BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 7 miesiąc temu #927483 przez natB
Ale hormony, bo co?... bo jeśli masz za mało progesteronu to duphaston powinien Tobie pomóc, a już chyba wcześniej go brałaś... Emilia no ja lekarzem nie jestem i mam nadzieję, że Twój lekarz Tobie pomoże :).. nie stresuj się. bo to też na nic dobrze nie wpływa... torbiel w żadnym wypadku nie przeszkadza w tym, że nie możesz zaciążyć... ja tabletki anty brałam też miesiąc... ale wiadomo najpierw miałam wywołaną miesiączkę przez luteinę... potem brałam anty i w sumie szybko zleciało, bo w między czasie mi pękł torbiel i brałam 2 tabletki anty dziennie... żeby szybciej skończyć kurację... teraz wszystko wróciło do normy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927484 przez natB
Przestań Emilia czasem istnieje tylko, albo i "aż" blokada psychiczna... wszystkie Ciebie rozumiemy, a najbardziej te, co się starają kilka lat... pewnie myślisz, że jesteś młoda, zdrowa i w czym problem... czasem psychika blokuje coś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927485 przez emilia1410
dostalam jakies takie specjalne hormony by zlikwidowac torbiel i na regulacje okresu duphaston dostalam, i musze caly czas brac, bo mowil ze mam zaburzone horminy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927486 przez emilia1410
no bede brala podobnie jak ty najpierw duphaston na wywolanie okresu bo juz dlugo nie mam, pozniej te tabletki i pozniej duphaston i pozniej monitoring cyklu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927487 przez natB
A miałaś badane hormony? wyczytałam też coś takiego...

bezpiecznaciaza.diag.pl/9-eksperci-radza...anowaniem-ciazy.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927489 przez emilia1410
no wlasnie czytam ten artykul i tak na tarczyca mialam badania i wszyztko dobrze i na endomendruium tez wszystko dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927523 przez JoanaG
Emilia, to że jakiś lekarz jest ordynatorem na jakimś tam oddziale nie świadczy jeszcze o tym, że jest super ekstra i że ma intuicję do niektórych diagnoz.
Sama przez prawie 2 lata byłam pod opieką ordynatora z Karowej baaaaaaaa KRAJOWEGO KONSULTANTA DO SPRAW ENDO (na szczęście już go zdejmują z tago stanowiska) i wiem, że stanowisko nie ma tu nić do rzeczy bo i ordynator i KK może być konowałem jak sie okazuje :)
Ja mimo wszystko proponowałabym wybrać się do jeszcze innego gina żeby potwierdzić diagnoze postawioną przez tego pierwszego, bo wiesz punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia.
Wiem to na własnej skórze, bo juz od 2010 roku uskuteczniam rajdy od lekarza do lekarza więc mam już jakieś pole do porównania :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927549 przez emilia1410
bylsm u kilku i ten wedlug mnie jest najlepszy, jedyny ktory zainteresowal sie mna i staraniem o ciaze a nie mial olewajacy stosunek..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927827 przez trufla
Witam
Od pewnego czasu was podczytuję, ale postanowiłam się odważyć i do was napisać. Ja też na początku starań miałam dwa torbiele na jajniku. Przy drugiej torbieli było zagrożenie że będę musieli mi usunąć ją operacyjnie. Po roku starań lekarz bez żadnych badań powiedział że jestem bezpłodna. A 6 miesiącach poszłam do lekarza bo spóźniała mi się @ i okazało się że jestem w ciąży tylko do 13 tygodnia ciąży brałam luteinę 2 razy dziennie. Dziś moja córka ma prawie dwa lata.
Życzę wszystkim wam szybkiego zajścia w ciążę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927848 przez emilia1410
no ja mam nadzieje ze tez kiedys zaciaze. Ja mam bardzo nieregularne ciaze, wiec ciezko jest trafic w dni płodne.
Mam brac qlaire najpierw zeby pokonac torbiel, a pozniej caly czas duphaston, zeby udalo sie zaciazyc. I za 2 miesiace na monitoring cyklu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928194 przez emilia1410
Co tu taka cisza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928327 przez AnaSylv
Emi glowa do góry! Bardzo prawdopodobne, ze po tych wszystkich specyfikach co masz teraz brac to zajdziesz w ciaze raz dwa.

A ogólnie możecie przez ten czas starać czy dopiero po tych dwóch miesiącach coś możecie działać?

Ja też byłam dziś u lekarza ale mam jak narazie skierowanie na podstawowe badania, toxoplazmoze i tsh. Ale to dopiero w przyszłym tygodniu się wybiorę je zrobić, jutro nie chce mi się tak rano wstawać;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928367 przez emilia1410
Dzialac to niby mozna caly czas ale sa marne szanse na zajscie bo bede brala tabletki anty takie specjalne na torbiel

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928388 przez agniesia1152
WItam was dziewczyny dawno mnie nie było ! :)
emilia nic się nie martw szybko zakończysz leczenie i będziecie dalej działać !
ja na razie czekam czy @ pojawi się czy nie. Działaliśmy ale nie wiem czy dobrze sobie obliczyłam moje dni tym bardziej że ostatnim razem spóźniła mi się @.
trufla dobrze że twój lekarz się pomylił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928880 przez envelop
emilia1410 będzie dobrze ;)

My sie staramy od maja jak na razie echo, zobaczymy co będzie dalej, bo teraz mam akurat @.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl