BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

10 lata 4 tygodni temu #870657 przez Sophie25
A ja mam nadzerke :-(

Przerwa w staraniach ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870718 przez emilia1410
Duza?
Mi powiedziala doktorka ze mam mala, i nie przeszkadza to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870728 przez Karolincia
Ojj bardzo Ci wspolczuje sophie :(( bedzie dobrze trzeba byc dobrej mysli!! :) emilia a Ty Bidulko tez masz nadzerke? :( Dziewczyny mnie pobolewa brzuszek jak na @ ale sutki mam jakies wieksze takie inne sa niz zwykle zobaczy co to bedzie :( na nic sie nie nastawiam :( za bardzo chce Maluszka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870768 przez Sophie25
Emilia zrobiłam cytologie, najwyrzej bd wypalanie i starania sie opoznia :(

Karolincia sutki bola to dobry znak a brodawki zciemniały?Zrobiły sie wieksze,wrazliwsze i stożkowate? Bo u mnie tak było dosłownie i wtedy okazała sie ciaza wiec zaciskam kciuki :)

Zosia moja juz chodzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870987 przez Karolincia
Sutki jakby ciemniejsze sa i wieksze tak jakby staly :) zdziwilo mnie to :)) ale podbrzusze boli jak na @ i apertyt jak zwykle sie poprawil . Ojj wspolczuje Ci Kochana:***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871053 przez emilia1410
No ja robilam mostatnio cytologie i wogole gruntowne badania i wszystko ok, mowila ze mam nadzerke ale nie ma co sie przejmowac, to chyba dziedziczne bo mama tez miala. No po wypalance ponoc ciezko juz zajsc w ciaze;(( nie chce sie zasmuca, to trzymam kciuki;**
super ze chodzi;)
Ja to tylko sie boje , ze jak bede w ciazy to mama tego nie zaakceptuje, albo bedzie zle mnie traktowac;( i wogole ze mloda, glupia jestem
tak samo mam obawy co do pracy, ze zrobilam to wtedy kiedy najwiecej jest pracy..
Ale zobaczymy mam nadzieje ze bedzie wszystko ok;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871090 przez Karolincia
Gratulacje dla Zosieńki!! :) Ojj nie bedzie tak zle może dziewczyny z tymi nadżerkami :) Dacie radę !! Emilia nie mow tak o sobie ze jestes glupia itp...nie prawda wcale taka nie jestes :) Uwierz w siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871096 przez emilia1410
No musze uwierzyc:)
a ty tescik robilas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871124 przez Karolincia
W piatek bede robic tescik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871176 przez emilia1410
O to zycze powodzenia:)
Majatek na testy wydasz, dobrze ze tanie sa;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871801 przez emilia1410
Nie wiem czemu ale duzo osob mnie zniechceca do dzieci, ze to obowiazek, ze odpowiedzialnosc, ze jest ciezko i wogole co chwile ktos mi opowiada ( zazwyczaj osoby, ktore maja dzieci, ja nie rozumiem zaluja czy cos?) moja mama czesto mi powtarza mlodamjestes zeby tylko nie przytrafilo ci sie dziecko, bo ona przez dzieci stracila wlosy zeby kondyncje;( nie rozumie jej dlaczego tak mowi, ma 3 corki, ktore jej pomagaja , wspieraja, kochaja a jej i tak zle, bo kazda byla nieplanowana:///

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872088 przez Sophie25
Emilia ja tez nierozumiem dlaczego tyle osób Cie zniecheca do dzieci ja powiem Ci ze to najpiekniejsze co mnie w zyciu spotkało,jak taka istotka sie usmiecha to poprotu cały swiat ie smieje ja nie wyobrazam sobie zycia bez dzieci tyle daja radoci sa i chwile kiedy kazda kobieta mowi ze ma dosc ale to chwilowe np z przemeczenia a pozniej całuje istotkę i cieszy sie z macierzynstwa to piekne chwile i BEZCENNE tym bardziej dziwie sie ze jak ktos ma dzieci tio mowi takie rzeczy ... ;/ :( Moze brak instynktu :(


KaROlincia ja kciuki zaciskam bardzo mocnoooo!!!!!!!!!

Ja wrociłam do pracy jak narazie do 12 patrze non stop na filmiki i zdj małej ale z mezem sie wymieniamy i jest dobrze jak narazie :)

COs na poprawe humoru :
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872176 przez emilia1410
Moze masz racje brak instyktu;/
Fajne:))
A gdzie pracujesz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872199 przez guska31
Hej dziewczyny mam takie dziwne moz pytanie ale zaczne od tego poroniłam w 11 tyg ciąży miałam ciaze zatrzymana bardzo krwawiłam i strasznie bolał mnie brzuch wiec bez zabiegu lyzeczkowania się nie obeszlo 5 dni temu miałam zabieg bol niesamowity po stracie dziecka.....A moje pyatnie brzmi bo slyszalam od koleżanek ze szpital ma obowiązek wystawić mi zasiadczenie o urodzeniu martwego dziecka abym mogla otrzymać zasiłek macierzyński i odszkodownie z ubezpieczenie tylko nie wiem czy tak do końca jest a nie chce robic z siebie głupiej przed lekarzem pytając o to. Za 3 tyg dostane dopiero wyniki z labolatorium i wypis ze szpitala.Powiedzcie czy to jest sens starac się o te dokumenty i czytak naprawdę jest??Dzieki wam serdecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872268 przez Sophie25
emilia ja zajmuje sie sprzedażą biletów autokarowych komunikacji międzynarodowej ,sprzedażą biletów lotniczych i ubezpieczeniami turystycznymi :)

guska bardzo Ci wspołczuje :)
Pewnie ze walcz o to co Ci sie nalezy bo masz takie prawo :)
Jeżeli rodzice zdecydują się na pochowanie dziecka, szpital ma obowiązek zadbać o dopełnienie wszystkich formalności jest to wystawienie tzw. pisemnego zgłoszenia urodzenia martwego dziecka
Po dopełnieniu tych formalności masz prawo zarejestrować dziecko w USC i uzyskać akt urodzenia z adnotacją, że dziecko urodziło się martwe. Aktu zgonu nie sporządza się, ponieważ akt urodzenia z odpowiednią adnotacją jest jednocześnie aktem zgonu.
Wiem ze Kodeks pracy daje matce, która urodziła martwe dziecko prawo do urlopu macierzyńskiego. w razie urodzenia martwego dziecka lub zgonu dziecka przed upływem 8 tygodni życia, pracownicy przysługuje urlop macierzyński w wymiarze 8 tygodni po porodzie.
Gdy masz już akt urodzenia z adnotacją: dziecko martwo urodzone, zanosisz akt pracodawcy i składasz wniosek o urlop macierzyński :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl