BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1042949 przez brown24
Ziaaa juz oczami wyobrazni zobaczylam siebie w pracy w tych skarpetach :laugh: :laugh: A mam takie a jak! I w domu sprawują się rewelacyjnie .
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Tutaj niby mieszkamy na wsi,ale przy ruchliwej ulicy,a to mi nie służy :evil: bo ja jestem cicholubne i naturolubne stworzenie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042950 przez brown24

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
I mała wizualizacja Special for You Ziajek :laugh: :laugh: :evil:

Miłego dnia dziewczynki:)
Załączniki:
Podziękowania: nati.olsztyn, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042953 przez ziaa
Ja co prawda mam inny model, włochatych kaloryferów na nóżki, ale która takich nie ma niech pierwsza rzuci kamieniem ( w swój monitor!) :evil: :evil: :evil:

Brown klasa, naprawdę szacun! Szacun, że je zmieściłaś w baleriny!! :woohoo: :evil:
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042954 przez nati.olsztyn
brown, ziaa Ja mialam ciepłe skarpeciochy, ale nie dziane a z takiego jakby pluszu.;) Dostałam je od mego obecnie męża ze schowanym w srodku zareczynowym pierscionkiem :laugh: Niestety niedawno zakonczyly swoj żywot;)
A dzieciom jak byly malutkie szydełkowałam ciepłe skarpy,;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042965 przez joanna1991
ANNIE dziękuję bardzo :*

MILLUNIA nieee no córa to wam się udałą :) normalnie agentka z niej :D Widzę że ci się nie nudzi :)

BROWN no powiem ci że od jakiegoś czasu aż tak się nie stresuje jak idę do pracy no i faktycznie czas mi też tak ucieka że szok. Powiem ci że zazdroszczę tego że masz głowę zawaloną innymi sprawami i nie myślisz tak o starankach. Zobaczysz że na dobre ci to wyjdzie :) hi hi tak moja ginka mówiła.. EE no świetne skarpetki! :D w sam raz do pracy ;D :D

ZIAJEK kurde do środy jeszcze tyle dni.. łłłoo matko nie wytrzymam tyle w niepewności :p będziemy świętować zobaczysz :) :D

Od jakiegoś czasu czuję się tak jakby mnie zaczynała rozbierać choroba.. tzn. czuje się cała gorąca a mi zimno.. do tego od wczoraj mam dziwny śluz taki jakbym lekko plamiła, pobolewa mnie podbrzusze i straszn,ą ochote na kebaba albo pizze, chyba ta zbliżająca ovulka tak na mnie działą he he
Idę zrobić ciepłą herbatke i pod kołderkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042968 przez Pumcia
Brown - to nie pończochy ale też jest zajeb..... :evil: patrzę ze tesknilas :woohoo:
Cicho tam bo czytam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042970 przez Pumcia

Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042971 przez Pumcia

Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042973 przez Pinezka
Pumcia - cudny Szymek :)

Brown - super skarpety :woohoo:

Ziaa - trzymam kciuki za bete :woohoo:

Joanna - super, ze atmosfera sie w pracy poprawila :)

U nas Junior dokazuje, ale musze wam powiedziec, ze po tej mojej kilkudniowej nieobecnosci Malz sie teraz o wiele bardziej poczuwa do dzielenia obowiazkow domowych i przy dzieciu :) Nie bylo zle, ale jest teraz lepiej :)
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042977 przez Miluniaa
Asia oj nudzic to sie nie daje rady ;p;p

Ja tu wchodze po ciezkim dniu i co widze??? Moj przystojny, grzeczny Szymusiek ! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Szybciej mowic te pozytywne wiesci bo mnie rece bola od trzymania kciukow !
A Ty Ziajeczko tak sie nie ciesz bo za 9 mies moze bedziesz miala podwojny zapieprz niz ja :lol: :lol: :lol: :lol: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042978 przez Annie1981
Nowa ja też uważam, że to trochę nieodpowiedzialne ze strony Twojego faceta. Staram się zrozumieć męską dumę, ale czy on nie chce mieć dziecka? A może woli, żebyś Ty zrobiła tonę badań a on nie będzie musiał się męczyć? Takie pytania retoryczne. Nie rozumiem takiego podejścia.
Może on jeszcze nie jest gotowy. Może nie pogrzebuj tego tematu, tylko co jakiś czas go przypomnij. Może musi to w sobie przepracować i w końcu się zgodzi jak do tego dojrzeje. Tego Ci życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042988 przez aggi
Cześć i czołem ;)

ziaa to lecisz na bete w środę? :-) ja policzyłam i jednak 8 mi @ wypada chyba :p

nati szczerze wydajemy 500zł na raz ale mamy święty spokój z rzeczami które i tak trzebaby kupić, a wyznajemy zasadę że później jakby na raty te zakupy robić to człowiek się tak nie pilnuje i o wiele więcej wydaje ;) coś mi fb szwankuje już kilka osób mi pisało

brown kuwa widzę nowy krzyk mody :woohoo:

Ja też mam też mam i to RÓŻOWE :evil:

puma szymko jest boski!!!!!!

nowa ja również uważam, że skoro nie chce zrobić badań to nie jest wystarczająco dojrzały by splodzic potomka. Musisz cierpliwie czekać i tyle. Albo szczerze porozmawiać...

A mnie cyce bolą. Jak co cykl. No cholera mi się wydaje że znów nici z tego..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042989 przez nati.olsztyn
Kude, napisalam i mi się wszystko skasowało :angry:

aggi To piszę tu: Dzis lub jutro będę skladac zamówienie na materiały, wiec daj znac czy coś chcesz:)

pumcia Jaki on juz wielki :woohoo: Słodki:)

Edit: U nas dziś dzień dyniowo-jabłkowy:) to będzie długi dzień...


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042999 przez Annie1981
Nati, jabłuszka są piękne :) Moja babcia miała taką jabłoń, one są przepyszne :)

A ja miałam zrobić test ciążowy jutro (13 dni po owu) a zrobiłam dzisiaj (12 dpo), bo się nie mogłam doczekać ;)
Test wyszedł negatywny, ale cały dzień mam takie uczucie jakby na okres, chociaż mało intensywne. I teraz na dwoje babka wróżyła, albo niedługo dostanę @ albo ciąża. Oczywiście wierzę jeszcze, że to drugie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043001 przez nati.olsztyn
AnnieJabłka są przepyszne:)Tylko w tym roku byla zaraza i niewiele ich jest. W zeszlym.roku nie nadążalismy przerabiać, rozdawalismy sasiadom i jeszcze bylo parę skrzynek na zimę a w tym raptem dwie skrzynki.
Trzymam kciuki by @ nie przyszła.

U mnie dziś 7 dc, pierwszy dzien po @. A w przyszłym tygodniu do lekarza, ciekawe co mi powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl