BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1032968 przez brown24
Milunia no cudna aktorka, 1fotka wymuszenie, 2 obojętność,3 radość :laugh: Aaa czuprynę ma fajną, po mamusi? :laugh:
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032969 przez Miluniaa
Brown niestety mała to czysty tata :D:D Ja mam cienkie wlosy, a ona ma ich pełno gdzie nie ide to kazdy na jej wlosy :woohoo: na tych fotkach to az tak nie widac ale ona ma ich serio duzo ostatnio nawet kucyka zrobilam :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032970 przez Julka1987
Miluniaa slicznego masz bobaska :) piękna jest :)
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032972 przez Nefri
Milunia obłędna ta Twoja córcia :)
Nat I jak, poznałaś się już z Helenką?
Pumcia czekam teraz z niecierpliwością na Twojego Szymka.
Brown fajnie, że tak dobrze się czujesz po tym castagnusie, też tak miałam, chociaż niecały cykl go brałam ;)
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032973 przez Pumcia
Milunia moja siostra Go niedawno widziała i była w szoku - kiedyś to było ciacho - teraz piernik :evil: tacierzynstwo mu nie służy :laugh: A pomógł chociaż ? B)
Możecie skończyć pisać o moich klockach ? Czuje się nieswojo i trochę zawstydzona :laugh: :laugh:
A byłam wczoraj na ktg - na górze :cheer: fajnie tam :woohoo:
A Mała jaką slicznotka - wspomniałas że masz cienkie włosy, chciałam Ci zripostowac i powiedzieć że " czyżby jedyne co Ci w życiu wyszło to włosy ?! " ale jednak nie ! - jest to przecudowna córka :kiss:
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032974 przez Pumcia
Oj Nefri to jeszcze sobie poczekasz :evil: bo skurcze mam coraz słabsze - chyba że to cisza przed burzą :laugh: a co u Ciebie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032975 przez Pumcia
Brown a Tobie Ciziu nie odpisze bo mnie z forum wywalą :evil: i pliska nie prowokuj :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032976 przez Sandruska1995
milunia ale cudowna córcia. Mi się marzy żeby moja się z dlugimi włoskami urodziła :laugh:

pumcia sądzę że cisza przed burza :cheer:

natB pewnie cieszy się mała. Czekamy na zdjęcie :)

A ja dziś już łapie stres bo mała od wczoraj wieczora ani razu nie kopała, słuchałam serduszka dekatorem i bije . Jutro idę po zwolnienie do ginekologa to mu powiem może zrobi usg. :S
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032978 przez magmus88
Hej :)

Hahah Milunia :D pierwsze zdjęcie jest rewelacyjne :D Mała ma śliczne te włosy!!!! Jest taka słodka :D jak w peruczce heheheh. Słodziak :) aż się uśmiecham do monitoraa :)

Pumcia.... Jutro już środa.... ehhehe stresik jest??? Czy jakoś o tym nie myslisz? Że to moze lada dzień??: :)

Dziewczyny nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, ze na każdej wizycie mam USG... nawet sobie sprawy nie zdawałam że to taki przywilej :)

My już po szkole rodzenia :) Powiem Wam, ze jestem mile zaskoczona :) Przez pierwszą godzinę ćwiczyliśmy z innymi paniami - przy muzyce relaksacyjnej :) Było nas aż 4 panie :) fajnie, kameralnie.

Później doszli panowie, inne panie, które nie mogły ćwiczyć.
Pani połozna bardzo przyjemna, zabawna :) Oglądaliśmy nawet filmik z porodu ehhee bo dziś był taki temat. W piątek jest wycieczka na porodówkę heheh niestety na 12, więc mój mąż nie będzie mógł się wybrać... Ale ja z chęcią się przejdę :)
Dostaliśmy też jakieś próbki, ale jeszcze nie miałam czasu tam nawet zajrzeć :)

Brown no bierz się do roboty :P miejsce po nat wolne... Puma zaraz też zwolni hehe :)
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032983 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032984 przez Nefri
Nat kochana, musisz to przetrwac, to jest teraz bardzo ciezki czas dla ciebie, hormony robia swoje, ale to minie, pamietaj. To ze nic nie sciagnelas o niczym nie swiadczy. ja w pierwszych dobach tez nic nie sciagalam a malx jednak ssal i chyba cos tam mu lecialo a grunt, ze rozkrecal laktacje i teraz jest super. Zreszta zdrowie Helenki najwazniejsze, nawet jakbys nie mogla karmic piersia, to sie tym nie zadreczaj. Przytulam mocno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032985 przez brown24
Nat mysle ze masz prawo płakać , to pomaga.I tak jesteś bardzo dzielna, a to ze jesteś obolala robi swoje, może poproś o coś przeciwbólowego.Musisz być silna, lepiej żeby Helenka została na obserwacji i porobili jej wszystkie niezbędne badania..wiem ze serce Ci pewnie pęka, ale pomyśl ze to dla jej dobra, a Wlad Cię bardzo potrzebuje :kiss: Tyle juz razem przeszliście, tyle trudności pokonaliście , ze teraz musi być juz lepiej i będzie! Innej opcji nie ma :kiss:
Magnus fajnie ze szkola rodzenia przypadla Ci do gustu, tez kiedys chciałabym chodzić..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nefri fakt czuje sie bardzo dobrze, nawet pomimo zmian pogody ani razu nie bolała mnie głowa, a jestem migrenowcem.Nie wiem czy to zasługa castangusa , ale jest ok! :) mam tylko nadzieje ze mój cykl będzie w miare normalnej długości.Mam 23dc a zero psm, a faza lutealna na pewno trwa bo temp. prawie 37 ;)
A Wy jak sobie rodzice? Jak Twoje slodziaki? :)

Pumcia Oki Oki będę juz grzeczna i nie będę Ci doryzac :P nie możesz sie denerwować przed porodem przecież!
Po porodzie sobie odbije :laugh: :silly:
A tak serio to jak tam sie czujesz? Pewnie chciałabyś synusia juz tulić :) wytrzymaj do powrotu lubego, i weekend jest Wasz! :kiss:

Sandra nie panikuj, skoro serduszko puka jest ok, dziecię chyba nie zawsze jest bardzo aktywne , czasem tez musi odpocząć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032988 przez Miluniaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032992 przez aklim88
Nat - kochana wojowniczko wiem, ze Jest Ci teraz bardzo ciezko
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Milunia - pierwsze co przyszło mi do głowy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a tak na serio to skonsultuj sie z lekarzem



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032993 przez Miluniaa
Aklim wypluj te słowa natychmiast!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Toz ja z 1 nie daje rady :whistle:
A moze to po badaniu ? bo to na 2 dzien bylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl