BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 2 miesiąc temu #967914 przez emilia1410
I duphaston od dzis biore mam nadzieje ze pomoze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967934 przez Karolincia
Hej Kochane moje !! :*

Daaawno mnie tu nie było !!! :(
Przepraszam Was ale mój Mąż przyjechał i kompletnie nie miałam na nic czasu :) Tak się za soba stęskniliśmy , że szok !! :) :)
Jeszcze do tego wszystkiego Lilka mi się tak usadowiła, że mi na nerw uciska i mnie od pośladka promienuje do stopy i kuleje :/

Byliśmy w piątek na usg i wyszło że Malusia waży 1598 g wszystko w porządku, pomiar kości udowej wychodzi na 29 tydzień, lekarz sie sam dziwił, że ma takie krótkie nóżki, ale mówił, że może przez to że ja niewysoka i będzie raczej drobna jak się urodzi ;)
Tą wagą się zmartwiłąm, bo jak byłam prywatnie na usg tydzień temu to ważyła 1750 g a teraz wyszło 1600 g , może przez to że na innym aparacie było usg robione ....:(
W piątek rano oddałam również mocz na posiew ....oby wynik był ujemny ....aby antybiotyk zadziałał....
Wieczorkiem oglądaliśmy Alvin i wiewiórki 3 w tv leciało :D :D :)
W sobote bylismy w szkole bo musiałam wpis wziąć z egzaminu , zaliczyłam :) sesja zdana :D :D
Pozniej obiadek na miescie zjedlismy :)
I takz leciał weekend :)

Sophie - Śliczne Modelki z Was :) Zofijka Moja Mała Cyganeczka :D Widac, że z z Niej taka Agenciara że hej :D :D :)
Slicznie wyglądasz Sexy Mamuśko !!! :)
Koniecznie musisz wstawić tą fotkę :"D :D

Emilia - Starajcie się ostro !! Piękne krechy !!!! :* :* Owocnych starań !!! :)
Jaki chomiczek śliczny !!!! :) :) Pięknie wcina sobie :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967946 przez emilia1410
o to gratulacje ze sesja zdana:) Super ze sie cieszyliscie soba, na pewno sie steskniliscie:) Trzymam kciuki by wynik był ujemny:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968005 przez AnaSylv
Hej :cheer:

Emilia druga kreska mocniejsza, idealnie jak w instrukcji, ja bym interpretowała jako pozytywny wynik ;) tak więc do dzieła :P

Powiem Wam, że chyba zaczęły mi się nudności... :sick: cały czas czuję jakby coś mi siedziało na żołądku, jak narazie bez wymiotów. Piersi bolą coraz mocniej, aż spać nie mogę, trudno mi się ułożyć. To tyle z moich dolegliwości, chociaż te już mi wystarczą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968006 przez Karolincia
Emilia - Nie dziękuję Kochana, aby nie zapeszyć :* :* a Ty jak się czujesz?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968011 przez emilia1410
a ja dzis karolincia szczesliwa ze w koncu 2 kreski owu, i mnie jajniki bola i ciagna i podbrzusze mnie cos boli:(
ana sylv to zycze by wiecej se nie pojawialo:):)
ciekawe dlaczego kobieta tak reaguje na ciaze ze ma mdlosci i wymiotuje??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968012 przez Karolincia
Emilcia - To dobrze, że Cie tak bola jajniczki !! To znak, że owu jest !!! :) :) Oby się Wam udało :)
Hmm.... ciekawe co?? :) Pewnie, przez hormony :)
Ja tam się mdłościami nie przejmowałam aż tak, były męczące fakt, ale bardzo mnie cieszyły te objawy, bo to moja upragniona ciąża :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968034 przez emilia1410
no mam nadzieje ze sie uda!
a ty karolincia jak gotowa do niebawem tulenia lili?? a wlasnie masz zdjecie 4d wstawiszzz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968039 przez kasia085
No wlasnie Sophie chyba tez poczekam do lata. Bo teraz zasikal by mi cale mieszkanie i czuje ze nie kumal by jeszcze o co kaman. W lato bedzie mial poltora roku to moze wiecej skapuje. Sliczne z Was kobitki a Zosia jaka juz duza.
Emilia owocnych staran:-)
AnaSylv te 3 pierwsze miesiace byly najgorsze dla mnie. Non stop bylo mi nie dobrze ale z drugiej strony cieszylam sie bo lekarz mi mowil ze jak sa objawy to jest duzo hormonow ktore podtrzymuja ciaze i jest ok. Wydaje mi sie ze to wszystko to wina hormonow, poza tym organizm kobiety traktuje ciaze jak cos obcego i z nia walczy i dlatego poczatkow jest temperatura podwyzszona, nudnosci, sennosc, zle samopoczucie. Tak mi sie wydaje.
Karolinka teraz juz tylko odpoczynek i oczekujcie na Lilcie.
Imprezka udana, maly sie wyszalal. Teraz spi, ja tez zaraz zmykam bo jutro ciezki dzien przed nami. Stresuje sie caly weekend. Oby moja kruszynka dzielnie to zniosla i wszystko bylo ok. Zawsze przed takimi badaniami przypominaja mi sie nasze ciezkie chwile i gdybym mogla przezyc to wszystko za niego od razu bym to zroibila.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968062 przez Karolincia
Emilcia - Zamawiamy wózek i.łóżeczko z materacem i posciela w piatek. Zostały już duperelki do dokupienia no i uprac ciuszki posciel i kocyki A potem uprasowac :)
Spakowac torbe do szpitala :)
Jestem taka szczęśliwa ze już niebawem będę mama !!! :)
Te wszystkie dolegliwości które mi towarzyszą to nie narzekam :)
Chciałam być w ciąży więc to normalne :) Nie uzalam się nad soba ze mi.wystarcza te dolegliwości które mam :)
Ciąża ma swoje uroki :)

Kasienko - Trzymam mocno kciuki za Jasiulka Naszego!! Wyniki będą książkowe :) Rozumiem że się denerwujesz - jestem z.Wami myślami :* A synka masz bardzo dzielnego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968063 przez Karolincia
Emilcia - Mam fotke 3D ale Malutka się chowala i ja kiepsko widac ale wstawie pozniej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968122 przez emilia1410
Karolincia czekam niecierpliwie na foto;))
No to super ze juz prawie wszystko masz;)) a jaki proszek dla dziecka kupilas??;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968151 przez Karolincia
Emilcia Kupujemy jelp do białego i jelp do koloru :)
Wlaśnie wrocilam z miasta bylam w.urzedzie złożyć wniosek o zmiane dowodu osobistego ;)
Odpoczywam terAz i.wcinam zelki :)
A Ty co robisz? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968157 przez Sophie25
hej kobitki!!! :*

Karolcia Jelp jest super jak moja miala atopowa skore to lekarz zalecil i super sie wygoila ani uczulenia ani krostek nie bylo wiec super :D Swietny jest :)
Super ze nacieszyliscie sie soba za niedlugo juz we 3 bedziecie ciaza szybko leci i zobaczycie córe :D :*

A ja mdlosci nie mialam z Zoska tylko zaparcia straszne nogi puchly ale taki urok poznie jjest skarb najwiekszy :)

Emilcia jak dzialania byly ? :D :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kasia w lecie załapie mały zakladaj majteczki podstawiaj nocnik albo na trawke bd dobrze kciukam za Was :*

No dzis mi jedna baba mowi ze moje dziecko wyglada na 3 lataaaaaaaaa taka jest duza :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968188 przez emilia1410
Sophie no wczoraj byly dzialania dzis dzien przerwy regeneracji a jutro znowu go zagonie;)) robilam test owu i dzis taki sam byl;))
U mnie dzis siostra wpadla bylysmy w rosmanie pokazala mi perfumy rihanna i sie zakochalam musze se je kupic tylko ciekawe czy dlugo beda pachniec;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl