BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 1 tydzień temu #976765 przez Sophie25
Przykro mi :(

moze jeszcze za wczesnie powtorz test jak nie bd okresu za pare dni :*

pogoda piekna byłysmy na spacerze w lesie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977030 przez emilia1410
no wlasnie watpie zeby powtarzac, bo pozniej i tak przytulania nie bylo..
i gin mowil ze za male pecherzyki mam by sie udalo:(
a ty jak tam starasz sie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977035 przez Sophie25
Ja mam doła wlasnie bo nic nie wychodzi a w dodatku chłopu sie odwidziało znów bo Zoska daje popalic ...

Zosia spała 6 h w nocy poszła spac o pólnocy dalej nie moge jeje uspac w dzien ciezko Nam jest teraz jak ona nie spi bo jest taka marudna i te noce sa ciezkie ze moj powiedział ze rezygnuje narazie z 2 dziecka bo przy niej sobie nie wyobraza ... Ona strasznie snu unika niewiem dlaczego nie wysypia sie .....\ Powiedział ze lepiej poczekac zeby z takich zachowan wyrosła ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977047 przez emilia1410
Oo to faktycznie zoska ci daje popalic..
A ja w sob bylam na 18 natce i jakis koles mi nadepnal na palec i mi spuchl i siny mam:( smaruje altacetem i kustykam;(( stluczony mam, pewnie mi zejscie;(
No narazie w sumie staramy sie wrzucic na luuz ze staraniami, odkladamy pieniadze, zobaczymy jak sie uda to sie uda a jak nie to sobie gdzies wyjedziemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977080 przez Sophie25
A jakby było ciezko to bierzesz pod uwagę in vitro ?
ja brałam pod uwagę ale sie udalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977137 przez emilia1410
Bym wziela pod uwage ale nie wiem czy bedzie mnie stac na in vitro;(
Najwyzej bedziemy sami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #977242 przez JoanaG

Sophie25 napisał: Dziewczyny postanowiły juz nie pisac ...... ale ich sprawa moze nie jestesmy na ich poziomie :D


No powiem Ci Sophie, że pojechałaś po bandzie.... napisałaś kilka postów wcześniej, że jest to WOLNY WYBÓR dotychczasowych uczestniczek tego wątku, więc nie rozumiem skąd te podśmiechujki, kiedy jeszcze nie tak dawno sama też podśmiewałaś się z wpisów niektórych tu obecnych osób???? Świadomie tu nie piszemy, i Ty doskonale wiesz dlaczego, więc wpisy tylu "nie jesteśmy na ich poziomie" są co najmniej nie na miejscu..... czy to znaczy, że Ty sama nie jesteś na swoim poziomie skoro jeszcze niedawno świadomie nie udzielałaś się tu?
Może inaczej.... może większość nie jest na poziomie mniejszości.... tak bym to bardziej nazwała...... mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli....
że-na-da... :unsure:

Oczywistym jest fakt, dlaczego NatB udziela się tam a nie tu...... tam przynajmniej jest n-a-t-e-m-a-t, bynajmniej bardziej niż tu ;/, naprawdę guzik mnie (i nie tylko mnie) obchodzi czyjś chomik, tandetny zegarek etc.... od tego są fora tematyczne na innych portalach, ale na Boga tu jest zapytajpolozna.pl więc nie trzeba być Einsteinem żeby rozeznać się w tematyce tu obowiązującej :blink: :unsure: więc sorry, pojazdy że ktoś jest taki, śmaki czy owaki tylko ze względu na to czy się udziela na tym wątku czy na innym są co najmniej śmieszne.... nie, to jest żenujące....

No, to tyle co chciałam napisać w temacie...., który mnie bardzo ubódł.... i nie tylko mnie :dry:





Aniołek 9tc 27.09.2013
Podziękowania: Anielka00

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977278 przez aurelia
To forum cale to schodzi na psy, o niczym nie mozna porozmawiac za wyjatkiem ciazy, zycze wam byscie nigdy nie zaszly !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977288 przez JoanaG
Aurelia.... twoje złorzeczenie jest żałosne..... no nic.... pamiętaj, że karma wraca, a ta zła ze zdwojoną siłą i w Twoim przypadku zapewne właśnie tak będzie :lol: :lol: :lol:

A jeśli chodzi o pisanie na każdy temat, to mylisz się, można tu porozmawiać absolutnie o wszystkim, ale darujmy sobie opowieści o wrzodach dupy jakie ma mąż i słodkopierdzących historiach o koniugacjach rodzinnych, bo rzygać się chce jak się to czyta, a co dopiero jak ma się coś odpisać na takie wypierdy.... :sick:





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977289 przez Anielka00
Aurelia po to, to forum jest. Jeśli chcesz poczytać o zwierzętach zapraszam na forum o takiej tematyce.
Widzisz może nie możesz zajść w ciąże od tylu lat, bo jesteś taka złośliwa? Życzysz innym dziewczynom żeby nie zachodziły w ciąże, a jak widzisz obraca się to przeciwko Tobie ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977321 przez kasia085
Z gory przepraszam za moje braki ale spowodowane jest to brakiem czasu. Fb wogole przestal mi dzialac. Wchodze tutaj zeby zobaczyc co u Was slychac, czy moze jakies zmainy a tu takie zlosci na siebie wylewcie... Dziewczynki nie warto. Jesli ktos nie ma ochoty niech po prostu tu nie zaglada. Jest to forum o ciazy ale np. Ja na chwile obecna sie nie staram o dzidziusia ale dziewczyny zaakceptowaly moja obecnosc i moglysmy pogadac o wszystkim. Z racji mojego doswiadczenia w jakis sposob moglam doradzic, wesprzec. A skad tyle jadu w wypowiedzi aurelii? Nie wiem. Oprocz Was u dzielam sie na forum moich listopadowek. Z racji braku czasu tez rzadziej ale tam nigdy nie pojawily sie takie zlosliwosci. Smialo moge powiedziec ze dziewczyny sa moimi internetowymi przyjaciolkami i szczerze w razie problemu bez zastanowienia do kazdej z nich bym mogla zadzwonic. A tutaj widze ze zaczyna dziac sie zle....nikt nie jest idealny i kazdy ma prawo do wypowiedzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 dni temu #977337 przez natB
Takich rzeczy panno aurelio która.urwałas.się z choinki nie życzy się.NAJWIEKSZEMU wrogowi... grow up!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu - 9 lata 3 dni temu #977805 przez Sophie25
Według Mnie Wlasnie powinno sie rozmawiac na inne tematy by nie zwiariowac i nie myslec tylko o zajsciu bo inaczej człowiek zdurnieje dziwi mnie to ze tak strasznie sie oburzacie bo ja nic zlego nie napisałam poprostu nie chcecie pisac bo uwazacie sie za lepsze ja tak to odbieram sorry wyraziłam moje zdanie !
Ja sama pisaam tu o ciuchach o stanikach poprostu yebz popisac o cyzms innym zeby chodz przez chwilę nie myslec i nie stresować sie ...
A co do NatB to nie chce sie wypowiadac bo zawiało fałszywosćią sorry ...

Rzyczę Wam powodzenia dziewczyny ja tez chyba nie bd sie udzielac bo nie ma sensu ! Powodzenia i pozdrawiam ja tylko wyraziłam swoje zdanie takze sie nie oburzajcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977827 przez JoanaG
Sophie, napisałam przecież że można porozmawiać absolutnie o wszystkim, ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność.... Wszystko w granicach zdrowego rozsądku :dry:
Wyraziłaś swoje zdanie, ok, nie musisz nam jechać, bo nie tak dawno sama udzielałaś się świadomie zupełnie gdzie indziej..... więc coś tu jest nie halo :dry:





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #977838 przez natB
sophie no właśnie po co mnie próbujesz tutaj oczerniAc? Udzielałam się tutaj mało, przynajmniej jestem szczera co do jednej osoby z forum, czego o Tobie nie można powiedzieć...

Resztę dopisalam Tobie na fb, bo nie jestem z tych co,, tonący brzytwy się chwyta,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl