BezpiecznaCiaza112023

Brak nadziei... Pomocy

8 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1021715 przez kaja22
Ja jestem przykładem, że z PCO można zajść w ciążę i z rozregulowanym okresem, który czasami pojawiał się po 2 miesiącach. Kiedy dowiedziałam się od lekarki, że będę mieć trudności z zajściem w ciążę, postanowiłam z mężem zacząć się starać. Po 7 miesiącach zaszłam w ciąże, a teraz mam zdrowego, ślicznego dwulatka:)

http://prospectrum.com.pl/windykacja-naleznosci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023745 przez Krokodyl
i jak starania? dalej nic???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038677 przez Mecia
To super, że jednak się udało. Widać nie należy się poddawać :) A brałaś jakieś suplementy? A jeśli tak to wybierałaś te z mio inozytolem i kwasem foliowym jak inofem, infolic, czy raczej z witaminami też jak ovarin? No i jak reagowałaś, nie było żadnych problemów żołądkowych? A może brałaś coś jeszcze innego? Będę wdzięczna za odpo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038822 przez Janka
I jak? Jakieś dalsze relacje będą?

Kogo raz żmija ukąsiła, ten ucieka na widok sznura.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045653 przez mikusia
Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie stosowałam żadnych suplementów, a zaszłam w ciążę po 3 miesiącach starań, a mam PCOS. Lekarka powiedziała, że lepiej starać się w młodym wieku o dziecko, jeżeli ma się tą zdiagnozowaną chorobę. Bo później coraz gorzej i ma rację, bo jestem koło 30-stki i staramy się o drugie dziecko bezskutecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048725 przez bulma10
Trzeba mieć nadzieję. Ja próbowałam 6 miesięcy.

Jesteśmy prochem i cieniami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065111 przez KarolineCZ
Ja mam podobny problem ale ja się staram dłużej. Już nawet zastanawiam się czy nie zgłosić się do http://gameta.pl/ Już pomału tracę nadzieje i pomału mam dosyć tych testów pokazujących wiecznie jedną kreske... Co myślicie? Kiedy lepiej się zgłosić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068877 przez iwonka385
Biedna, moja znajoma również chciałaby mieć dziecko, ciągle się starają. Ona bardzo to przezywa. Co sądzicie o zabiegu in vitro czy waszym zdaniem to skuteczna metoda.. opowiedzcie coś więcej o ile to nie jest bolesne. Przeglądałam wpis, taki ogólny o in vitro hotmoney.pl/ile-kosztuje-in-vitro-w-pols...iesc-oprocz-zabiegu/ nie trafiłam jeszcze na bardziej medyczne publikacje. Co zrobić żeby zwiększyć szanse, stosowałyście specjalną dietę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068888 przez Zara345
Nie wolno się poddawać, czasem udaje się po wielu miesiącach, w moim przypadku tak było... polecam starającym się cyclotest myway. Mi to urządzenie pomogło wyznaczyć płodny czas, najważniejsze to się nie poddawać i wierzyć, że się uda. Ważne, by wyznaczać płodny czas i w tym odpowiednim terminie podejmować próby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl