ze urlop za pasem to narzucilam diete...a jaki piekny sernik dzis kupilam :P zaraz go zjem, drzemka i do roboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699034 przez gosia28
Agi dziś 39 dc :P
wiesz, to ja chyba przechodzę na Twoją dietę bo w mojej sernika nie ma ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699059 przez Agnilla
Gos bo ja miekka bula jestem i nie mam silnej woli, trzymam wage, ale zeby powalczyc o maly spadek... I tak zaraz w ciazy bede i sie nie oplaca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699061 przez Porto1987
aggi powiem Ci, że moje sutki to też dziś jakoś przewrażliwione. Nawet czułam piżamę, co mi się raczej nie zdarza. Ale czemu tak może być to nie wiem :unsure:

Agnilla doskonale Cię rozumiem, ale pozostaje nam tylko myśl, że nam też się uda. No musi się udać, ja innej opcji nie biorę pod uwagę. A kochanie się kiedy tylko ma się na to ochotę (szczególnie w tym korzystnym czasie ;) ) zwiększa nasze szanse :blink: Super, że Ci się udało z pracą. Teraz już masz spokojną głowę :)

gusiak gratulacje, że Wam się udało już w pierwszym miesiącu!! Ja niestety co do ciąży to nic nie pomogę, ale chętnie się do edukuję, może mi się kiedyś przyda :P

Gosia ile jeszcze czekasz?

Ja już dziś po teście. I powiem Wam, że jak na moje oko testowa ciemniejsza :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl