BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037265 przez niagara
Aggi żółta bluza z Reserved :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037267 przez nati.olsztyn
aggi To wspaniale, że tak psychicznie wypoczęłas:)

nefri Dołączam się do pytania aggi

niagara Śliczne ciuszki! :-)

Sandra Jaki duzy chłopiec:)

To Wam pokaże moich:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037268 przez nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037269 przez nati.olsztyn
Przepraszam, moj telefon oszalał;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037273 przez ziaa
Cześć Dziewfczynki! B) B) B)
Ja Cię kręcę, ale ten czas zapiernicza! Aggi dopiero co wyjechała, a już jest wypoczęta :) Super Mała! :woohoo:
Sandra śliczny synek!
Nati Twoje maluchy to chyba za sobą w ognień, co? Świetnie wygląda jak brachol tak obejmuje siostrę no i razem trwają w biegowym trudzie :) Ja tam jestem ogromnym znawcą OLX. Tyle ile rzeczy nam niepotrzebnym tam sprzedaliśmy/oddaliśmy to się w głowie nie mieści :) Cudowna instytucja :laugh: Powodzenia! :)
Fajnie, ze y tak optymistycznie podchodzisz do zmiany miejsca. Mnie jakby ktoś chciał ruszyć z naszego mieszkania to bym chyba się zapłakała :huh: na maksa przywiązuje się do miejsc. No ale kiedyś potrzebny pewnie bedzie dom, albo sytuacja sprawi, ze będziemy opiekować się rodzicami lub teściami to pewnie w ich domach. na razie o tym nie myślę jaką jestem w tej kwestii memeją ;p
Magmus kiedy Ty rodzisz?
A Ty Cornik? Wszystko gotowe na Wasze maluchy? :laugh:

Mam dwa info odnośnie samej siebie ;p po pierwsze: mam wyniki badań. Doktorek jutro więc poopowiada co tam jak tam, ale na oko hiperprolaktynemia.
Która z Was jest na diecie bezglutenowej? Wczoraj ze znajomą dotarłam do badań i potwierdziłam informację, że osoby z Hashi nie powinny jeść glutenu. Ma on bardzo podobną budowę pod względem chemicznym do białka glutenu i nasz organizm błędnie rozpoznaje to jako hormon tarczycy i wzmaga reakcję autoimmunologiczną. Wiedziałyście? :) Takż ejestem zmotywowana do wprowadzenia w życie mojej pierwszej diety! :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037274 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037278 przez ziaa
Cornik no to czekajcie na Malucha, ah, juz nie długo będziecie go tulić :) :woohoo:
Ja też poza oczywistymi alergiami i nietolerancjami w ogóle nie jestem za eliminacją czegokolwiek w diecie, ale moja znajoma jest biotechnologiem i jasno i wyraźnie mi potwierdziła, ze z tym glutenem i tarczycą to tak właśnie jest. No więc co, spróbuję o ile dam radę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037279 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037281 przez Sandruska1995
Dziękuję dziewczyny . :)
Ja od nocy zmagam się z dretwieniem całego dołu. :pinch:

Aaaaa. Zakupiłam sofę dziś jadę odebrać a stara idzie na śmietnik. W końcu! . :laugh:

Mamy do pomalowania przedpokój, kuchnie i salon tyle czasu marudzilam M i do dziś nie zrobione ale znalazłam sposob . Wstałam jak wstawal dziś rano do pracy i zapytam gdzie są pędzle i taśmy bo będę malować :laugh: stwierdził że dziś się weźmie za to haha zobaczymy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037283 przez aggi
niagara mamy identyczną pomarańczowa f&f :-)

natinawet nie wiesz jak bardzo :-) piękne masz rodzeństwo :-) widać że się uwielbiają :-)

ziaa czas leci bardzo szybko, za szybko :-) ale te 5 dni nam całkowicie wystarczyło :-) powiem Ci że super że tak szybko masz rozpoznanie. Mniej więcej wiesz na czym stoisz, a lekarz napewno pomoże :-) jesteś coraz bliżej..... :-)

cornick foto podrzuce jak ogarnę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037287 przez magmus88
Hej :)

Cornick,.. w końcu się ujawniłaś hehehe :) podejrzewam, ze funkcjonowanie na telefonie nie jest łatwe.... więc ja nawet nie zaczynam :) Mam nadzieję, ze jakoś przezyję mój pobyt w spzitalu bez Was hahah :)

Kurcze Nati ale przygody :( Ważne, ze straty nie sa jakieś kolosalnie duże... ale i tak szkoda, ze w ogóle jakiekolwiek są :( przykro mi. Super te Twoje dzieciaki :) Widać, ze się uwielbiają :) I przyłączam się do Ziai... OLX dobre na wszytsko hahaha.

Niagara! Gratulacje!!! Parka, fajna sprawa :) Co do łożyska nie pomogę :( Super ciuszki :D Mam podobny kombinezonik :) Ciekawe jak się sprawdzi :)

Aggi... Ciebie nie pamiętać?? :PP Opowiadaj, pokazuj zdjęcia hehehe :) Wracaj do nas! Cieszę się, ze pogoda Wam dopisała.... zmiana miejsca chociażby na chwile zawsze jest dobra :) No... to że Maksiu spał w nocy dobrze to bardzo mnie cieszy :woohoo: :woohoo: :evil: :evil:

Nowa - doczekasz się :) zobaczysz :) A mogę zapytać ile masz lat? nie chcesz, nie odpowiadaj :)

Nefri - co taka wypompowana??

Sandra - faktycznie, rośnie Ci łamacz kobiecych serc :)

Zia - no termin mam na 28 lipca... Cornick z tego co kojarzę ostatniego hehe więc mnie goni :PP My ogólnie z Cornick obstawiamy tyły hahaha. Dwie lipcówki już rozpakowane :D No powiedzmy, ze wszystko mamy.... brakuje mi dalej termometru ehhe i lampy :D tzn mam gołą żarówkę :PP Nic mi nie wpadło aż tak w oko... a jak już wpadnie to cena zabija :) Mam jeszcze dużo rzeczy nie "przyszykowanych". Tzn fizycznie sa kupione ale jeszcze nie gotowe :) Myślę, ze mam jeszcze czas :PP hahaha

Zia - no ciekawe co Ci lekarz powie na te wyniki :) oby miał na Ciebie jakiś plan! :) Czekamy na relacje po wizycie :)

Sandra... oby "mężu" się faktycznie sprężył ehhehe :) I czekamy na zdjęcie, jak wylegujesz się na nowej sofie :D

Jutro z koleżanką idziemy do znajomej, która urodziła chłopaka 1 czerwca :) Byłam dziś kupić prezencik. Mama prosiła o koszulki z krótkim rękawem hehe :) Przy okazji kupiłam sobie w biedro mokre chusteczki z PUDEŁKIEM! W końću :D bo brakowało mi pudełka hahaha. Wiem, wiem... bardzo ważna i istotna rzecz :D ahha

Dziś już raczej nie mam zamiaru wychdozić nigdzie.... Przywiozłam wczoraj od mamy znowu karton z ciuchami.... muszę je gdzies ulokowac :P Ach no i kupiłam jeszcze dzisiaj ramki na zdjęcia :) musze poprosić męża o powieszenie :D oczywiście do pokoju małego.... bo póki co mam łyse ściany :P

Ach i zamówiłam wczoraj materiał na zasłkonki do pokoiku małego. Szare w zygzaki białe hehe. Myślę, ze będa pasować bo taki sam materiał ma w pościeli :) Tzn elementy :)

Ach no i znajoma męża z pracy urodziła przez weekend a termin miała na 15 lipca....
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037290 przez Nowa...
Magmus- Ja mam 27 lat :) ale wiesz już synka 8 letniego i tak już była by wielka różnica wieku- a tu nic się nie zanosi na zmianę. No coż.... może kiedyś...
Liss- Moffka - Dodi - co u was słychać :) ?
Ziaa- dobre wiadomości teraz byle do przodu :) a Ty robisz testy owu- masz oznaki wskazujące na dni płodne :) ?
Joanna- który masz dc? :) kiedy testowanie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037291 przez nati.olsztyn
ziaa aggi magmus Tak, moje Żuczki są ze sobą bardzo związane:) oczywiście czasem się kłócą, biją, ale ogólnie kochają się baaaardzo:)

ziaa Świetnie, że masz już wyniki. Ja coś słyszałam o tym glutenie i jeszcze parę innych rzeczy. Jedząc bezglutenowo uwazaj tylko na kukurydzę i soję bo te jak są GMO to mogą przynieść więcej szkody niż pożytku.

My tez juz trochę posprzedawalismy przez OLX, a jak mamy coś kupić to najpierw tam szukamy.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ziaa Ja tez sie przywiązuje do miejsc, tu mi się baaardzo podoba - duzy dom, ogród, jezioro blisko, dzieci moga być całe dnie na dworze itd.No ale cóż zrobic? Liczyliśmy sie z taką ewentualnością. Jeszcze z rok temu pewnie bym siadła i ryczala, na szczęście chyba dorosłam i jak to soe mówi:"biorę to na klatę", spinam poslady i zabieram za porzadki, sprzedawanie zbednych rzeczy i pakowanie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037296 przez Sandruska1995
magmus 36 tc u Ciebie . ? :woohoo:
No o 19 jedziemy po sofę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037297 przez magmus88
Sandra... nawet nie pytaj hahaha :)

Milunia... Ty jesteś ekspertem jak dobrze pamiętam :PP Od kiedy mogłaś rodzić w swojej klinice?? 37 tydzień??
Bo mi lekarz mówił, kiedy mogę u nich rodzić ale nie pamiętam dokąłdnie... wydaje mi się, ze tydzień muszę jeszcze wytrzymać ehhehe. Tzn... nic nie przeczuwam, żebym miała urodzić szybciej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl