BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 7 miesiąc temu #926606 przez natB
Joanaale SUPER :D cieszę się :) 3mamy kciuki :)... a ja wysprzątałam kuchnie, dół domu i dzisiaj już nic więcej nie robię... a nie edit robię... muszę pranie po raz enty zrobić, a czeka jeszcze na mnie góra prasowania... dla Włada ugotowałam zupkę jarzynową, ale jakaś zawsze mi taka jałowa wychodzi.. dodałam trochę papryki słodkiej, bazyli, gałki wszystkiego, a ja dalej czuję jałowiznę, wiem, że on takie musi jeść, ale hmmm kurka włoszczyznę też włożyłam, a jakaś taka dupowata wyszła... jakieś sprawdzone przyprawy ?... nawet dodałam trochę soku z jabłka, które mu ugotowałam do kaszki, albo ryżu :O... AAA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926656 przez AnaSylv
Joana równiż trzymam kciuki:)

NatG ja z gotowania jestem noga więc nie doradzę...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #926671 przez JoanaG
Dzieki Dziewczyny :) nie nakrecam sie... :/

Nat a probowalas do zupki dodawac jakies platki ryzowe/kasze/ lane kluseczki? To zawsze sprawia ze zupa jest bardziej tresciwa :) ja gotujac tez uzywam w zasadzie tylko soli, pieprzu i ziol, jedynie co robie inaczej to pomidorowka do ktorej uzywam przecieru pomidorowego z kartonika z biedry plus troche koncentratu podsmazonego na lyzce masla ;)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926687 przez Karolincia
Hej Kobitki :)

Joanna - trzymam kciuki !!mocno !! :) :*

Nat B - moze dodaj pulpecika z mięska mielonego ugotowanego ? platki ryzowe lub lane kluseczki?? :)Ja odpoczywam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926738 przez JoanaG
Karola dla dzieciaczkow moje kolezanki czesto dodaja platki lub kluseczki ja czasami tez daje kasze jak gotuje dla nas, z reszta my jestesmy kaszoholicy wiec nawet do wigilijnej grzybowej dosypuje kaszy perlowej i zawsze jest czad :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927014 przez emilia1410
Hey dziesczyny dawno nie pisalam zalatana bylam jak niewiem;)
Karolcia jak tam ciaza?? Jakies objawy masz?? Kiedy wizyta??
Ja nadal nie mam okresu juz 9 dni, troche mdlosci mam , ale nie wiem czy to cos oNacza czy poprostu bo jestem przeziebiona troche.
Trzymam kciuki za dziewczynki starajace sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927055 przez JoanaG
Emilia w moim odczuciu powinnas zmienic gina bo to co piszesz nie jest normalne i dobrego i rzetelnego lekarza tez by to zaniepokoilo a nie stosuje spycholandie.... ale to tylko i wylacznie moje odczucie....





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927062 przez Sophie25
Hej kochane :)

Maz.chce starac sie za rok wiec odejde bo nie starajaca ...
3mam kciuju za Was slonca !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927076 przez emilia1410
Nie rozumiem dlaczego mam zmienic. Ja u lekarza bylam 5 miesiecy temu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927084 przez natB
Sophie nooo przestan... przecież ja też się nie staram :), ale moje listopadówki zawalają z postami heh :P:P oczywiście tylko siedzimy tam w 2-3 i koniec... trzeba z kimś pogadać trochę zostań, albo napisz gdzie jeszcze piszesz to się wbiję ;P..

Emilia brak okresu i mdłości przez przeziębienie nie halo... a masz jakieś problemy z tarczycą?... owu był, okresu brak, zrób test, bo na co będziesz czekać...

Laski pytałam o przyprawy, może źle się wyraziłam :P... lanych kluseczek nie może, bo ma alergię prawdopodobnie na jajko :), wiem że są do kupienia takie bez jajek, ale mały lubi bardzo makaron, kaszę nieważne jaką, wszystko zje :) tylko brakuje mi jakiś takich aromatycznych przypraw :), ale wiecie tamta zupka mu ładnie smakowała :)...

Wczoraj byliśmy na sali zabaw na urodzinach mojej chrześniaczki, ale Wład szalał tylko w autku by siedział :)

Karolina co tak mało się ostatnio udzielasz? coś się stalo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927086 przez Sophie25
Nat miło mi tez było pogadac tu bo moje czerwocówki to juz wogole nie pisza tylko mamy swoją grupe na fb i teraz tylko na facebooku piszemy :)
Takze forum bardzo lubie i sie udzielam z Wami mi było super fajnie wiec jak tylko pozwolicie zostaje :D
Nat ja daje małej bazylię,sol,pieprzu troszkę np jak krupniczek robie na skrzydełkach to pieprzu sporo daje zajada ładnie :)
Super Wład ze tak sie bawiił moja miała randke ostatnio z Mikołajem ui za reke szli razem hah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927090 przez natB
No u nas też listopadówki udzielają się a fb, ale dla mnie tam jest mało przejrzyście :P...

Hoho randki już :D Sophie, a Tatuś pozwolił :D?... aa no właśnie miałam Wam pisać, jak na spotkaniu dwóch mam z XI, więc Włada bardzo przyćmiły :P... w sumie oczarowały, bo trzymał się maminej "spódnicy" :D, ani rusz bez mamy :P, a tak było marudzenie i płacz... i wiecie, co jest ciekawe, że on lepiej się czuje w towarzystwie starszych dzieci niż takich małych... faktycznie ma kuzynostwo starsze od siebie tak o 3 lata wzwyż :)... aaa sry od 5 miesięcy ma małego kuzyna, ale wiadomo unika go, bo ma ciekawsze zajęcia :P... mam nadzieję, że uda mi się jeszcze z tamtymi mamuśkami spotkać, bo spotkanie było bardzo sympatyczne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927093 przez kasia085
czesc dziewczynki!!!!!!!!!!!!! sophie ja tez sie nie staram ale dziewczyny pozwolily mi zostac. ja malemu daje tylko troszke soli, pieprzu, koperek, pitruszke i raz troszke bazylii. w zupkach dostaje tz ziele angielskie i listek laurowy i to tyle.
emilka ja bym poszla do gn bo cos jest nie tak ze tak bardzo spoznia Ci sie @. niech zrob Ci kompleksowe badania bo tak jak Na pisze moze cos sie stalko z tarczyca.
ale sie nie wyspalam ale warto bylo. :-) takich emocji dawno nie mialam. Brawo Biało-Czerwoni!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927131 przez emilia1410
Na tarczyce mialam badania w tamtym roku. No poczekam jeszcze troche i pojde do finekologa na kompleksowe badania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927140 przez emilia1410
Juz zapisalam sie na jutro do lekarza trzymajcie kciuki;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl