BezpiecznaCiaza112023

Wynik testu ciążowego

9 lata 5 miesiąc temu #941290 przez lena20
witam jestem tu nowa..staramy sie o dziecko i nadal nic,dzis robilam tes i nic nie pokazal natomiast wieczorem byla ta druga kreska ale bardzo bardzo slaba..w czwartek robilam test ale mi nic nie pokazal a dzis pokazal mi to co wam pisalam wyzej,do tego okres mi sie spoznia,,:) pozdrawiam i czekam na jakies odpowiedzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941307 przez agge
Nawet ledwo widoczna kreska może oznaczać ciążę! Więc może się udało :)
poczekaj jeszcze kilka dni i zrób ponownie test, jeśli dalej będzie Ci się spóźniał okres. A długo już Ci się spoznia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941310 przez Magdalen
Witaj!
Jak dla mnie test wskazuje ciaze ;D Wiec cichutkie gratulacje ;* ale jeszcze sie upewnij robiac ponownie test ;D
Pamietaj , ze po pól godzinie juz nie powinno sie odczytywac wyniku bo moze byc falszywy. ale na zdjeciach wyraznie widac kreski dwie jak na jednym tak na drugim :)
Pozdrawiam i powodzenia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941333 przez lena20
no juz powinnam miec bo w pazdz mialam 9 tego skonczyl mi sie jakos 14/15 stego i jak obliczylam to powinnam dostac teraz 5 a tu nic,,no ale jakos w cuda nie wierze bo juz sie staramy pare msc o dziecko i nic a tu nagle bylby cud?jakos nie wieze w to i wiem i jestem pewna na 200% ze nie mozliwe zebym byla :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941335 przez lena20
no nie wiem jakos w cuda nie wieze bo sie staralismy sporo i nic a tu nagle takie cos?no nie wiem bo po 5min nic nie pokazalo to go odlozylam a wieczorem mowi mi facet ze jest druga widoczna ale babrdzo bardzo slaba i sie ucieszyl no ale okaze sie to,,,ale pewnie bd rozczarowana negatywnie tak to czuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941376 przez Magdalen
Ja tez sie przewaznie nastawiam negatywnie na wiele rzeczy zeby sie nie rozczarowac ... zrob jutro tescik z samego rana ;D i sie okaze ;* mam nadzieje ze pozytywnie wynik zaskoczy ;) Powodzenia :* najlepiej to jakbys sie udala do gin ;D najpewniejsze żrodlo ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941377 przez aggi
jak dla mnie to ciąża :)
Tak jak dziewczyny z góry proponuję powtórzyć test rano :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941387 przez tysiiiak
Jak nie jesteś pewna wyniku testu chodź jak dla mnie wynik jest jednoznaczny na plus :) to idź na betę do laboratorium to Ci da 100% pewności wyniki są nie raz już tego samego dnia :) do gina nie ma sensu narazie się pchać dopiero tak 2 tygodnie po spodziewanej @ :)

Pozdrawiam i po cichu gratuuluję :* :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941391 przez lena20
no zobaczymy jak to bedzie narazie na nic nie licze bo roznie to bywa.ale jakos w to nie wieze bo ona naprawde jest bardzo ale to bardzo bardzo blada,,no ale moze jakis cud sie stanie,,,i bd to male szczescie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941396 przez tysiiiak
nie takie bladziochy tu widzieliśmy i uwierz Twoja wcale nie jest blada. Widać ją na pierwszy rzut oka. Widzieliśmy tu takie, że trzeba było szukac z lupą pod światło a teraz już biegają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941397 przez lena20
hehe to niezle,no moze bedzie db,,powtorze go za pare dni,,ale mam ndzieje ze sie nie rozczaruje,,,:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941409 przez agge
Skoro dopiero wieczorem było widać drugą kreskę, to w sumie nie wiadomo... ale może jednak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941410 przez lena20
no wlasnie dlatego sie nie ciesze bo nie wiadomo nic ale znajac to i tak to byl blad i wgl,,,ale coz,,trzeba zyc dalej,,,tylko z drugiej strony okres sie poznia i wgl...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941434 przez agge
No właśnie, więc może jednak ;) ja też byłam pewna, że nie uda mi się szybko zajść w ciążę a tu taka niespodzianka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941447 przez lena20
no to gratulacje,,my tez juz pare msc sie staramy i nic,,a ta kreseczka jest jaka jwest trzeba sie przyjzec z bliska :) no i okres opozniony,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl