BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 10 miesiąc temu #1037298 przez Sandruska1995
magmus Ja po Tobie :cheer:
Moje dziecko to ma mega czkawki. Też tak mocno odczuwasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037299 przez magmus88
Tzn. czuję, że ma częste czkawki ale jakoś strasznie tego nie odczuwam :) Amortyzuje tłuszczyk ehhehe. Zawsze koło 23 odczuwam intensywne ruchy.... Zwykle trwały jakąś chwilę.... wczoraj Mały przeszedł samego siebie - buszował ostro ponad godzinę.... mąż się śmiał, ze chyba pakuje walizki i szykuje się do wyjścia ehehhe. Ale niech sobie jeszcze spokojnie posiedzi :) Ma czas :P
W ogóle to ciekawa jestem ile waży.... :)

Nowa - jakoś wypadło mi z łowy, ze przecież mas zjuż synka! Zmyliła mnie ta wypowiedź, ze chciałabyś czuć maleństwo pod serduszkiem.... Myślałam, że po raz pierwszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037306 przez joanna1991
AGGI cieszę się że wypoczęłaś! :* aa te bociany to dla każdej z nas :D hi hi

NATI fajne dzieciaczki :*

ZIAA ja mam hiperprolaktynemie.. nie wiedziałam o diecie :p chyba razem z tobą zacznę :D

NOWA ja dopiero 21dc jej ale ten czas leci jeszcze 9 dni do testowania no ale zobaczymy co będzie.. Jak narazie strasznie dużo leci mi przeźroczystego śluzu.. nie wiem od czego....

Wczoraj siedziałam sobie w domku, odpoczywałam po pracy i nagle poczułam że zaraz zemdleję, nogi z waty miałam i głowa mnie strasznie bolała szczególnie jedno miejsce które dokucza mi od marca, a serce tak mi waliło że czułam je w gardle, zadzwoniłam po pogotowie, dostałam tabletke pod język i lekarz stwierdził że pewnie zestresowałam się wczorajszym meczem.. normalnie zabił mnie tym tekstem... co za lekarze :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037313 przez magmus88
Joanna... w takim razie odliczamy z Tobą te magiczne 9 dni :)

Matko... co to za lekarz... Joanna a Ty nie ignoruj takich rzeczy. Skoro już któryś raz boli Cie w tym samym miejscu moze warto udać się do lekarza??

Dziewczyny... możecie być ze mnie dumne :P dopakowałam torbę :D Tzn kosmetyczkę, bo głównie tego mi brakowało heheeh.
Tzn wszystko przejrzałam jeszcze raz.... Naszykowałam mężowi osobno ubranka do wyjścia, które będzie musiał na koniec przywieźć.
Muszę jedynie dopakować krem do twarzy i ładowarkę. No i wodę kupię sobie wcześniej... zeby potem po sklepach nie jeździć hehe.

Jestem gotowa... chyba :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037320 przez joanna1991
MAGMUS byłam u neurologa w marcu, miałam tomografię i nic nie wyszło ale ból się zwiększył i takie pulsowanie i ostatnio znów byłam u lekarza i dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny głowy żeby wykluczyć np. tętniaka tym bardziej że planuje zajść w ciążę. strasznie mnie nastraszył lekarz ale on podejrzewa że to od kręgosłupa..

No w końcu już gotowa jesteś na przyjście synka.. no to jeszcze trochę i będziemy tobie odliczać :D hi hi ciekawe czy u mnie coś się zmieniło :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037323 przez Nowa...
Magmus- to tak dawno było, że nawet nie pamiętam jak to jest czuć taką małą fasolkę :) Ja za około 8 dni powinnam mieć mega szybko okres :) ale czas pokaże. teraz to w sumie liczę na tą @ bo akurat przed wyjazdem by się skończyła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037325 przez niagara
To teraz w kolejce do rozpakowania pierwsza jest Cornic, później Magmus i Sadruśka, a później kto? :whistle: Już JA? :blink: OMG :blink: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037330 przez Julka1987
Witajcie dziewczynki,
chciałabym Was spytać, czy któraś robiła sobie posiewy na bakterie/wirusy? Koleżanka nie mogła zajść w ciążę i jej lekarz kazał zrobić posiew z moczu i bodajże śliny i wyszło, że ma jakąś bakterię, która ogólnie nie zagraża jej, ale może być niebezpieczna w ciąży. Coś któraś praktykowała? Tak się zastanawiam, czy sobie nie zrobić w razie co bo nigdy chyba nie robiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037334 przez ziaa
Cześć Dziewczynki B)

Julka ja nie jestem jeszcze na takim etapie, miałam ostatnio mnóstw obadań, ale wirusów i bakterii tam nie było.
Aggi jeszcze pranie robi :whistle: :whistle: :whistle: Kto to później poprasuje?! :evil:
Joanna i co bierzesz na tą hiperpro? Jakie masz zalecenia? Ja mam nadzieję, ze nie dostanę znów norprolacu :sick:
Cornick!!!! Co Ty jesz słodkiego? Bo ja dzisiaj byłam na zakupach i już witałam się z gąską, omlecikiem z owocami z bitą śmietaną się znaczy, a tu jak obuchem w łeb! Laktoza i gluten! Co dalej ja sie pytam?! :blink: :dry: :unsure: :ohmy: :angry: :( :S Bez ciastków nie dam rady!

Co tam u Was? :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037335 przez Sandruska1995
ziaa u cyrk w łazience :laugh: Popsuła nam się spluczka i terma , przyszli wczoraj zrobili wszystko ładnie nowa terme dali , wieczorem chciałam się kąpać a tu brak ciepłej wody :evil:
Byli dziś rano i okazało się że terma zepsuta, znów dali nowa mam nadzieję że będzie już działać :laugh: . Nie ma to jak wejść na mieszkanie po całkowitym remoncie :laugh:

Idę smażyć placki ziemniaczane taka mam ochotę mhmmm. :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037337 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037338 przez Miluniaa
magmus 37 i 1 :) Ja tak mialam i mi powiedzieli, ze jeden dzien wczesniej i by nie przyjeli :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037340 przez nati.olsztyn
ziaa To laktozy tez nie trawisz? To Ty rzeczywiście masz dużo wspólnego z moją Marysią ;) A tak serio to Ci powiem, że do mnie już sklepowe słodycze w ogole nie przemawiają. Wystarczyło parę miesięcy bez cukru. Jeśli chodzi o laktoze to my przestalismy jest mleko krowie ze względu na Mary, a niedawno sluchalam wypowiedzi jednej pani doktor, ktora mowila żeby jeść mleko ale tylko w formie kwasnej czyli jogurty, kefiry, zsiadłe mleko bo większość ludzi nie trawi tej laktozy z mleka slodkiego tak więc ja juz drugi tydzień robię domowy jogurt. :) Jest przepyszny i przede wszystkim bardzo zdrowy:) Także bardzo polecam!
No i nie traktuj zmiany żywienia jako tymczasowej diety tylko niech to będzie Twój nowy styl życia i taka normalność, że tak juz będzie i już, tak jest dużo łatwiej :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037341 przez aggi
Witam się slonecznie :-) Maksior jeszcze śpi (!) Szok :-)

magmus hehe i tak to że Maksiu spał w nocy nie pomogło bo już 'po ptokach' było, pozytyw dzień przed wyjazdem więc raczej urlop totalnie na luzie, ale nie powiem że nie było to fajne, bo jednak psychicznie niesamowicie odpoczelam :-) pudełko na chusteczki to dobra sprawa, odkąd mamy to przynajmniej Maksiu mi wszystkich chusteczek nie wyciąga :p bo nie pokazaliśmy mu jak się to otwiera :-) także polecam hehe jak nie chcesz zbankrutować na chusteczkach :-)

joanna bocianów kochana to by i podwójnie starczyło dla każdej :-) niektórzy lekarze minęli się z powołaniem ;)

ziaa mam suszarke która ładnie wygladza ubrania :evil: prasowalam ostatni raz 2lata temu ubranka od małego przed porodem :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037344 przez Sandruska1995
milunia twoja mała jest wczesniak? Z którego tygodnia jest ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl