BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1032879 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032880 przez nati.olsztyn
Nat- ogromne gratulacje!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032881 przez ziaa
NatB ojaaaa Helanka już jest! I oddycha sama!! I 10/10!!
R
E
W
E
L
A
C
J
A
!!!!!
GRATULACJE!!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032884 przez niagara
O jaaaaaa ale super :woohoo: Gratulacje!!!! Dzielne z Was kobietki :laugh: :woohoo: Teraz już musi być wszystko dobrze :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032886 przez aklim88
Nat!!!!!! Wow!!!! Niezmiernie sie ciesze. Moje gratulacje!!! Bez nacinania i 10/10 super! Dzielne z Was kobietki! Wypoczywaj przed jutrem i moze rzeczywiscie spróbuj laktatorem pobudzać laktację zanim dadza ją Tobie do karmienia. Buziaki!!!



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032888 przez magmus88
Nat, nie mogło być inaczej!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032892 przez Skalarek
NatB ogromne gratulacje! Helenka dzielna dziewczyna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032894 przez natB
Ja wyjechałam na salę swoją po porodzie dopiero po 21, położne powiedziały, że mam dać sobie spokój z dzisiejszym odciaganiem.. Jutro po prysznicu i śniadaniu pojadę do małej i tam mam ja przystawic :).. Myślę, że pokarm na pewno będzie ;) jestem mega pozytywnie nastawiona :).. Spróbuję Wam dodać zdjęcie Helenki :) ale mam słaby transfer, wiec nie wiem czy to wyjdzie...

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i modlitwę :* :* :*

pumcia czekamy teraz na Ciebie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032895 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032896 przez Pumcia
Nat o pokarm to Ty się nie martw - wcale nie jest powiedziane ze musowo trzeba od razu przystawiac dzieci do piersi, często to jest kwestia czasu :side:
Mnie też nastawilas pozytywnie - i domyślam się ze jestem następna :P oby do weekendu :evil:
Ależ się cieszę z Twojego rozwiązania :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032897 przez brown24
Nat ogromne gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: Wspaniale wieści ,Helenka to maly cud :kiss: :kiss: Odpoczywajcie i nabierajcie sił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032898 przez natB
pumcia krzycz od wejścia, że chcesz znieczulenie heh :P chyba, że lubisz jazdę bez trzymanki.. Osobiście Wam powiem, że nie zdecydowalabym się na drugi taki poród.. Czuje każda część ciała, zresztą to pewnie nie kwestia juz samego znieczulenia.. Ale ból był, chyba go zapamiętam heh :).. Ale najlepsze jest brak
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
omg gdyby nie ból macicy, która się obkurcza i ból kości ogonowej to normalnie mogę śmigać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032899 przez Julka1987
Paula najważniejsze, że w ciąże udaje się zajść- tak mi mówiła moja lekarz. Często babeczki właśnie mają miesiącami, czy latami problem z zajściem. Ja myślę, że może lepiej, że organizm sam się czyści niż na siłę utrzymywałby nieprawidłowo rozwijające się dziecko. Każdej chyba zależy, aby jej dziecko było zdrowe.

Nat gratulacje :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032900 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032903 przez Julka1987
Cornick mogło być różnie, także zdaję sobie sprawę. Ja też mam niedomogę lutealną i biorę duphaston na plamienia. Mimo odpowiedniego poziomu progesteronu plamienia dalej są także chyba mój organizm już taki jest i może tak reaguje na lek. Ja sobie tak to tłumaczyłam jak Pauli napisałam, żeby nie zwariować ;) nie chodziło mi, że z dzieckiem coś musiało być nie tak, ale czasem albo nasza komórka jest za słaba, albo plemnik i nic z tego nie wychodzi. w 2 ciąży u mnie beta też malała i lekarka zaleciła odstawić duphastpon żeby na siłę nic nie utrzymywać skoro od początku jest nieprawidłowo. Najważniejsze, że do ciąży dochodzi ;)
Za Ciebie trzymam kciuki i mam nadzieję, że dziecko będzie zdrowe, inaczej myśleć nawet nie powinnaś ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl