BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 2 miesiąc temu #967163 przez AnaSylv
Hej ;)

Po krótce, co tam po mojej wczorajszej wizycie. Wzięłam moją gin. z zaskoczenia, hehe, bo ta czekała na wyniki badań :cheer: oczywiście potwierdziła, że to wczesna ciąża :cheer: ale jak na złość jakiś inny lekarz korzystał z usg, aż sama gin. powiedziała, że ją korci by zajrzeć co tam się dzieje. Umówiłyśmy się na przyszły tydzień :lol: dopytywałam w recepcji i potwierdzili, że nie powinni odwoływać już usg.
Jeżeli ją zrozumiałam dobrze to powinno być już widać serduszko :cheer: mówiła to na podstawie wyników bety. podobno od 1500 wytwarza się już "coś tam", wybaczcie nie pamiętam dokładnie, i można już coś zobaczyć ;) a, że ja miałam 1300 w sobotę i wynik podwaja się co 48h to powinnam wynik mieć spokojnie ponad te 1500 :laugh:

Pytałam się jeszcze o te skurcze w podbrzuszu i potwierdziła, że mogę tak odczuwać, więc jestem spokojniejsza ;)

Tak więc czekam teraz na wizytę w przyszłą środę :)

Dziewczyny, a za Was wszystkie, niezmiennie trzymam kciukasy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #967171 przez Karolincia
Dzień doberek :)


Emilcia - Mam nadzieję, że Męzuś oddał autko do naprawy ;) :)

Medeis - Trzymam Kochana kciuki !!!! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967189 przez Karolincia
AnaSylv - A długo sie staraliscie ? Ile miesięcy ?? Wyleciało mi z głowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967199 przez emilia1410
Karolincia ale super brzyszek:) dziekuje, bo nic sie nie chwalisz nie wstawiasz zdjec ani nic;)) a 4 d robilas?? Widze ze pieska tez masz;))
Anasylv to super gratuluje i serduszko uslyszysz;)
Karolincia moj tata naprawil samochod;) ale sie wczoraj wkurzylismy bo pojechalismy a tam pelno ludzi 3 wycieczki, ze nie warto bylo wchodzic;( bo ciasno bylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967204 przez Karolincia
Emilcia - Dobrze Słoneczko poprawię się i będę częściej wrzucać zdjęcia brzusia :* :) Dla Ciebie specjalnie :) :)
Mam mam psinkę 7 latek skończył 3 lutego, sznaucer miniaturka , wabi się Kair ale wołamy na niego Kajtuś :)
Robiłam robiłam 4D , ale mam na starym telefonie musze zgrac fotki i tez Ci wstawię pokaże :) :)
Super, że Wam naprawił autko, dobrze mieć mechanika w rodzinie :D Kurde....to jechaliście na darmoo....:( Może innym razem się uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967223 przez emilia1410
No karolincia wsawiaj wstawiaj chwal sie;))
Fajna psinka;))
No ja dzis zaczelam robic testy owu, ale wyszla jedna wyrazna a jedna bardzo blada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967231 przez natB
widzicie jak to jest z moim pisaniem na foruuum kiepsko... przyznaje sie bez bicia :D...

Karolincia nooo Lila rosnie jak bum cyk cyk :D super brzuszek, poglaszcz tam od cioteczek malutka :D zebra nie bola? plecy tez nie?... mi tak dokuczaly bole zeber o matka straszne klucia i wiecie, ze walczylam z Wladem :D bo jak on chcial mi dac kopniaka w zebra to ja tak mocno sobie dociskalam pod biustem i wtedy kopniak trafial w moja dlon :D skutecznie nauczylam sie blokowac go :P bo pierun sie uparl i koniecznie chcial mi wylamac zebra :) ach piekne czasy :)))

Anasylv cudowne wiesci :)) w takim razie 3mamy kciuki za usg i czekamy na foto... a co do obwieszczenia nowiny ja tez nie potrafie trzymac jezyka za zebami, ale u mnie wszyscy sie dowiedzieli, jak lezalam w szpitalu na podtrzymaniu, ale i tak cieszesie, ze wyszlo jak wyszlo :)... moja szwagierka uwaga ( ktora z nami mieszkala) ukrywala przed weszystkimi ciaze do 20 tygodnia... ja wiedzialam, ze cos jest nie halo, ale ona najpierw nie chciala mowic, bo wszystkie jej siostry poronily pierwsza ciaze, albo druga, a potem juz nie bylo kiedy... a jak jej gratulowalam to spytala mi sie "czego" takze same widzicie dziwnie :P...

Emilia zazdroszcze urlopu :) ojej jak mi sie marzy, juz zapowiedzialam mojemu S. ze w marcu biore jakies 2 dni wolnego, zeby to troszke z Wladem czasu spedzic, a mniej zaplacic niani, bo nie ukrywam, ze marzec jest tak dlugi, ze 3/4 mojej wyplay pojdzie dla niani :(...

a u nas cisza spokoj, Wladek jest przecudownym synkiem, mamy leloszek :), przytulasek, z Tata rozrabia, bawia sie w chowanego :D... smiesznie to wyglada, bo Wlad ucieka do kata i mysli, ze go tam nie widac :P... malo ostatnio cos je, wydziwia troszke, ale nie wymiekam, nie chce to nie jest, zje kolejny posilek :)... normalnie trzy swiaty z nim mamy :) codziennie wieczorem z mezem zachwycamy sie Wladem, jak nigdy... cudowny egzemplarz nam sie trafil heh :)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967291 przez emilia1410
No natb zadko woadasz do nas.
To super ze wlad grzeczny;) to super ze macie tski egzemplarz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967359 przez Medeis83
Karolcia dzięki za kciuki :* właśnie podpisana umowa i klucze już w ręce mamy :) jupi jupi tak się ciesze :) teraz powolutku przeprowadzka i urządzanie swojego kąta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967464 przez emilia1410
medeis to super:) i parapetowka:):)
ja wczoraj z mezem zaszalam i spontan wypadzik do kfc a pozniej do baru na drinki i tak sie rozochocilim ze wypilismy po jednym drinku, pozniej po 9 shotow:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967511 przez emilia1410
Ja dzisiaj 2 dzien testy owu ale nadal slaba kreska wychodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967513 przez natB
Emilia spokojnie ktory to dc? ja nie potrafilam tych testow robic totalna schiza :D takze odpuscilam sobie, licze na swoj instynkt :)... wpadam rzadko bo zle pisze mi sie z tel :P hehe..

Medeis dzieki za zapro na fb :)) witam witam i gratuluje mieszkanka :)) fajnie.. co swoje to swoje ja tak zawsze mowie :)... na swoim najlepiej :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


piekna dzis pogoda i zaczynamy wknd aaaaaaaaaaa :D jutro znowu mamy zajecia z Wladem w akademi roczniaka :))... w niedziele do Poznania do mojej Mamy i po wknd, ale juz sie ciesze sloneczkiem ach wiosna ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967522 przez emilia1410
No dzis 12 dc:) no ja kupilam 30 wiec chce wykorzystac. Jutro jedziemy pilnowac domku moich rodzicow bo sobie wyjechali;)) widc pewnie sie bedzie dzialo;))
I jak sie wladowi podoba?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967557 przez emilia1410
Co tu taka cisza?
Ato moój zakup przez internet:

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967699 przez Sophie25
Hej kochane Moje przepraszam za nieobecnosc i juz sie poprawiam :*

Karolinciaaaaaaaaa brzusiooooooo przepieknyyyyy!!!!!!! :* :* Lilka ma piekny domek! :D
A Zofija jak zofiaaaa zawsze cos wymysli kiedys sobie paznokcie malowałam to podeszla i mowi "malu,malu" no to jej pomalowałam tak ociupinkę to podeszła wytarła o koc i znowu kazala malowac 3 razy wycierala i wołała zebym jej malowała :D
Ostatnio kota sobie przygruchala i mu w uszy patrzy caly czas mu do uszu dmucha i sie smieje :P
Ale rozgadała sie co mnie cieszy bo nie ma to jak dogadac sie ze swoim dzieckiem co chce w danej chwili :D
Miloze o mnie słonce pamietałaś :* juz sie poprawiam :D

Emilcia sliczny zegarek! :) :D

Ana jak ja Ci gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! usciski ci posylam :D :D :* :*

Medeis to oblewamy mieszkanko i imprezka na forum haha :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl