BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1039317 przez nati.olsztyn
Dzień dobry Kobietki! :-)

magmusJak tam aku? I udalo Ci się namowic męża? ;)

Sandra Przyrost wagi jest warunkiem wyjscia do domu? Przecież donoszony noworodek ma prawo stracić 10% urodzeniowej masy ciała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039318 przez nati.olsztyn
Popycham

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039322 przez Sandruska1995
nati wszyscy tak mówili mi :dry:
Ale możliwe że dziś wychodzimy! Zaraz się dowiem wszystko :woohoo:
Idę starszy brat jest :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039324 przez magmus88
Heja :)

Ja dziś rano byłam już na kTG, skurcze na poziomie.... ZERO :D

Sandra! Ale śliczna maleńka :) oczka ma jak brat :) śliczny widok :) No jasne, ze Wy już będziecie w domu zanim u mnie cokolwiek się zacznie :D ja co do tego nie miałam żadnych wątpliwości ehhehehe.

Nati - aku owszem, co do męża.... neistety ehhe. Ja jakoś sama sobie tego w tym momencie nie wyobrażam :D ale dla dobra sprawy... hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039329 przez aggi
Witam i o humory pytam? ;)

sandra mała baardzo do Natana podobna :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039330 przez ziaa
Aggi mój humor jest na poziomie :laugh: , mógłby być na poziomie :woohoo: gdyby MAGMUS łaskawie zaczęła czuć jakieś skurcze :evil:

A co u Ciebie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039338 przez Nowa...
Hej- nie miałam neta :whistle: a tu tyle się wydarzyło :) Sandra i Cornick- wielkie gratulacje :kiss:
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039339 przez Sandruska1995
Wychodzimy do domu! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039341 przez aggi
sandra super, w domu jest najlepiej :-) a ty jak się czujesz? Boli?

ziaa umnie się właśnie rozlało = ochlodzilo więc mój poziom optymizmu podskoczył :-) z 28 spadło do 20 :-) właśnie szykuje sobie obiadek :-) dziś makaron chili z indykiem i kalafiorem :side: :woohoo:

Cyce mnie rozbolały wczoraj, a dziś to tragedia dotknąć się nie da :( a dopiero 24dc... nie wiem kiedy była owu, nie wiem kiedy ma być @ :blink: nie lubię taka niedoinformowana być :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039342 przez ziaa
Aggi łączę się z Tobą w cycowym bólu :(
nie nie boli pierś cała tylko sutki, masakrycznie, przekoszmarnie i podbrzusze już boli trochę jakby jajniki, trochę jakby na okres, a tu dopiero połowa tabletkowego cyklu... No cóż - mam nadzieje, ze te leki po prostu w taki sposób pięknie działają :)

Twój obiad brzmi smakowicie :D Ja ostatnio gotuję tylko dla siebie, bo monsz jada na mieście i królują wszelkie zupy i kremy warzywowe! :D Normalnie chyba nigdy nie miałam takiego azymutu na warzywa :D

Sandra super, ze idziecie do domku :)

Ciekawe co tam u NatB :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039343 przez aggi
ziaa a to mnie całe okropnie bolą, ale właśnie od wczoraj, masakra jakaś... aaaa widzisz, a ja zup nie tykam bo trzymam się mojej rozpiski, ale również mam pole do warzywnego popisu i szaleję w tej kwestii :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039346 przez brown24
Aggi Twoja @ pojawi sie za 9 miesięcy! I basta :laugh:
Sandra słodka maleńka,podobna do brata :kiss:
Super ze juz wychodzicie,w domu najlepiej :)

Ziaa podrzuc jakiś przepis na zupkę, u mnie króluje pomidorowa i rosół :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039347 przez Sandruska1995
agggi pobolewa czasem , ale szczerze z małym gorzej przeszłam to wszystko. Teraz tak szybko wszystko naciskali tu położne abym wstała szybko i nawet dobrze , było ciężko ale za to szybko doszłam do siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039348 przez ziaa
Brown ja to uwielbiam wszystkie miksy warzywne, ale takie klarowne na bulionie, z mnóstwem warzyw. Klasyk to brukselka, marchewka, kalafior, por, pietruszka i koperek :) Mąż woli kremy, więc czasem mu to miksuje, ja wolę kawałeczki :)
Poza tym bardzo lubię robić według koloru np. biały krem z kalafiora, pietruszki i selera, czerwony z pomidorów, papryki, marchewki, zielony z groszku i brokułów i takie tam :) nic wymyślnego :) No i soczewicowa! Z czerwonej soczewicy, pomidorów i cebulki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039349 przez magmus88
Hej :)

Ziaa jakie Ty piękne zupki robisz! U mnie dziś zwykła pomidorowa :PP ale zrobiłam też kilka naleśników :) jakby ktoś zgłodniał po samej zupce ehhee

Sandra! Jak się cieszę :) Super, ze już idziecie do domku. Co w domku, to w domku :) Regeneruj się ładnie :) ehehe

Ziaa - mnie suty bolały od samego początku do dnia dzisiejszego.... chyba nie muszę mówić co zwiastowały ehehe

Aggi no właśnie.... w końcu jakaś umowa zobowiązuje :PP Tym bardziej z moim synem

Ja już rano byłam na KTG, cisza..... Potem szybkie zakupki, w pracy na sekundke też byłam.... W domu zmieniłam pościel, zrobiłam pranie.... naleśniki posmażyłam.... Obejrzałam 1,5 odcinka serialu ehheeh. Zaraz się biorę za łazienkę. Mam jakiś przypływ energii :D
A i co najlepsze... położna mnie dziś widzi.. pyta się czy coś się ruszyło.. (a widziałyśmy się wczoraj) i mówi mi, że po buzi się zmieniłam... więc może coś ruszy ale obstawia przyszły tydzień.... a ja tylko skwitowałam "zmieniłam się bo jestem bez makijażu" ahhahaha.

właśnie, NatB co tam u Was :) przywołujemy Was :PP

Patikierc to już totalnie nas olała....
Moofka też ma nas gdzies :P a potem narzeka, ze nie ma nią zainteresowania hehehe

Właśnie! Ciekawe co tam u chudzinki!!?? Ktoś ma jakieś informacje??

Edit.

Ziajko kochana... nie uzależniaj swojego humoru od moich skurczy.... poza tym hola, hola.... Ty będziesz szczęśliwa jak mnie będzie bolało??? Dzięki!! :huh: :huh:

Ach i zapomniałam jeszcze napisać, ze pomalowałam dzisiaj dwa krzesła w kuchni :PP potrzebowąły odświeżenia hehehe

Milunia - czekamy na zdjęcie po remontowe :PP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl