BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866118 przez Sophie25
Prosze Cie bardzo pytaj o co chcesz :)
Ja mam psa AZe owczarka co prawda jest na codzien w kojcu i ogrodzie ale do domu tez czasami przychodzi i naszczescie Zosia wpatrzona w Nią :)
A jakiego masz psiaka :)> ?

Pokaze Ci Aze :

Mam jeszcze kocurka :) :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866460 przez emilia1410
Moja sonia mieszka z nami wbloku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866461 przez emilia1410
a moze wstawic zdjecie swojej pociechy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866801 przez Sophie25
Śliczny piesio :D :) :laugh:

U mnie deszcz dziś :dry:

Oto i Ona :
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866814 przez emilia1410
Sliczna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866866 przez Karolincia
Witajcie dziewczyny !! Jestem tu nowa :) :) :)

Odchodzę już od zmysłów :( Zacznę od początku..Postanowiłam z moim partnerem starać się o dzidziusia..to jest 2 miesiąc naszych starań. Kochałam się z moim chłopakiem w 10 i 11 dniu cyklu,w nocy z soboty na niedzielę bolał mnie jajnik - ciągnął, rwał...:) Bardzo chcemy mieć dzidziusia. Kochaliśmy się chyba z 6 razy za każdym razem partner tryskał wewnątrz mnie. Od dziś zaobserwowałam dużo białego śluzu. Mam uczucie wypełnionego podbrzusza i jest twarde oraz wzdęte. Cykl trwa 28 dni. Czy mamy szanse na bobaska??
Po południu w sobotę się kochaliśmy później wieczorem i w nocy zaczął mnie boleć jajnik właśnie :) później kilka razy w nocy jeszcze się kochaliśmy i w niedziele również :) Za każdym razem we mnie doszedł :) Leżałam nie wstawałam od razu :) Od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze lżej niż jak zwykle przed miesiączką do tego piersi stały się troszkę wrażliwsze i większe...Zauważyłam na bieliźnie biały śluz...co mam o tym wszystkim sądzić? Bardzo proszę o poradę...Bardzo zależy Nam na dzidziusiu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866953 przez Sophie25
Witaj karolincia wedlug mnie wszystko wskazuje na ciaze,ja tez mialam bialy sluz gdy okazalo sie ze jestem w ciazy :-)a jest twarozkowaty?
I moja pierwsza oznaka byly wlasnie boloce i wrazliwe piersi i czulam uklucia w podbrzuszu ... :-)
W dniu spodziewanej zrob test :-)

3mam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867095 przez Karolincia
Kochana mam bialy sluz gesty taki jak tlusty krem takiej konsystencji :) bol zmienny raz mniej raz bardziej :)) ojj obys miala racje :**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867151 przez emilia1410
Zrob test ciazowy albo udaj sie do ginekologa to ci zrobi badania i wszystko ci wykaze.
A opowiedz cos wiecej o sobie dskad jestes ile masz lat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867213 przez Karolincia
Myslisz ze to moze byc ciaza?? Jestem tez opuchnieta czuje sie tska gruba :)) Jestem z warszawy mam 24 latka studiuje fizjoterapie na 4 roku :) Jestem w zwiazku 6 miesiecy ale bardxo sie kochamy i chcemy miec Dzzidziusia i moj chlopak tez tego chce . Staramy sie od 2 miesiecy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #867221 przez Sophie25
Zrob rano test :-) przeczucia kobiet sa nie mylne :-D
To musicie sie naprawde kochac ze po pol roku chcecie dzidzi , ja z moim M po 3 latach zdecydowalusmy sie bo on zwlekal wiec Twoj facet zloty moj dlugo byl na nie ale w koncu zachcial tylko mialam problemy i 2 lata sie staralusmy,a znamy sie 5 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867223 przez Karolincia
Ojj tak kochamy sie bardzo :)) Moj Skarb ma 25 lat we wrzesniu bedzie 26 konczyl:)) ojj napawasz mnie Kochana takim optymizmem ze normalnie czuje sie jak kobieta ciezarna :)) biore kwas foliowy juz 3 miesiac :) i wlasnie czekam w kolejce do alergologa gdyz mam astme oskrzelowa i alergie silna i chce aby mi ustawila leczenie bezpieczne dla plodu i przyszlej mamusi :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867319 przez Sophie25
Zycze Ci kochana upragnionej ciazy! :)
I fajnie miec mame fizjoterapeutkę,ja musiałam zakonczyć marzenia o lataniu (stewardessa) dla meza zawsze mowił ze nie zniosł by rozłaki i bał by sie o mnie .... no i oczywiscie teraz dla coreczki nie wyobrazam sobie jej zostawić wiec moj zawód poszedł na dalszy plan i zajmuje sie zupełnie czyms innym a aktualnie najlepszym zawodem świata BYCIĘ MAMA! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867332 przez Karolincia
Ooo proszę :laugh: :laugh: jaka miłość między Wami :) i bardzo dobrze :laugh: Ojj tak :) leki mam już ustawione na razie nie będą zagrażać ciąży, ale jak ttylko się okaże że w niej jestem to mam do lekarki się zgłosić i mi troszkę zmieni dawkowanie :) Kurcze tak myślę, czy jutrzejszy test ciążowy już wykaże ciążę - 10 dni przed miesiaczką?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867359 przez Sophie25
Jak bedzie ciaza to ppjawi sie 2 kreseczka moze byc malo widoczna ale bedzie :-D

Daj znac jutro bede czekac jak na szpilkach i kciuki zaciskac :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl