BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1039472 przez aggi
nati działać napewno działa. To naturalny specyfik. A ostatni cykl ilu dniowy miałas?? I teraz?? Karmisz jeszcze czy już nie?

nefri wiesz co jakoś nie czuję żeby się udało. Za kilka dni się okaże :-) no z maksem się udało z castagnusem ale nie wiem czy przypadkiem czy naprawdę zadziałał. A Maksiowi tak masz rację późno zęby idą. On pierwszy ząb dopiero na 9mscy miał. Teraz czekamy na trójki i piątki. Dwie trójki już przebite.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039473 przez aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039474 przez nati.olsztyn
aggi Poprzedni cykl trwał 25dni. Pozytyw 16dc, 24i25 plamienie i potem juz normalnie. Teraz pozytyw 15dc, dzis 24 i tez jednak plamienie a nie @ niestety. Karmię nadal wieczorem do spania i w nocy, choć ostatnio chyba rzadziej i zdecydowanie krócej je.
Te ostatnie zęby bywaja gorsze niz te pierwsze. Moj Dawid goraczkowal chyba przy dwóch czworkach i przy wszystkich piatkach, wcześniejsze przechodzil jedynie z niepokojem, rozdraznieniem.

nefri Brawo dla Eryka!:)
U nas zazdrości jako takiej nie było tylko Dawid sie wkurzal jak mu Mary zabawki zabierała kiedy juz się zrobila bardziej mobilna. Czasem nawet oberwala za to. Na szczęście dosc szybko oboje zalapali że mozna się wymieniać i jakos poszło ale bywało " wesoło".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039476 przez aggi
nati wydaje mi się że plamienie ma związek z prolaktyna i karmieniem. Mogę się mylić, ale tak by się to w całość składało. Ja nigdy nie miałam cyklu poniżej 29dni. Co do zębów to u nas w miarę spokojnie bywało, ale teraz przechodzi samego siebie zachowaniem.nie wiem czy to przez zęby czy bunt dwulatka, ale ciężko się z nim dogadać bez krzyków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039478 przez nati.olsztyn
aggi Tez przypuszczam że to moze byc przyczyną tylko czemu tak nagle się pojawiło.... hmmm w końcu plamie drugi cykl a karmię ponad dwa lata... no cóż co ma być to będzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039480 przez aggi
natino ciekawe co jest przyczyną nagłego plamienia. Nie masz stresów jakichś ostatnio??? Albo może odwiedz gina?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039481 przez Nowa...
Hej- Magmus- ogromne gratulacja- synuś cudny :kiss:
A u mnie dziś 11 dc - testy owu nadal negatywne choć robią się ciemniejsze. Coś mi się wydaje, że 1 cykl z ziółkami będzie bez owu. Przynajmniej wiem, że cykl już na pewno będzie powyżej 20 dni :) Jednak jak do 16 dc owu nie nastąpi to troszkę się zmartwię.
Brown- jak u Ciebie który dc? Czy już się staracie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039482 przez aggi
nowa czemu się zmartwisz? Ja np owu zawsze mam koło 18-20 dc, nawet jak udało się z Maksem zajść to owu była w 19dc. Myślę że to nie jest poza normami, ważne by pierwsza i druga faza cyklu nie była zbyt krótka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039483 przez brown24
Nowa jesli testy ciemniejs to dobry znak,trzymam kciuki:)
Ja właśnie podpisalam umowe na rok w pracy, wiec teoretycznie wracam do staranek:) a w praktyce w tym cyklu byly chyba tylko dwa strzały haha,więc na nic nie liczę.Ktory dc nie wiem, i dobrze mi z tym:P ale jestem chyba tuz po ovu bo 2dni temu mega plodny sluz:P
Chce podejść teraz na nowo, na spokojnie do tego ,zapomnieć o tym co było , nie popadać w paranoje z testami i mierzeniem temp.Jesli do konca roku się nie uda na luzie , to wtedy do dzieła wkroczy cięższa artyleria hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039485 przez Nowa...
Brown- super podejście :)
Aggi- martwię się tymi moimi cyklami- a raczej tym co się dzieje. Mam nadzieję, że owu się pojawi. Trzymam kciuki za Twój cykl :) i brown i innym dziewczyn :)
A pytanie do dziewczyn które piją, piły ziółka- czy widziałyście różnicę w śluzie płodnym podczas ich picia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039487 przez brown24
Nowa ja pilam przez miesiąc czy dwa, ale śluz w zwiększonej ilości nie zauważyłam
, powiedziałabym nawet ze byl bardziej skąpy, ale to niekoniecznie przez ziolka tylko stres i ciągle nakręcanie się;)
Radzilabym Ci wybrac się do lekarza jeśli się martwisz, albo poprostu wrzucić troszkę na luz i dac czas organizmowi na powrót do normy po tabl. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039492 przez aggi
Dzień dobry ;) 28dc, cyce bolą, brzuch zaczyna pobolewac = @ za rogiem.

nowa pilam ziolka i niestety nie widziałam żadnej różnicy. Na śluz płodny dobry jest olej z wiesiołka. Idź do dobrego lekarza i rozwiej swoje wszelkie wątpliwości, po co stać w jednym miejscu jak możesz coś zdziałać???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039499 przez ziaa
Aggi nie mów jeszcze hop :P pamiętaj - nie ma @ jest nadzieja B)

Mi piersi się uspokoiły, podbrzusze znaczna boleć. Mam jeszcze tydzień tabletek. Mam nadzieję, że @ nie poleci ze mną standardowo w kulki i za 8 dni przybędzie. :whistle:

A teraz trener ziaa B) personalny prosi o sprawdzania:
aggi - jak dieta?? :whistle:
Nati - jak ćwiczenia? :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039502 przez aggi
ziaa nie mam już większej nadziei. Mimo że bardzo bym chciała. ;) a dieta super, trzymam się :-) już niedługo 2tyg za mną, leci ten czas :-) ale w sobotę robię sobie dzień wolnego na skosztowanie maksiowego tortu :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039504 przez Nowa...
Dziś zrobię test owu i zobaczę czy kreseczka ciemnieje. Ogólnie mam traki plan, że jak do 16 dc owu się nie pojawi to będę dzwoniła do ginekolog czy by mnie gdzieś wcisnęła w kolejkę :) - teraz tak mnie to trochę zdołowało jak te 2 kreseczki zobaczyłam a potem @. Ale nie poddaje się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl