BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1042667 przez Pinezka
Aklim, a rentgena mu zrobili? U Juniora (ma ulamana jedynke) sprawdzali w ten sposob czy nie ma uszkodzonego korzenia, w zasadzie tylko to mogloby wplynac na zab staly. Obserwuj tez, czy nie robi mu sie bulwa na dziasle, bo to moze oznaczac uszkodzenie nerwu i infekcje. No i kolor, jak bedzie mu ciemnial zab, to mu pewnie usuna.
Mam nadzieje, ze pomoglam, to jest to na co nam kazala zwrocic uwage dentystka. Jak cos to pytaj :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042668 przez Sandruska1995
aklim Ja miałam taka sytuacje. Mały biegał i uderzył w rogu sofy. Pełen krwi , ja panika , na drugi dzień dentysta bo to wieczór był . Dwa zęby górne ledwo mu się trzymały , były właśnie przekrzywione prawie poziomo. I wszystko napuchniete miał na drugi dzień. Lekarz kazał czekać 2 tygodnie że albo się wrosna albo usunąć będą musieli . Na szczęście po 2 tyg śladu nie było , zęby się wrosły i śladu nie ma. Będzie dobrze .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042669 przez aklim88
Dziekuje dziewczyny! Jest nadzieja. Byleby był tym szczęśliwym przypadkiem, bo myslalam, ze limit stresu w tym miesiącu juz wyczerpałam, a tu dalej cos.... Ala miała tydzien temu usunięte migdałki. Widok podawania narkozy dziecku i czekanie na koniec operacji to chyba moje najgorsze doświadczenie w życiu. Pozwolili mi trzymać ja za reke jak ja usypiali i dac buziaka. Jak wyszłam to sie popłakałam. Operacja trwała 1,5h. Jak ja wybudzili, to pozwolili mi sie położyć do niej do łóżka i przytulać. Wyła z bólu, to podali jej morfinę. Już jest lepiej, ale nadal na przeciwbólowych. Za tydzien ma wrócić do szkoły



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042672 przez kakasia20
Wiecie ... Szłam na zabieg spokojna .wiedziałam że musi tak być ze lepiej tak niż dziecko by chore było...w dodatku ten krwiak podkosmowkowy. W dniu zabiegu nie mail 5cm tylko 12 ..A dziecka brak ...krew zalała jednym słowem lekarza.
Jednak wszystko do mnie doszło po lyzeczkowaniu ..wpadłam w płacz taka pustkę we mnie szok ...każdy pocieszal ale to i tak było chwilowe. Nigdy nie zapomnę mojego aniołka ..
Będziemy się starali może to i moja wina bo nosiłam zakupyy dzieci na rękach a mają po 20.kg ...zapomniałam się .
Wiem już ze jednak każda ciąża jest inna .z córką nosiłam syna na brzuchu i nic a tu takie coś...
Będę zagladala komu się uda. Zajść w ciążę ...
Jeśli by się nam.udało to od początku będę się oszczedzala na maxa .nic nie dzwiigala może małe zakupy ..
Inaczej do. Ciąży podejde bo będę żyła do 8 tc w stresie czy jest ok wszystko.... Będę z wami

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042675 przez niagara
Kakasia bardzo smutne to, co Was spotkało, przykro mi. Dziwi mnie tylko zachowanie lekarzy, że nie próbowali walczyć o Wasze maleństwo. Krwiak mógł się wchłonąć. Sama walczyłam o życie córeczki. W 8t pierwszej ciaży zaczęłam krwawić i miałam rozwarstwienie kosmówki, pewnie też od wysiłku. Mimo iż do lekarza chodziłam prywatnie, on zapisał mi tylko luteinę pod język w jakiejś śmiesznej dawce i kazał czekać. Nawet nie kazał mi zrezygnować z pracy! Gdybym jego posłuchała to pewnie Julki nie było by dziś z nami. Jednak mieliśmy z mężem intuicję i tego samego dnia zadzwoniliśmy do innego lekarza, z polecenia. Ten kazał nam przyjechać od razu, mimo iż pora była już późna a to był piątek. Mąż chciał czekać do poniedziałku, ale gdy usłyszał w odpowiedzi, że w poniedziałek możemy już nie mieć z czym przyjeżdżać, od razu wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy. Teraz wiem, że to była najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć. Nowy gin zapisał mi dużo większą dawkę leków i kazał leżeć. Po 2 tygodniach krwiak zaczął się wchłaniać aż całkowicie zniknął.
Kakasia może warto poszukać innego lekarza, żeby historia się nie powtórzyła. Trzymam za Was kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042683 przez aggi
Witam się. Rozłożyło i mnie. Ughhh. Katar i kiepskie samopoczucie górą.

magmus trzymam kciuki za wizyty :-)

aklim niestety nic z tym nie zrobicie, musicie czekać bo może ząb obumrzeć wtedy zrobi się taki ciemniejszy. Tak jak pinezka pisała tylko naruszenie korzenia może mieć wpływ na zęby stale. Ale to jedynie rentgen może potwierdzić. Wszystko będzie dobrze zobaczysz :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042708 przez GoNia79
witajcie dziewczynki.. przepraszam za moją nie obecność podczytuje Was ale nie mam siły odpisac bo zasypiam chwila moment..po mału zaczynam wierzyć w to że pod serduszkiem noszę owoc naszej miłości.. daje mi o sobie znać jestem mega zmęczona złapało mnie przeziębienie gdzie ja nigdy o tej porze nie chorowałam, przeszkadzają mi "zapachy" proszku czy chrupek kukurydzianych.. apetyt większy ochota na słodkie gdzie wcześniej mogło ono dla mnie nie istnieć..
Wczoraj powtórzyłam bete w czw 22.09 wynosiła 837,4 a wczoraj po 96 godzinach 3898 myslicie ze przyrost jest ok??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042737 przez aggi
gonia beta przyrosla pięknie !! Będzie wszystko dobrze zobaczysz :-) zdrówka! Ja też przeziebiona :( i z tego miejsca przepraszam cię że na priv tak leniwie ci odpisywalam. Dobrze że udało się bez:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042757 przez GoNia79

aggi napisał: gonia beta przyrosla pięknie !! Będzie wszystko dobrze zobaczysz :-) zdrówka! Ja też przeziebiona :( i z tego miejsca przepraszam cię że na priv tak leniwie ci odpisywalam. Dobrze że udało się bez:-)


Aggi moja kochana dzięki za słowa otuchy.. i proszę Cię nie przepraszaj może tak własnie miało być.. ale powiem Ci że to zaskoczenie na maxa dla nas... MAmy swojego upragnionego GROSZKA..
NAjlepsze jest to że od ostatniego ZADZIANIA miesiąc temu tego bolesnego okresu przytyłam tu i tam a teraz już brzuszek widać mimo ze to dopiero poczatek drugiego miesiąca..
Wierze że i Tobie się uda czytałam że działo oj działo sie w week :evil: :whistle: hehe i trzymam kciukasy za wszystkie nasze kochane forumowiczki ziaa nati stOkrOtka91 Annie1981...
TY się kuruj, ja kupiłam sobie syrop Prenalen no bo niestety nic innego nie mogę a nie chce ryzykować gorączki na szczęscie nie mam więc pewnie to przeziębienie z osłabienia organizmu..
Nati jak zdrówko i kiedy mykasz do gina z Twoimi "dziwnościami" mam nadzieje że to nic poważnego..ino testuj mi tu ja trzymam kciuki !!!!!!


bardzo mocno Was tulisiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042760 przez nati.olsztyn
gonia Jak tylko @ się skończy zapiszę się do ginki.:)
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042762 przez kakasia20
No tak w dwa dni odwiedziłam 3 ginekologia prywatnych. Kasę wzięli .mimo że widzieli krwiaka nie dał żaden z nich tabletek zakazu chodzenia.
Potem.jak.już w nocy leciała ze mnie krew ciągle to na kolejny dzień po południu ginekolog mówi mi że prędko na szpital lecieć bo dzidzia słabo oddycha ...widziałam.jak jej serce biło ...mimo że nawet prosiłam by mi sprawdziła na usg jak bije serduszko .to olala to nawet. Nie wiem czemu przy synku miałam.w 6tyg na ust sprawdzane serduszko dziecka .
Już zmieniłam.ginekologa .aktualnie czekam.na okres po zabiegu boli mnie podbrzusze Więc będzie na pewno a po okresie robię szereg badań i do ginekologa .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042766 przez brown24
Kakasia współczuję. I wierze ze uda Ci sie zajść w kolejna ciążę ;) Dobrze ze zmienilas ginekologa.Trzymaj sie :kiss:

Ziaa mówisz ze week byl gorący :evil: Zatem czekamy na efekty :) kiedy na betę masz iść?
Aggi zdrowiej :kiss: Ja tez przeziębiona,jeszcze pęcherz daje sie we znaki, a owulka na horyzoncie ,wiec pewnie staran nie będzie. :(

Jaki to biznes rozkręcasz? Pochwal się :)

Gonia cieszę sie razem z Wami, oj tez chciałabym poczuć się ciążowo ;)

Puma gdzie Ty??brakuje nam Twojego czarnego humoru :evil:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042768 przez Annie1981
magmus88 Najlepszego z okazji rocznicy :)

kakasia20 To musi być okropne doświadczenie, ale dobrze, że wyciągnęłaś wniosek. Być może to nie była Twoja wina, ale przynajmniej w następnej ciąży będziesz bardziej się oszczędzała i nie dopuścisz do podobnej sytuacji. Trzymam za to kciuki :)

Gonia Piękny przyrost i tyle objawów :) Tak się cieszę, że w końcu się udało :) Kuruj się, mam nadzieję, że choroba jak najszybciej przejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042772 przez GoNia79
Annie1981 Brown powiem Wam że gdyby nie to przeziębienie to czułabym sie rewelacyjnie a jest beznadziejnie :sick: :sick: :(
Wam sie też uda no nie ma bata...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042807 przez aggi
gonia nie pozostaje nam nic innego jak czekać na pierwsze zdjęcie Twojego maluszka :-) też się czuję tak :sick:

brown dawaaaaj ze staraniami :-) ! Moja koleżanka zaszła będąc na antybiotykach :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl