BezpiecznaCiaza112023

Czy jestem w ciąży?? - moje objawy

10 lata 4 miesiąc temu #809703 przez Grzyb
WITAM KOCHANE!
MAM TAKI PROBLEM...ALE ZACZNĘ OD POCZĄTKU.
JESTEM 24-LATKĄ, WRAZ Z MĘŻEM POSTANOWILIŚMY OD TEGO MIESIĄCA SIĘ "BARDZIEJ" STARAĆ O DZIECKO NIŻ DOTYCHCZAS. MÓJ CYKL TRWA 25 DNI I JEST REGULARNY OD PONAD PÓŁ ROKU, WIĘC Z ŁATWOŚCIĄ MOGŁAM MONITOROWAĆ SWOJĄ OWULACJĘ, GDYŻ W KAŻDYM MIESIĄCU WYPADAŁA TEGO SAMEGO DNIA. DO STOSUNKU DOSZŁO W DZIEŃ PRZED OWULACJĄ (PRAGNIEMY MIEĆ DZIEWCZYNĘ, A TO JEDEN Z MOICH SPOSOBÓW BY TAK BYŁO) TJ. 04.12.2013. PRZEZ TEN CZAS MIEWAŁAM LEKKIE MDŁOŚCI, CZĘŚCIEJ KORZYSTAŁAM Z TOALETY NIŻ ZWYKLE, MÓJ ZMYSŁ WĘCHU BYŁ WYOSTRZONY, NIE MOGŁAM NOCĄ SYPIAĆ, 5-6 DNI PO STOSUNKU DOSTAŁAM BOLEŚCI W DOLE BRZUCHA JAK NA OKRES. ZROBIŁAM TEST CIĄŻOWY W OK 7 DNIU OD STOSUNKU :woohoo: DODAM, ŻE ZROBIŁAM GO POPOŁUDNIEM, I BYŁ NEGATYWNY. W TYM CZASIE ZDARZYŁO MI SIĘ WYPIĆ DRINKA :angry: WCZORAJ, TJ 17.12.2013 OD RANA POBOLEWAŁ MNIE BRZUCH, DO TEGO STOPNIA, ŻE MUSIAŁAM WZIĄĆ TABL PRZECIWBÓLOWĄ Z ROZKURCZOWĄ (IBUM+NOSPA; ZWYKLE PRZY OKRESIE TO BIORĘ). PO KILKU GODZ (MOŻE 4?) POSZŁAM SIĘ WYSIKAĆ, A JAK WYSZŁAM Z UBIKACJI POCZUŁAM, ŻE SIĘ ZE MNIE LEJE... WRÓCIŁAM Z POWROTEM DO ŁAZIENKI I SPRAWDZIŁAM... POJAWIŁO SIĘ OBFITE PLAMIENIE KOLORU BRUNATNO-BRĄZOWEGO. ZAŁOŻYŁAM TAMPONA. PO UPŁYWIE OK 1,5 GODZ BYŁ JUŻ CAŁKOWICIE PRZEPEŁNIONY. WZIĘŁAM KĄPIEL I PLAMIENIE USTĄPIŁO! :huh: PO NASTĘPNYCH 4-5 GODZ (OK. 23 W NOCY) DOSTAŁAM ZNÓW BOLEŚCI :( WZIĘŁAM KOLEJNĄ DAWKĘ P/BÓLOWYCH I DOSTAŁAM OKRESU...TYM RAZEM JUŻ NORMALNEJ KONSYSTENCJI I KOLORU. NASTĘPNEGO DNIA, CZYLI DZIŚ 18.12.2013 CIĄGLE MNIE BOLI BRZUCH..ZWYKLE DZIEJE SIĘ TAK TYLKO PIERWSZEGO DNIA OKRESU.. A ILOŚĆ "OKRESU" JEST NIEWIELKA.. MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE PLAMIENIE NA CZERWONO. DODAM JESZCZE, ŻE OKRES POWINNAM MIEĆ 19.12.2013, TAKŻE POJAWIŁ SIĘ 2 DNI ZA WCZEŚNIE. MIAŁAM ZROBIĆ TESTCIĄŻOWY, BO JEŚLI DOSZŁO DO ZAPŁODNIENIA W PLANOWANYM DNIU, TO MOŻE TO BYĆ JUŻ 13 DNIEŃ CIĄŻY; BYŁABY WIĘKSZA SZANSA NA WIARYGODNOŚĆ TESTU. ALE NIE ZROBIŁAM :ohmy: CIĄGLE SIEDZĘ NA NECIE I WYCZYTUJĘ RÓŻNE TEORIE NA TO: JESTEM W CIĄŻY, CZY NIE JESTEM? ALE KAŻDY ORGANIZM KOBIETY SIĘ RÓŻNI I INACZEJ REAGUJE NA "NOWE ŻYCIE" W BRZUSZKU :kiss: TAKŻE MOJE DROGIE PANIE, CO SĄDZICIE NA TE MOJE DOLEGLIWOŚCI? JEŚLI PORADZICIE PÓJŚCIA DO GINEKOLOGA, TO JUŻ MÓWIĘ, ŻE DO GINEKOLOGA WYBIORĘ SIĘ PO SKOŃCZONEJ MIESIĄCZCE (O ILE TO MIESIĄCZKA?)BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA SZYBKIE I KONKRETNE ODPOWIEDZI :silly: :woohoo:

Noszę serce pod własnym sercem..
Czuję się za nie odpowiedzialna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809714 przez emma
Szczerze mówiąc, nie znam przypadku, żeby negatywny test i miesiączka zapowiadały ciążę, ale jedyną pewną odpowiedź da test z krwi beta hcg.

Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809723 przez Grzyb
TEST Z KRWI PLANUJĘ RÓWNIEŻ ZROBIĆ.. ALE DO TEGO CZASU CHYBA OSZALEJE Z NIEWIEDZY :P Z JEDNEJ STRONY BARDZO CHCĘ BYĆ W CIĄŻY, Z DRUGIEJ ZAŚ BOJĘ SIĘ... I TE NIEPOKOJĄCE PLAMIENIA, KTÓRE POJAWIŁY SIĘ NA 2 DNI PRZED DNIEM MIESIĄCZKI.. HM...
W KAŻDYM BĄDŹ RAZIE, DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ :side:

Noszę serce pod własnym sercem..
Czuję się za nie odpowiedzialna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811345 przez kristi*
Hej
Dwa rAzy robiłam test i oba wyszły pozytywnie dwie kreski
W piątek robiłam test beta i wyszło 955,7
Powiedzcie że jestem w ciąży bo chyba inaczej nie uwierze
4m-ce temu porobiłam i chciałabym żeby wszystko już było dobrze
Wizytę u gin mam dopiero 20 stycznia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #827773 przez meli1990
Witam. Jestem nowa na forum i chciałam się dowiedzieć czy mogłam zajść w ciąże gdy kochałam się z mężem 23 stycznia rano? Okres miałam 8 stycznia przez 6 dni. A mój cykl trwa 31-32 dni. Ostatnio w miarę regularnie. Chcielibyśmy mieć córeczkę teraz. A nie umiem obliczyć kiedy mam dni przed owulacją dokładnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #827785 przez Asia K
jak dobrze licze byl to twój 20dc - nie wiadomo ile u ciebie trwa faza lutealna . Ja stosowałam testy owulacyjne by wykryc kiedy mam owulacje - w twoim przypadku moglas trafic na kncówke dni płodnych ale zadna z nas ci nie powie czy bylo to przed twoja owulacją :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #827835 przez meli1990
Według moich obliczeń to będzie 15,16 dzień cyklu. Byłam u lekarza 22 stycznia i miałam usg i w jednym jajniku był pęcherzyk ok 1 coś mm ( dokładnie nie pamiętam). Więc mam nadzieję ze będę w ciąży. Też zaczęłam mierzyć ostatnio temp w pochwie i jest 36,3 lub 36,4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #827903 przez gosiak
Temperaturka nie wskazuje na ciąże ani nawet nie wiadomo czy owu była skoro piszesz że cały czas taka temp. Po owulacji i w ciąży temperatura książkowo powinna wynosić 37,2 itp. Do poniżej 37 spada przed @, a przy przeziębieniu to raczej temperaturka idzie w góre a nie w dół :P

No ale życzę abym się myliła ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #827951 przez meli1990
Ja właśnie mam przy przeziębieniu niska temp. Albo może być dwa ostatnie dni nie wiarygodne bo po 6 wstawałam do dziecka a później zasnęłam i obudziłam się i mierzyłam o 7. A wiem że nie powinno się wstawać zanim nie zmierzy się temp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #827979 przez gosiak
Dokładnie tak, tempke mierzy się po przynajmniej 3-4 godzinach snu bez wcześniejszego wstawania ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #828077 przez meli1990
Dzisiaj też wstawałam po 5 do dziecka i zmierzyłam o 7 i było 36,3. A sprawdzałam z ciekawości jaka będzie temp o 7 wieczór i było 37. A według śluzu to chyba mam dni płodne. I jak się tu wyznać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #828174 przez gosiak
Mierzenie wieczorem nie ma sensu :) bo w ciągu dnia chodzisz i zawsze będzie wyższa temp. Niż ta z rana, najbardziej miarodajna jest rano zawsze o tej samej godzinie bez wstawania z łóżka, nawet zaleca się żeby mieć termometr pod ręką by nie wiercić się szukając go, a tym samym nagrzewać pochwe tarciem :silly:

A który masz dzić dzień cyklu? Może skoro śluz plodny masz to nadal jesteś przed owulacją?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #828281 przez meli1990
Wiem że nie powinno się mierzyć temp wieczorem. A dzisiaj jest 20 dzień cyklu. U mnie chyba nie ma sensu ta obserwacja widzę. Bo mam nadżerkę i trudno mi się wyznać jaki jest śluz. Jak się udało zajść w ciąże to fajnie jak nie to będziemy próbować za miesiąc.
A ile powinno się mierzyć temp w pochwie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #828311 przez gosiak
20dc to jeszcze możesz być przed owu ;) mi się zawsze zdawało że mam owulacje jak miałam śluz i temperaturka była odpowiednia (14-16dc)a u gina na monicie kilka razy byłam w 20-21dc i jeszcze byłam przed owu ;) w listopadzie udało mi się zajść w ciąże i p.podobnie w 22 dc bo wtedy mieliśmy przytulanka a wczesniej w 14-16 dc ale z usg ciąża byla mlodsza więc mozliwe że stykło dopiero w 22dc, także czasem nie warto patrzeć na śluzy i temperaturki a robić swoje np przez cały cykl co dwa dni ;)

A ja zawsze mierzyłam 5 min ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #828499 przez meli1990
No właśnie nie wiem już kiedy mam te owulacje. Może już była to może będę w ciąży mam nadzieję. A chcieliśmy dziewczynkę teraz jakby się udało bo mamy już synka. Choć trochę się boję że mogę mieć jak przy pierwszym dziecku skurcze już w 7 miesiącu ale na szczęście udało się je powstrzymać i później urodziłam 8 dni po terminie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl