BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1043010 przez Nowa...
Dzięki za odpowiedzi. Oczywiście jeszcze porozmawiam. Mam nadzieję że jak do końca tego roku się nie uda to po nowym roku zrobi badania i będziemy wiedzieć co i jak i działać. W każdym razie już nawet nie myślę że może się uda. Teraz mam trochę innym problemów. W nowym cyklu zrobię sobie te badania co mam porobić,będę miała pewność że u mnie wszystko dobrze lub coś jest nie tak. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043013 przez Ktosktos
Część
Jestem nowa :) witam się ze wszystkimi :) mogę dołączyć??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043016 przez brown24
Dzieki dziewczyny za komplementy hehe

Puma jaki Slodki pączuś tzn Szymuś :) :kiss: Do zacalowania :kiss: :woohoo:
A pończoszki zostawiam na sezon zimowy :laugh: Co tam u Ciebie pieronie :evil: ? Nic się nie odzywasz :angry:

Ktosktosiu witaj i opowiedz cos o sobie:)

Nati daj jabłuszko! Wyglądają na pyyyyszne :)

Nowa ja caly czas trzymam kciuki za Was.Moze jego meska duma bierze górę,ale mysle ze musi sie z tym przespać i zrozumie jakie to ważne.Ja mojego tez wysyłam na takie badania niedlugo :evil:

Milej niedzieli! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043033 przez nati.olsztyn
ktosktos Witaj! Rozgosc się! Powiedz nam coś więcej o sobie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043036 przez gwiazdka2014
HEJ

dziękuję za miłe powitanie. Powiedzmy że nie jestem taka nowa. Kiedyś byłam na tym forum ale bardzo dawno temu i nie pamietam hasła. Nie chciałąm wam się bijać. Nieładnie tak bez pytania wchodzić w dyskusje ;p

Mam synka ma 2 latka to małe czorcidło. Jestem z niego mega dumna bo robi juz sam na nocik. Szybko nam poszła nauka... Teraz zaczelismy go uczyć samodzielnego zasypiania w łóżeczku ;) Sama radość chociaż jak dobrze wiecie sa takie dni.... kojarze Aggi :) jej zakupy są sławne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043037 przez gwiazdka2014
ooooo dodało mi post ze starym nickiem :) ktosktos to ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043042 przez Nowa...
Dziękuję za wsparcie :)
Rozmawiałam dziś na spokojnie z moim ukochanym o tych badaniach i jak nadal nie będzie nam się udawać to zrobi te badania :) chociaż boi się tego co w nich wyjdzie. Cieszę się bardzo :)
Agii- u mnie @ w tym cyklu też wypada na 8 mego, ale czuję że bedzię @ i nawet nie robię testa wcześniej. Nie potrzebne mi kolejne rozczarowanie. A tak niedługo kolejny cykl kolejne szanse :)
Brown- a co Twój m mówi na temat badań?
Gwiazdka- witam i Ja:) a staracie się teraz o rodzeństwo dla synka :) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043046 przez Ktosktos
Hej nie wiem co sie dzieje pod jaki Nickiem teraz będę pisać coś nietrybi.

Nowa tak chcemy zacząć starania :) chciałabym żeby się tak udało jak przy Antku ale wrecilam siebie teraz i jakoś mam stracha przed 2 ciąża. (Miałam problemy ze zdrowiem synka po porodzie. Teraz jest ok Ale było bardzo ciężko).
Trzy testy owulacyjne za mną. jakieś dziwne rzeczy mi wychodziły więc zamówiłam wczoraj całkiem inne może zdążę użyć.

A o do badan faceta to oni sie boją ze jak coś wyjdzie z ich nasieniem nie tak to czują się jakby zawiedli a to przecież ich zadanie utrzymać dom, posadzić drzewo, zrobić dziecko. Jakieś takie dziwne rozumowanie mają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043069 przez aggi
Dzień dobry, cześc i czołem ;)

nati wybacz mi. W tym miesiącu nie dam rady jednak się pokusic o całe wyposażenie. Czy jest szansa na samego kota na razie?? Trzymam kciuki za wizytę u lekarza :)

Gwiazda witam Cię i tutaj :P znowu :P Tylko grzecznie mi tutaj i nie szalej..... ;)

nowa facetów niestety w takich sytuacjach duma rozpala. Oby poszedł zrobic te badania :) 10min i po krzyku ;) a będziecie wiedzieli na czym stoicie.

ziaa jak u Ciebie? Mi chyba cycki odpadną z bólu. Umieram. No kurde chyba zaczynam sobie wkrecac prolaktyne za wysoka.. nie mam szans jej zbadac (wyspanie, niezmeczenie itd ciezko u mnie z tym)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043074 przez nati.olsztyn
aggi Kota misie z turkusem mogę Ci uszyć. Udało mi sie zamówić mały kawałek turkusu:)
Wizyta w środę bo lekarka dzis przyjmowała 9-12 a mąż nie mógł się z pracy wyrwać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043075 przez Ktosktos
Ja też szyje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043077 przez aggi
nati a misie jaki kolor? Ratowalby cię kawałek bawełny mietowa w białe kropki? Bo mam :-) wyslalabym ci :-) tylko byś wykroila i minky z drugiej strony kota dała,co ? :-) zapłacę normalnie za kota :p jeśli pasuje to daj adres na priv :-) to ci wyślę , mi ten materiał niepotrzebny leży :-) mi zależy na kolorystyce :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043079 przez honka_18
Hejka
Jak obiecałam tak się melduje po USG, jest kolejny synuś. Kubuś jest zdrowy i szczęśliwy :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043087 przez nati.olsztyn
honka Gratuluję Synka:) :woohoo: ale będziecie mieli ekipę:)super!

aggiGwiazdki przy misiach są delikatnie turkusowe. O takie:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


ktosktos Co szyjesz? Pochwal się:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043092 przez stOkrOtka91
Witam dziewczynki :)

Podglądałam Was przez ten ponad tydzień :) a ja sama dzisiaj byłam u nowej gin :) i szczerze powiedziawszy jestem pozytywnie zaskoczona, czuję, że w końcu ktoś sie zainteresował moją płodnością :) co więcej na USG był pęchęrzyk w jajniku, więc trafiłam na szczytowy moment owulki, więc mamy 24 h żeby działać. Przepisała mi suplementy i luteinę dopochwowo, po której zakończeniu mam zrobić test ciążowy ;] cieszę się jakby co najmniej mi powiedziała, że jestem w ciąży :)
trzymajcie kciuki :) i to chyba będą moje najdłuższe dwa tygodnie czekania :)))

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl