BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037346 przez ziaa
Nati laktozę wyeliminowałam jakieś 1,5 roku temu Z własnej woli, przez zgagi, bóle brzucha i takie tam. No i od razu tak mi się polepszyło, że w zasadzie mleko u nas gosci w domu tylko jak wpada w odwiedziny ktoś kto pije białe kawy. Zdarza mi się właśnie grzeszyć na słodyczach :blush: Mozecie mnie z bacikiem pilnować!
Teraz ten gluten postanowiłam wyeliminować żeby nie nie wzmagać właśnie autoagresji w organizmie. W zeszłym roku, zanim to do Was zawitałam, miałam problem z włosami które wypadały mi na potęgę. Garście normalnie. Zrobiłam tam różne badania na to czego może mi ewentualnie brakować, ale wszystko było w normach. Tsh też, ale endokrynolog stwierdził, ze być może autoagresja zaatakowała mieszki włosowe... Wyobrażacie to sobie? Ja dziękuję, na szczęście się nie sprawdziło, ale właśnie utrata włosów, bielactwo czy autoagresja na inne rzeczy zawsze wisi w powietrzu. Wiec wolę nie jeść glutenu i jej nie wzmagać. B)
To co Joanna, trwasz w tym ze mną? Dziś pierwsze bezglutowe :evil: śniadanko za mną ;p

Kurde Aggi masz dziś dodatkowy dzięń mamy od Maksa! Korzystaj! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037349 przez Miluniaa
Sandruska moja mala urodzila sie w 37 i 1 dzien :) Wczesniactwa wpisanego nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037351 przez nati.olsztyn
W kwestii słodyczy to ja tak jak cornick robię swoje na syropie z agawy lub ksylitolu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037356 przez magmus88
Hej :)

Ja już po wizycie u małego dzidziusia :) ale mały szkrabik - kochany :)

Mila - dzięki :D czyli tydzień muszę wytrzymać!!

Aggi.... załamujesz mnie.... przecież Ty jesteś ekspertem od testów :D dobrze wiesz, ze test pokazuje, że owulacja BĘDZIE a nie BYŁA :D

No właśnie.. też mi się tak wydawało, ze 37 tydzień to już nie jest wcześniactwo :)

Sandra - jak tam sofa :P

Ja zjem obiadek i jadę na ogródek do rodziców :) co się będę kisić w domu :PP hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037376 przez joanna1991
ZIAA ja dostałam Bromergon no i z 2000,0 zrobiło mi się 23,5 także jest wszystko w normie a przyjmuję 1/4 tabletki :) do tej pory nie mam problemów
a co do diety z chęcią bym do ciebie dołączyła, masz jakieś przepisy? :D

AGGI a no widzisz co lekarz to konował (oczywiście nie wszyscy).. Oby te twoje widziane boćki przyniosły szczęście :*

Czy któraś z was tydzień po owu miała śluz który przypomina ten do płodnego a później wodnisto- kremowy? normalnie leci takimi czopami..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037377 przez ziaa
Joanna ja dziś zakupiłam chlebek bezglutenowy, także na śniadanie były kanapki. Na obiad dziś i jutro mam ryż z sosem mięsno warzywnym, także poza ciaskami narazie mnie dieta nie boli :) Pózniej na śniadanie bedą sałatki warzywne z pestkami i jajkiem, grzankami z bezglutenowego i jakos to będzie :D
A powiedz mi - nie mdli Cię po Bromku? Bo ja po norprolacku haftowałam za każdym razem. Ale też zbił prolaktynę.
Ja miałam takie przygody ze śluzem, raz płodny, raz czopy, znów lepki, przejrzysty, ale u mnie nic to nie zwiastowało. Może u Ciebie będzie inaczej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037379 przez joanna1991
ZIAA pomimo tego co naczytałam się jakie mogą być skutki uboczne po Bromku to ja czułam się rewelacyjnie, nawet wtedy kiedy z początku brałam po całej tabletce.. Kurcze dieta bez słodkości?? hmm... no cóż przyda się taka luźniejsza dietka, nawet dla ciała :D dobra to ja od jutra zaczynam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037380 przez aggi
magmus tak tak ale ja testa zrobiłam w momencie jak już bolał mnie jajnik :-) wcześniej nie robiłam ani jednego :-)

ziaa ja bromergon bralam na zatrzymanie laktacji i też przeczytałam mnóstwo skutków ubocznych i lekarz też o nich mówił, a nic mi nie było :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037381 przez Sandruska1995
magmus jednak musiałam zrezygnować z sofy bo mieliśmy załatwione transport a nas w ciula zrobili :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037403 przez nati.olsztyn
Dzień dobry Kobietki! :-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037407 przez ziaa
Nati!!! Dobrze będzie! Będziecie razem, w nowym miejscy, będzie dobrze!! B)

Ja jestem po doktorku. A więc tak - niejest źle ;) Coś tam w tych badaniach wyszło, więc jest okej. mam podwyższone androgeny i policystyczne, stąd problemy, najprawdopodobniej :evil: Cała reszta w zaskakujących normach! Tego się nieleczy, tylko przeprowadza stymulacje. Plan jest taki: czekam na @. Jak nie przyjdzie w ciagu 3 tyg. to dostaję leki na wywołanie. Jak przyjdzie, zaczynam moje uwielbiane WINCLO! :D Mam juz też receptę na clo i na pregnyl, czyli to co zaniedbała poprzednia lekarka. No i dużo optymizmu :D Jak endo będzie słabe to coś jeszcze dodamy po drodze. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037409 przez Julka1987
Ziaa, a będziesz szła w razie co przy zażywaniu Clo na monitoring cyklu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037410 przez ziaa
tak Julka, mam mieć zastrzyk, więc muszę się tam pojawiać żeby mi ktoś go podał :silly:

A i najważniejsze! :D Mogę biegać! :D :evil: :woohoo: :evil: Mam tylko małe ograniczenia co do ilości i częstotliwości, dodatkowo tylko jeść dużo i pilnować by tsh się nie podnosiło. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037412 przez joanna1991
ZIAA świetne wieści! :* no to teraz wszystko będzie dobrze :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037413 przez nati.olsztyn
ziaa Trafiłaś na rewelacyjnego lekarza! :-) Czyli wszystko idzie do upragnionego celu:)
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl