BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1042576 przez stOkrOtka91
Wirus chyba jakiś, test negatywny :) wszystko jakoś się tak skumulowało :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042580 przez Pinezka
No moze wirus, ale ja bym na wszelki wypadek powtorzyla test za jakus czas, bo nie takie kwiatki juz tu bywaly ;)

A u mnie chyba owu dzisiaj, 16 dc, bo mnie prawy jajnik kluje i ciagnie jak mi sie to juz przed ciaza zdarzalo. Chociaz kto wie, moze mi sie tylko wydaje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042581 przez niagara
Stokrotka mojej koleżance pozytyw wyszedł dopiero po tygodniu od terminu @ więc wszystko jeszcze możliwe ;) Zresztą chyba Magmus też długo miała negatywy a ciąża była ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042582 przez nati.olsztyn
stokrotka Z porannego moczu najbardziej miarodajny wynik;)

pinezka To co Ty tu robisz??? Do dzieła!!! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042583 przez Pinezka
Ha, Nati - do dziela to juz bylo wczoraj :woohoo: wiec dzis bez presji ;)
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042584 przez nati.olsztyn
pinezka No to pięknie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042585 przez aggi
Cześć i czołem. Maksiu ma katar przez nieodpowiedzialność mojej szwagierki... byliśmy u nich na kawie a okazało się że ich córka kicha co minutę i ma mega katar :/ jak można zapraszać kogoś z dzieckiem wiedząc że ma się chore dziecko w domu :/ do tego dziś oni wbili się do nas na kawę rano......a ona nadal zasmarkana. Echhhh zero rozumu :( :/

nati maila na priv podam :-) :* to za 2 tyg testowanie :-) jak dobrze pójdzie ;)

sandra Natan z siostrą przesłodcy :-) :-) :-)

stokrotka ja ostatnią @ miałam 31.10 , a test robiłam 3.12 ;) był robiony około dzień lub dwa po spodziewanej @. ;)

pinezka mnie wczoraj jajnik bolał więc pewnie owu była :p robilas testy owu? Ja nie bo już ich nie mam :p ale mąż się ładnie spisał wczoraj hehe :evil: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042586 przez Pinezka
Aggi - testow owu nie robie poki co, bo probujemy zaciazyc na luzie ;) Zobacze, jakie cykle bede miala po tym odstawieniu pigulki. I jesli tak jak teraz wlasnie bede czula owu i nie bedzie jakiejs dziwnej nieregularnosci czy cos, to raczej testy sobie odpuszcze. Pomogly mi bardzo nauczyc sie mojego organizmu, ale troche za bardzo mnie pozytywy spinaly, ze "trzeba" ;)
A jak twoja dietka?
I kurcze, bardzo nieodpowiedzialne to zachowanie twojej szwagierki, nie pomysli, a potem ty masz chore dziecko w domu i problem na glowie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042587 przez stOkrOtka91
Wydaje mi się, że raczej nierealne żeby była ciążą, bo piersi to już by mi strasznie dokuczały ;p
A poza tym @ była spóźniona o tydzień, tydzień czasu już jest, więc poziom bety powinien być na tyle duży, że w ciągu dnia powinien być pozytyw :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042588 przez Nefri
Ziaa w tym tygododniu zamierzam popakować wszystkie nasze rzeczy I w weekend akcja przeprowadzka. Przeraża mnie to troche, ale też już mam dosyć mieszkaniu w naszym mieszkaniu, więc jetem podekscytowana. A tak w ogóle to śniły mi się dzisiaj Twoje dwa pozytywne testy ciążowe, dlatego postanowiłam z samego rana podzielić się z Tobą tą dobra nowiną ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042592 przez ziaa
Heeeeellloooołłłł :D Pięknozje :D B) :evil:

Kto miał taki dobry weekend jak ja? ;)

Nati kurde no... i to jeszcze taki krótki cykl.. Jakaś wizyta?
Aggi jak miło, ze wróciłaś :D Tęskniłam! :evil: Na wspólny wątek się oczywiście piszę :D Ba! Nie widzę, żadnych przeszkód! :) Niech ten sprzedany wózek będzie dobrym znakiem, a co! :)
Pinezka dziękuje, ze pytasz ;) Weekend był bardzo udany! :) W sobotę wyprawiałam dla przyjaciółki baby shower, a jak już goście wyszli... :evil: :evil: Fajnie, ze udało Ci sie wyrwać na wyjazd i cóż, dobrze, ze tato miał szkołę życia ;)
Nerfi co Ty mówisz?? :D O jaaa.. Jak miło! :D Mi się takie rzeczy nie snią, ale wierzę, ze Twoj proroczy!! :D O ja, ale mi humor poprawiłaś! :)
Trzymam kciuki by przeprowadzka poszła sprawnie! :) Zaraz będziecie się gonić po nowych metrach :)

Ja mam sie dobrze, owu raczej już była, no bo 36 godzin minęło. Nie bolała jakoś strasznie, ale ostatnio tez bardziej bolał mnie ten rozlany płyn w jajniku niż sama owu. W środę jeśli mi się uda to pójdę sprawdzić czy wszystko jest jak trzeba a później cóż.... ulubione czekanie. Teraz po tej podwójnej dawce pregnyli jest mi niestety niedobrze - no ale to w końcu hormony ciążowe to jak ma być ;p mam nadzieję, ze podwójna porcja coś zdziała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042593 przez nati.olsztyn
ziaa To teraz trzymam kciuki by bylo jak trzeba:)
U mnie weekend słaaaaaby. Mąż się rozchorowal, a ja zdychalam wczoraj bo brzuch koszmarnie bolał. Tak, chyba trzeba się nastawić na wizytę u ginekologa juz na serio. Cykl mial 24 tyle, że te pierwsze dwa dni to bylo byle co, a drugiego dnia to juz w ogóle prawie sucho i w sumie to nie wiem jak to się liczy... czy juz jako @ czy jeszcze nie.?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042594 przez ziaa
A test robiłaś tak na wszelki wypadek??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042599 przez nati.olsztyn
ziaa Ty mnie o test pytałaś??? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042600 przez ziaa
No pytam, bo wiesz jak @ jakaś dziwna to lepiej sprawdzić :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl