BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

10 lata 3 tygodni temu #1035703 przez Nowa...
Niagara- napisz troszkę co u Ciebie? jak maluszek rośnie :) Brzuszek zaczął już być trochę widoczny :) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035711 przez joanna1991
NAT to faktycznie trafiło wam się grzeczne dzieciątko :) z tego co czytam to ideał :* Oby było tak zawsze kochana :*

PINEZKA no no Junior jaki kawaler :D jejku jak te dzieci wam szybko rosną :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #1035713 przez Liss99

Zrobiłam rano test quixx i wyszło bardzo bladziutka. Prawie niewidoczna. Ale ten test trzeba robić z moczu o temp 18 stopni a ja zrobiłam od razu. Teraz właśnie zrobiłam pink o większej wyczuwalnosci i wyszła blada ale bardziej wyraźna kreska. Szyjke mam wysoko zamknięta. Okres miałam mieć wczoraj. Czy to jest możliwe ?byłabym taka szczęśliwa
Załączniki:
Podziękowania: niagara, aggi, Sandruska1995, brown24, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035714 przez aggi
LISS gratuluję !!!!!!!!! To na 100% ciąża :-) !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035715 przez nati.olsztyn
lissPięknie widać tę kreskę:) Gratuluję!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035716 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035717 przez Liss99
Naprawdę nie mogę w to uwierzyć! Dziękuję dziewczyny za pomoc i rady

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035719 przez Nowa...
Liss- i ja gratuluje :) test w 100 % pozytyw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035720 przez Paula1704
Liss gratulacje z całego serduszka! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035722 przez ziaa
Liss99 świetne wieści! Gratulacje! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035723 przez natB
Liss gratuluję :D

aggi mam na sprzedaż trochę Rzeczy po Wladku.. Głównie Zara, hm, FF, smyk jakbyś chciała coś dla Maksa :) to zapodaj emalia wyślę Tobie foty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035724 przez Sandruska1995
liss na takie wieści dziś czekalam . Gratulacje! :kiss:

Czuje się dziś okropnie :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035726 przez aggi
nat a jak rozmiarowo?? Bo Maksior powoli 98 będzie już miał ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035727 przez natB
Wiesz, co różnie.. Głównie 86-92 Władek do niedawna jeszcze je nosił, mam wrażenie, że wypadają większe.. No, ale jak Maks nosi 98 to chyba nie heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #1035728 przez Nowa...
Sandra - co się dzieje?
A u mnie dziś test owulacyjny wyszedł chyba pozytywnie- dosłownie minimalna różnica w kolorze testowej i kontrolnej. Od wczoraj śluz się zaczął zmieniać na płodny :) a już prawie nie pamiętałam jak on wygląda :) dziś go jest całkiem dużooo i tak mnie natchnęło żeby zrobić test owu :) :) - a dziś chyba będą staranka :) więc nawet jeżeli jutro będzie test owu pozytyw to może coś z tego będzie :) sam fakt pozytywu owu mnie cieszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl