BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 6 miesiąc temu #930466 przez JoanaG
Aga u mnie znow porazka.... @ przyszla juz wczoraj :/ 3 dni przed czasem..., no nic teraz poczekam do piatku za tydzien i pojde na wizyte zrobic posiew i po skierowanie do szpitala :/
Jak u Ciebie sytuacja Aga?





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930467 przez agniesia1152
Emilia to świetnie ! Ja jakoś motywacji nie mam do ćwiczeń w domu sprzęt się kurzy. A siłownia u nas raczej jest niemozliwoscia bo mieszkam w małej miejscowości. Joanna strasznie mi przykro :( ta niechciana @ zawsze musi wsYstko popsuc. Ja jak na razie jeszcze nie dostałam jak do jutra nie przyjdzie to testuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930584 przez JoanaG
Nadal trzymam kciuki Aga :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930694 przez agniesia1152
JoannaG zatestowałam dziś bo nie wytrzymałam ! najpierw nic nie było wkurzyłam się i zostawiłam to i poszłam się zdrzemnąć jak wstałam to zobaczyłam na ten test i była druga bardzo bardzo mało widoczna kreseczka i już sama nie wiem co mam o tym myśleć !! piszą że nie powinno się tego brać pod uwagę ale jak ją zobaczyłam to się ucieszyłam że jest jeszcze szansa ! poczekam jeszcze dzień dwa i znów zatestuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930703 przez Sophie25
Agniesia jak pojawiła sie 2 a nawet bladziutka kreseczka to swietny znak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest ciaza!!!!!!!!!!!!!!!! ja bym nie czekała tylko leciała na bete z rana i obaczyła !!! Kochana nawet bladziutka daje radosc ze jest cud w Tobie CIAZA!!!!!!!!!!!!!! :* :* :* : *

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930714 przez JoanaG
Aga lec na bete!!!!!!!! ;)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930724 przez agniesia1152
Dziewczyny najpierw powtórzę test bo jakoś w to jeszcze do końca nie wierzę ! dziś jeszcze nie robiłam bo moje zapasy testów się skończyły :D ale kupię i jutro z rana powtórzę ! Trzymajcie kciuki żeby coś pokazał ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930817 przez Karolincia
Witajcie moje Kochane :* :)

Dłuugo mnie nie było, ale wróciłam i postaram się być obecna już zawsze !! :)

Agniesia - To jest ciąża!!! Mój teścik tez pokazał drugą blada kreskę :) I co? W kwietniu rodzę!! :) Witam w czerwcowych mamusiach :D Jeśli masz potrzebę taką, to potwierdz to drugim testem :) Ojj Kochana juz Ci gratuluję po cichu :)

Joasiu - bardzo mi przykro z powodu @ :( Pójdziesz do szpitala, zrobią Ci odpowiednie badania i będzie lepiej :* Głowa do góry :*

Ja jestem dziś jakas zdołowana...nic mi się nie chce...odebrałam wynik moczu i mam liczne bakterie, liczne nabłonki, pojedyncze szczawiany wapnia....:( I podwyższony poziom leukoctyów...:( Jestem załamana ....:( Jakoś mi się chce płakać....:( Mam nadzieje, że dzidzia zdrowa moja i jej to nie zaszkodzi... Oby...!! W poniedzialek mam wizytę i usg - przeziernośc karku....stresuje się tym :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930978 przez agniesia1152
Dziewczyny zatestowałam dziś i są dwie krechy !!! dołączam zdjęcie bo muszę wam go po prostu pokazać ! wybaczcie że niewyraźne zdjęcie ! Dziękuję wam pięknie za wsparcie i życzę żebyście też jak najszybciej mogły pochwalić się tymi dwiema kreseczkami !
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930993 przez natB
Agniesia moje gratulację :D witamy wśród przyszłych Mamusiek :)...

Karolina dobrze, że jesteś... coś się stało, że tak długo Ciebie nie było? ja też zaniedbałam forum, ale ostatnio ciągle latałam z Władem do lekarzy... byliśmy z jego
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A tak sobie żyjemy spokojnie, przygotowujemy roczek, bo to już za miesiąc... kiedy ta moja kruszyna urosła ja się pytam ehhh :( czas tak leci... a ja chcę mieć drugiego takiego bobo aaAAAaaa tak bardzo :)... na razie staram się o pracę w urzędzie :D zobaczymy, co z tego wyjdzie :) trafił się wolny etat, ale wiadomo pewnie już kogoś mają :/, no ale złożyć cv mogę... może uda mi się później wrócić do poprzedniej pracy :)

Zmykam kochane odezwę się jutro :)))

Agniesia jeszcze raz gratulację :D:D bardzo się cieszę :)))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930994 przez AnaSylv
Aga gratuuuuulllaaacjeeeee:-)
Super wiadomosc!

Ja oczywiscie dostalam @, w sumie to już sie skończyła... postanowilam w tym miesiacu sie nie spinac, mam zamiar nie przeliczac czy to ten dzien czy nie ten, zobaczymy co wyjdzie:-)

Zrobiłam podstawowe badanie, wszystkie wyniki mam w normie.

Karolincia nie przejmuj sie na zapas, bo to dopiero szkodzi dzidziusiowi. A na kiedy masz dokładnie termin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930995 przez Sophie25
Karolincia kochana bd dobrze!!!!!

Aga wielkie gratki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mowiłam ze słabsza to ciaza teraz poprawiłas i aka krecha piekna jeeeeeeeeeeeeesttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931060 przez emilia1410
Gratuluje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931188 przez kasia085
no ja tez zniknelam na pewien czas i nadrabiam zaleglosci a tu TAKA wiadomosc:-) Aga ogromne gratulacje. doczekalysmy sie juz dwoch mamusiek. dziewczyny glowka do gory i Wam sie uda:-)
Karolinka napisze Ci na fb.
Natalka cos opuscilysmy nasz watek i przenosimy sie tutaj:-) trzymam kciuki za prace. my tez przygotowujemy roczek. robimy 2 listopada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931229 przez JoanaG
Aga gratulacje!!! ;)

Przyszła kolej i na moje choróbsko :/ leże i zdycham, w pt lece do mojej giny na pobranie wymazu z szyjki na posiew i bedziemy przygotowywac mnie do badania, chyba pomalu zaczynam odpuszczac... :/





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl